STAROBRNO MEDIUM
Dnes je 22. března 2019, svátek má Leona, zítra Ivona.
  • Česká Wikipedia dnes na protest zčernala.
  • Pozor! Kolem řeky ke Novému Svitu už neprojdete. Cesta byla uzavřena kvůli výstavbě parkoviště za bývalou spořitelnou.
  • Hokejisté HHK doma před zaplněným stadionem vydřeli první finálové vítězství, když zvítězili ve vyrovnaném zápase 5:3 nad Hodonínem. Odveta v pátek venku a v neděli zase na domácím ledě.
  • Za bývalou spořitelnou u řeky Balinky probíhá skrývka zeminy pro stavbu nového parkoviště.
  • O kráse vesmírné vyprávěl v úterý genealogům na přednášce Milan Salaš.

Milan Bartůněk první na Masarykově okruhu, dařilo se i závěsným kuželkářům

SPORT - HANDICAP SPORT - 4. 7. 2016

Sportovci sportovního klubu z Velkého Meziříčí se opět umístili. V neděli 26. 6. 2016 se Milan Bartůněk zúčastnil MČR Spastic Handicap v cyklistice na Masarykově okruhu v Brně.

Závodnici podle postižení byli rozděleni do 7 skupin a každá skupina odjela různý počet okruhů. Milan závodil ve skupině hendbike a od startu ho čekaly 4 okruhy o celkové délce 21,612 km. Milan dojel na 1. místě, jeho výkon ocenila paní Ivana Ulmanová výkonná ředitelka a předsedkyně představenstva Masarykova okruhu v Brně, která předávala medaili těm nejlepším. Milan bral tyto závody jako přípravu na následující cyklistické klání.

Závěsné kuželky v Milovicích u Hořic

Družstvo HSC VM ve složení Jan Coufal, Bohumír Dvořák, Jiří Charvát a Stanislav Hájek se první prázdninovou sobotu zúčastnilo celorepublikové soutěže a 3. kola v závěsném kuželníku. Na tento turnaj se prezentovalo celkem 13. družstev. Velkomeziříčské družstvo odehrálo v tomto dni asi jeden z nejlepších turnajů především vyrovnaností všech členů družstva. Po třetím místě z Březejce se v Milovicích toto družstvo umístilo i po odečtu handicapu 8 bodů na stupni nejvyšším, jako jediní přesáhli v konečném součtu hranici 400 bodů, poprvé v historii tohoto integrovaného sportu porazili suverénní družstvo Slavíku z Liberce. Sportovní klub děkuje všem sponzorům, kteří naše aktivity v tomto roce podporují. Dále mediálnímu partneru, kterým jsou internetové Noviny VM.cz.

Autor: Jiří Charvát Předseda Handicap Sport Club Velké Meziříčí,z.s.

Fotogalerie

25. 9. 2018 - Velkomeziříčští handicapovaní atleti zúčastnili Podzimní atletiky SH

1. září se velkomeziříčští handicapovaní atleti zúčastnili Podzimní atletiky SH, která proběhla na atletickém stadiónu v Bílině.

10. 9. 2018 - Národní turnaj v boccie opět ve Velkém Meziříčí

Velké Meziříčí je již tradičním místem pořádání turnajů v boccie.

2. 10. 2018 - Handicap Sport Club - atletika

Poslední atletické závody tohoto roku se konaly za krásného počasí na atletickém stadiónu TJ Baník Stříbro.

25. 9. 2018 - Otevřený turnaj v iboccie O pohár starosty Osové Bítýšky

V sobotu 22. září uspořádal Handicap Sport Club společně s iSK Vysočina již 8. ročník otevřeného turnaje O pohár starosty Osové Bítýšky v integrované boccii.