• V pátek se v celé ČR otevřelo 1640 kostelů a modliteben. Konal se 11. ročník Noci kostelů. Také v našem městě měli lidé možnost navštívit hned několik otevřených kostelů.
  • Na dálnice u Měřína ve směru na Brno je dlouhá kolona.

3. kolo KPD mladšího žactva v Pacově

SPORT - ATLETIKA - 13. 6. 2016 - komentářů 0

Pro mladší žactvo byly v neděli 12. 6. v Pacově připraveny disciplíny pětiboje - 60 m překážek, míček, dálka, 60 m a 800 m.

V celkovém hodnocení pětiboje vybojovala Zuzana Rašovská 3. místo, Vendula Puzrlová 8. místo. Z chlapců byl úspěšný Petr Vokoun – 5. místo v pětiboji.

Velkomeziříčští atleti si potvrdili své výkony v běhu na 800 m – Petr Vokoun - 2:25,98 s, Sofie Padyšáková – 2:41,83 s, Věra Podrábská – 2:42,04 s. V hodu kriketovým míčkem se dařilo Tereze Liškové – 48,89 m, Vendi Puzrlové – 36,04 m, Honzíkovi Podrábskému (věkem přípravka) – 35,87 m.

Po jarní části třech kol družstev si mladší žákyně drží krásné druhé místo a mladší žáci třetí místo v Kraji Vysočina.

29. 1. 2019 - Halová atletika v lednu

Atletickou sezonu jsme jako každoročně zahájili v atletické hale v Praze na Strahově halovým přebore kraje Vysočina.

1. 10. 2018 - KP přípravek ve čtyřboji a štafetách

V neděli 30.9.2017 proběhlo finálové kolo přeboru atletických přípravek kraje Vysočina v Jihlavě.

3. 10. 2018 - Atleti okusili baráž o 1. ligu

V sobotu 29.9. byla zakončena dráhová atletická sezóna baráží o 1. ligu v Hranicích.

30. 4. 2019 - Dubnová atletika

V neděli 31. března pořádal Třebíčský oddíl 80. ročník Běhu Lorenzovými sady. Na start závodu ve všech kategoriích se postavilo 274 běžců. Nejpočetněji byly zastoupeny mládežnické kategorie.