• Na betonových svodidlech zamezujících průjezd přes esíčko přibyly tři reflexní šipky.
  • Na náměstí pokračuje obnovování vodorovného značení.
  • ZŠ a MŠ Oslavice, p.o. se dočká specializovaných učeben, které jsou podpořeny z dotací IROP.

Další úspěch atletů ZŠ Školní - Atletický čtyřboj - 2. 6. 2016 - Žďár n.S.

SPORT - ŠKOLNÍ SPORT - 8. 6. 2016 - komentářů 0

Ve čtvrtek 2. 6. se ve Žďáru nad Sázavou konalo okresní kolo v atletrickém čtyřboji pro žáky 6. - 7. tříd.

Těchto závodů se zúčastnili i žáci naší školy. V každé kategorii startovalo po 13 družstvech. Po skončení závodů se družstva chlapců i děvčat radovala z konečného 3. místa. Tento úspěch podtrhli i v konečném umístění jednotlivců. Mezi chlapci obsadil 3. místo Michal Buriánek, 7. místo Štěpán Fiala a z děvčat byla nejúspěšnější žákyně 5. ročníku Sára Pavludu, která obsadila konečné 3. místo a Eliška Mašterová, která se umístila na 7. místě. Blahopřejeme.

6. 2. 2020 - V tělocvičně za kostelem soutěžili ve šplhu. FOTO + VIDEO

Ve středu 5. února pořádala ZŠ Sokolovská v tělocvičně u kostela již tradiční okrskové kolo soutěže ve šplhu žáků 1.-5. tříd.

2. 12. 2019 - Zveme na Mikulášskou laťku a sobotní házenou

Ve čtvrtek 5. prosince se na II. ZŠ Oslavická uskuteční již 26. ročník Mikulášské laťky ve skoku do výšky.

18. 12. 2019 - Vánoční laťka ve znamení vynikajících výkonů

Letošní již XXIII. ročník školní sportovní akce přinesl řadu výborných osobních výkonů a posunutí rekordní hranice v kategorii chlapců.