• V pátek se v celé ČR otevřelo 1640 kostelů a modliteben. Konal se 11. ročník Noci kostelů. Také v našem městě měli lidé možnost navštívit hned několik otevřených kostelů.
  • Na dálnice u Měřína ve směru na Brno je dlouhá kolona.

Za první 3 body z venkovního utkání v Líšni je trenér rád

SPORT - FOTBAL - 23. 10. 2016 - komentářů 0

Foto ze zápasu.

Dnešní utkání se hrálo na velmi nerovném a podmočeném hřišti za velmi slušného podzimního počasí. Náš tým opět přijel podpořit slušný počet našich fandů, kteří byli v hledišti pořádně slyšet, za což jim náš tým moc děkuje.

Diváci : 185

Sestava domácí : Rychetský – Bednář, Čampa, Široký, Krška – Zezula, Matoušek, Fall (75.Frimmel), Hanuš – Daněk, Stehlík na lavičce Boglarsky,Voda,Minařík – trenér Mazura

Sestava hosté : Kruba - Kriegsman, Šimáček, Krejčí – Dolejš (90.Hlávka), Berka, Smejkal, Šuta, Demeter (90.Čermák) – Simr, Mezlík(84. Půža) - na lavičce trenér Smejkal, vedoucí mužstva ing. Mynář

Ve druhé minutě ztratil ve středu hřiště míč Smejkal a po rychlém brejku Fáll střílel nad Krubovu branku. V 5 minutě po rohu domácích stehlík hlavička opět nad naši branku. V 6 minutě opět Kruba vychytal z úhlu střílejícího Stehlíka. V 9 minutě se opět zaskvěl dobrým vyběhnutím Kruba. V 11 minutě předvedl krásný zákrok Rychetský po střele Demetera, který vypálil z 25 metrů do šibenice jeho branky. Ve 12 zahrával Demeter RK a hlavička Simra byla zblokována.V 16 minutě předvedl svůj typický křídelní náběh Doleš ana jeho přesný centr do vápna si naběhl Mezlík, ale jistý gól zblokoval domácí obránce. V 18 minutě vyslal pěknou střelu Kriegsmann, ale těsně minula branku Líšně. V 25 minutě centr Mezlíka na Simra, ten ho sklepl Dolejšovi, ale střela opět těsně vedle branky domácích. V 36 minutě rychlí brejk domácích zastavil Krejčí.

Tak jak už je tradicí, druhý poločas začal z naší strany pasívně. Prvních 15 minut druhé půle jsme hráli otřesně. Kazili jsme rozehru a vůbec neudrželi míč. Naštěstí domácí si nevytvořili žádný větší tlak a hlavně šance.V 74 minutě po faulu na Simra se kopal VPK, ale střelu Dolejše Rychetský vychytal. V 80 minutě zahrával VPK z 25 m Demeter a míč ve vápně šikovně hlavičkoval Kriegsmann a bylo 0-1. V 82 si na Demeteruv centr naběhl Simr, ale jeho hlavičku chytl domácí brankář. V 85 minutě Simr sice dal gól, ale hlavní sudí Páral ho pro údajný faul neuznal. V 86 minutě Páral nařídil přísnou penaltu po obraném zákroku Simra ve velkém vápně. Tam se vyznamenal náš brankář Kruba, který vystihl směr střeli a krásným zákrokem míč chytil. V 89 minutě konečně proměnil rychlý brejk Demeter 0-2.

Nejlepší hráči utkání :   Krška - Kruba, Demeter

Vyjádření trenéra Smejkala: Dneska domácí zabetonovali svoje vápno. Na Dolejše postavili osobní obranu. To nám činilo velké problémy. Kluci místo toho aby se pokusili o jednoduše nakopnuté míče za obranu neustále kombinovali před tímto obraným blokem. V závěru utkání nás podržel chycenou penaltou Kruba. Dnešní utkání nebylo vůbec z naší strany pohledné, ale za první 3 body z venkovního utkání jsme hrozně rád.

Muži A: SK Líšeň - FC VM 22.10.2016 - výhra 2-0 (12. kolo)

TV Záznam

Autor: -ls-

21. 10. 2018 - Fotbalisté doma vydřeli výhru nad Dolním Benešovem

S úkolem odčinit potupnou porážku v Hlučíně nastoupili domácí hráči proti hráčům Dolního Benešova.

14. 4. 2019 - Proti Spartaku Hulín se fotbalistům dařilo. Nastříleli pět gólů

Výsledkový servis nedělního domácího zápasu proti Spartaku Hulín.

3. 3. 2019 - FCVM vyhrálo v přípravě 3:4 nad Sokolem Tasovice

Ve dalším přípravném utkání se hráči FCVM představili v Tasovicích na UT.

8. 4. 2019 - Duel Meziříčí vyšel lépe pro hosty z FCVM

Do souboje vstoupili aktivněji hosté, ve 3. min Eda Smejkal poslal centr před bránu, domácí míč odvrátila na rohový kop.