30 druhů RUMŮ!
Dnes je 16. září 2019, svátek má Ludmila, zítra Naděžda.
  • Za měsíc a kousek bude znovu zprovozněn most na Fajťák. Už je vybetonován a chystají se nájezdy z obou stran.
  • V sobotu se na trati v Dolních Heřmanicích konal motokrosový Chalupa cup.
  • Nehoda na dálnici ihned ovlivnila provoz ve městě. Tvořila se kolona směr Brno.
  • Nehoda čtyř aut na dálnici D1 u Velkého Meziříčí.
  • Někdo počmáral satanskými symboly památník v Čechákách

Jak je to s knihou přání a stížností?

OSTATNÍ - OD VÁS - 4. 12. 2016 - komentářů 0

Kniha přání a stížností.
Kniha přání a stížností.
foto: Reprofoto: velkemezirici.cz
Klasický obraz dopravy ve Velkém Meziříčí při sebemenším problému poblíž města na dálnici D1.

Opravdu se můžete zeptat nebo i poradit pracovníkům tohoto města? Naše město na svých webových stránkách uveřejňuje knihu přání a stížností kde mohou občané psát různé návrhy, připomínky nebo dotazy týkající se dění ve městě.


Tuto službu velmi chválím, představitelé města, chtějí být více v kontaktu se svými občany. Pokud chceme vložit příspěvek, má to svá pravidla. Aby mohl být příspěvek zveřejněn, například nesmí nikoho urážet a zesměšňovat, což mi přijde jako rozumné. Ovšem co když váš příspěvek splní všechny parametry a je obsahově nezávadný a přitom není zveřejněn?

 

Ano na vyřízení dotazu má město 5 pracovních dní což chápu, že nemá na starost jen tuto službu. Ovšem co když se dočkáte odpovědi pouze na email, i když jste chtěli příspěvek zveřejnit i pro ostatní obyvatele města? Tak přesně tato situace se stala mě. Psal jsem odpověď na mé předchozí dotazy, ovšem dotaz byl obsáhlejší a proto jsem ho odeslal na dvě části. Zde je znění mého rozděleného dotazu.

 

Děkuji za Vaši odpověď ing. Pospíchale, ale mám na Vás další dotaz. Ve Vaší odpovědí jste uvedl tuto větu: Chápu Vaše rozhořčení, ale zkuste i Vy chápat řidiče na D1 v takového situaci. Bohužel dálnici D1 tu máme a musíme být na tyto situace připraveni. Z Vaší odpovědi vyplývá, že obhajujete a schvalujete dopravní přestupek Zákaz tranzitu nad 12t, což mi připadá trochu podivné, když takovouto větu napíše někdo z městské správy. A dále k naší obecní polici jste zmínil v příspěvku ze dne 17. 11. 2016 tuto větu: Nelze míchat do jednoho balíku činnost Městské policie a Policie ČR, tyto složky mají jiné pravomoci i působnost. Ovšem nyní Vám zasílám pravomoc obecní policie dané platným zákony.

 

OPRÁVNĚNÍ K ZASTAVOVÁNÍ VOZIDEL

Zastavovat vozidla může strážník obecní policie ve stanovených případech

§ 79

c) strážník obecní policie ve stejnokroji

Dotaz musím rozdělit z důvodu vyčerpání znaků.

Pokračuji v předchozím dotazu.

ZABRÁNĚNÍ V JÍZDĚ

§ 118a

(…)

(4) Strážník obecní policie je povinen v případech uvedených v odstavcích 1 a 2 přivolat policii a řidič je povinen setrvat na místě do příchodu policie.

Strážník obecní policie zabránit v jízdě podle odstavců 1 až 3 nemůže. Zákon zde však předpokládá jistou míru součinnosti strážníka obecní policie s Policií České republiky (BUŠTA, P., KNĚŽÍNEK, J., SEIDL, A.: Praha 2013, s. 195).

Napsal jste tu jednu krásnou větu: Opět bych pouze podotknul, že starosta města je velitelem Městské policie, ale rozhodně nevelí, a nikdo z Města Velké Meziříčí, Policii ČR, která jediná může kontrolovat dodržování zákazu tranzitu. Pokud si přečtete výše vypsané paragrafy, z kterých je patrné že se očekává spolupráce Obecní policie s Policií ČR, tak jsou zde jen výmluvy, proč to nejde ovšem ono by to šlo, ale někomu se jen nechce. Přeji Hezký zbytek dne a méně kamionů nad 12t na silnici č. 602.

 

Dorazila mi tato odpověď.

 

Dobrý den.

Věc jsem si komunikoval s městskou policií, a protože velitel měl noční, nebylo to hned.

 

Dotaz

Znění dotazu napsáno již výše.

 

Odpověď:

Z mé předchozí odpovědi vůbec nevyplývá, že bych schvaloval porušování zákazu tranzitu, to je pouze Vaše ničím nepodložená domněnka. Pouze jsem se snažil vysvětlit, co se ten den dělo a proč policie postupovala tak jak postupovala.

Co se týká míchání  činnosti MP a PČR a jejich pravomocí, měl jsem  na mysli působnost a oprávnění, kdy ve smyslu zákona o silničním provozu Policie ČR vykonává dohled na bezpečnost a plynulost provozu na pozemních komunikacích, kdežto MP při zabezpečování místních záležitostí veřejného pořádku podle zákona o obecní policii se podílí na dohledu na bezpečnost a plynulost provozu na pozemních komunikacích. Pokud se akce účastní obě složky, vždy má hlavní slovo Policie ČR.

Ve věci dopravní situace dne 15. 11. 2016 dodávám, že uvedeného dne po zjištění, že se ve městě na silnici II/602 vytváří dlouhé kolony vozidel, mezi kterými byly také tranzitující kamiony, MP sama  hodlala zahájit usměrňování tranzitu zpět na D 1 obdobně, jak již v minulosti opakovaně prováděla. Následně byla přijata informace z operačního střediska PČR Jihlava, že vzhledem k nehodě na D 1 policie hodlá uzavřít úsek D 1, kamiony budou ponechány na dálnici a provoz ostatních vozidel bude policií sveden exitem VM – východ na silnici II/602 přes město. Hlídka MP se dostavila k okružní křižovatce Karlov, kde měla zámysl zahájit odklánění tranzitu, mezitím bylo oper. střediskem Jihlava potvrzeno uzavření dálnice. Na okružce v době příjezdu hlídky MP byla již přítomna hlídka dopravní policie, která na místě řídila provoz a tranzit, který přijížděl po silnici II/602 od Bíteše, usměrňovala přímo do města s odůvodněním, že není reálné dostat tranzit exitem VM – východ zpět na D 1 s ohledem na již vytvořenou několikakilometrovou kolonu kamionů na D 1. Po vyhodnocení reálné dopravní situace na místě a vzhledem k logickému rozhodnutí policie, byla MP od svého původního zámyslu nucena upustit.

 

Na závěr jednu prosbu na Vás.  Pokud potřebujete si o věci popovídat, klidně přijďte na odbor dopravy, rád si na Vás udělám čas. Alespoň to nebude tak anonymní jako dosud.

 

Nechápu poslední větu, když jsem do příspěvku uvedl své jméno. Ovšem i tímto jsem se nespokojil a napsal jsem panu ing. Pospíchalovy další email:

Děkuji p. Pospíchale za Vaši odpověď. Chci Vás ještě požádat o zveřejnění v knize přání a stížností. 

Děkuji. 

 

Ovšem úplně mě zaskočila jeho odpověď:

 

Dobrý den.

O Vašem požadavku na zveřejnění této diskuse v knize přání a stížností jsem se dnes na poradě bavil s vedením města a vedení má stejný názor jako já. Tedy že toto je již nad rámec určení knihy přání a stížností a proto odpověď zveřejňovat nebudu.

 

V pravidlech knihy je tato věta:  Zasílat můžete také názory či reakce na ostatní příspěvky. Pak tedy nechápu, proč tento příspěvek není zveřejněn. Navíc je v celku zarážející že se kvůli mému příspěvku musí radit vedení města (zřejmě nemá nic jiného na práci). Bojí se snad radnice přiznání svých případných chyb??

Nejsem si jist, jestli jsem ojedinělý případ nezveřejnění příspěvku, ale jsem si jist, že jsem svými výroky nikoho neurazil ani nezesměšnil, jen jsem chtěl přispět a zároveň pomoci městu řešit danou problematiku. V článku Žďárského deníku „Velkomeziříčští určili problémy města“ ze dne 12. 11. 2016 uvedly tuto větu „Lidé se poměrně málo zapojují do veřejného života," posteskl si Radovan Necid. Já se pokusil zapojit, ale moje snaha se snaží být ze strany města potlačena, protože co kdyby měl nějaký další občan tohoto města nápad jak lépe tuto situaci řešit? Takový občan by o mém příspěvku vůbec nevěděl, a proto by byla také jeho snaha o pomoc městu potlačena. Máte stejné zkušenosti? Napište mi do diskuze pod článek, rád si přečtu Vaše názory. Děkuji Vám za přečtení mého příspěvku a přeji Vám krásné prožití Vánočních svátků. S pozdravem Jiří Bárta.


Autor: -jb-

Publikoval: -red-

Čtěte také

28. 6. 2019 - Poděkování všem zaměstnancům MŠ Mírová Velké Meziříčí

Každý z nás v životě absolvoval docházku do předškolního zařízení, někdo s odporem, někdo s radostí. Na letošní zahradní slavnosti tradičně pořádané Mateřskou školou Mírová, jsme se s ostatními rodiči shodli, že...

2. 6. 2019 - Férový příspěvek k nefér jednání na jedné protestní akci

Když jsem se o této akci dozvěděl, napadlo mne, že by nebylo od věci vyslechnout si argumenty těch, jež žádají hlavu premiéra. Nejprve z povzdálí, ale poté i z nejtěsnější blízkosti jsem...

16. 4. 2019 - Názor občana: Dopravní situace na ulici Družstevní

Jsem obyvatelkou ulice Třebíčská, maminkou dvou dětí 4 a 2 roky. Starší syn 4 roky chodí na MŠ Velox. Každý den absolvujeme pešky trasu po ulici Družstevní ráno do školky, a ve...

13. 8. 2019 - Postřeh čtenáře: Nedávno nákladně opravená dálnice se znovu demoluje

Před necelými deseti lety kus opravené dálnice u Mc Donalda směr Brno se opět bourá kvůli modernizaci.


Komentáře ke článku

Počet komentářů 39.

[1] Vložil: Jack Sparrow, 4.12.2016, 17:57:57
Pane JB, o co vám vlastně jde? Vynaložil jste nemálo času na vyhledání paragrafů o právech a povinnostech MP, sepsáním emailů a kdo ví čeho ještě a na návštěvu vedoucího dopravní odboru pana ing. Pospíchala, který vám ji nabídl, jste si čas neudělal. Chápu proč asi.
Každý rozumný řidič pochopí, jak by asi vypadala situace podle vás. Kamiony přijíždějící po 602. by za několik minut tuto silnici proměnily v parkoviště minimálně po Rudu a kdo by je třídil na tranzitní a na ty kdo míří na Třebíč nebo do centra? A co potom ostatní vozidla, která by tuto kolonu musela předjíždět v protisměru? To by byl teprve zmatek. Rozhodnutí která byla vydána, byla určitě správná. Nebo patříte k těm, kteří si myslí, že tam nahoře jsou blbci a že vy byste to dělal lépe? Prosím, proč sedíte doma? Chtít pomoci řešit problematiku města je od vás pěkné, ale chce to také ochotu konstruktivně diskutovat a to se vám nepovedlo. Vedení města se kvůli vám určitě nemuselo scházet. Stačí zvednout telefon, a co se týče EKPS mám jen kladnou zkušenost, velmi kladnou.
[2] Vložil: Zdar, 4.12.2016, 18:20:42
Tak lálá ty vole a včil mudruj.
[3] Vložil: Dr.No, 4.12.2016, 18:57:14
To Jack Sparrow: když tu čtu Váš příspěvek, tak je mi opravdu úúúúzko... více takových jako vy a za rok děláme nový koberec po celém VM, co je s takovou opravou spojené určitě víte sám...značka zákaz tranzitu je zde tedy pro srandu králíkům, souhlasíte? To, že koberec NENÍ na kamiony dimenzovaný, zde radši ani řešit nebudu, je to zbytečné...nebojte se, pokud by MP, popř. PČR odkláněla kamiony zpět na D1 před VM, kamioňáci si to rychle, velmi rychle řeknou, když je ale "free entry" a je to každému jedno, vjel bych tam také dle mého toto nebylo ( a nikdy nebude ) správné rozhodnutí, jak si myslíte vy, dnes máme informační tabule, online aplikace, zpravodajství áá nebo PČR, která by prostě jednou mohla udělat něco navíc, např. hlídat sjezdy, pokud vám kolabuje 12-ti tisícové město...opravdu mi neříkejte, že pro tohle nejde dělat nic navíc...pak to vypadá, jak to vypadá, když někdo ještě před brodem stáhne kalhoty, např. tak, jako vy....
[4] Vložil: Jiří Bárta, 4.12.2016, 19:15:25
Pro (1).
Je zde několik možností jak kamiony zkontrolovat zda dodržují dopravní omezení. Prvním řešením by mohlo být vytvořením odstavné plochy na městské parcele číslo 5220/2 kde by byly kamiony policií zkontrolovány, zda přes město jen projíždí či ne. Toto řešení ovšem by znamenalo jistou časovou náročnost. Ovšem druhé řešení je bez časové náročnosti a mnohem levnější variantou. Tou by bylo využití kamerového systému, který ve městě je ovšem s jistou úpravou. Kamera by snímala značky SPZ jak při vjezdu do VM tak i u výjezdu z VM. Pokud by řidič kamionu jel např. od Jihlavy na Třebíč tak by se nic nedělo. Ovšem pokud by kamera zjistila, že řidič jel od Jihlavy na Velkou Bíteš hrozila by tak řidiči (sice to není vůči řidičům fér, protože firmy nutí řidiče jezdit mimo dálnici) pokuta do nějaké výše. Někdo by mohl namítnout, že řidič jel do servisu. Ano to by mohl, ale pokud by byla doba času cesty z jedné strany VM na druhou např. kolem 10 minut je jasné že v servisu na 100% nebyl. Co se týče např. při dopravní zácpě, kdy je čas přejezdu z jedné strany na druhou delší by rozeznal operátor (systém by mohl být i automatický), který by tento systém přenastavil tak aby nedocházelo k nesrovnalostem. Spojme toto řešení s rychlostními váhami na každém příjezdu do VM a máme bezkonkurenční řešení jak vyzrát nad kamionovou dopravou. Tyto opatření by se na 100% zaplatily z vybraných pokut. Co se týče té schůzky, jsem student (obor regionální rozvoj tyto situace jsou mi velmi blízké) v Brně a bohužel v pracovních hodinách nemám čas dorazit na úřad. Jinak jak jste napsal, že si myslím, že ti nahoře jsou úplně blbý to jste řekl vy. Ovšem kdyby byly tak chytří jak se považují tak bychom tyto opatření tu již měly. Někteří mohou namítnout, proč se do něčeho vůbec pletu, když tu skoro vůbec již nežiji. Ovšem realita je taková, že mám toto město velmi rád a rád se sem vracím. Mé motto je: Je lepší dělat něco než nic, ale ještě lepší je dělat věci skvěle než dobře.
[5] Vložil: pepa, 4.12.2016, 19:29:48
Pro (1). Máš asi nízké iq kdyžs nepochopils o co J.B. jde. Jde mu oto,žemu neotiskli dotaz do knihy přání a stížností. Ovšem ty řešíš obsah článku.Obecní policiji tu máme pouze na buzeraci chybějících hodin za oknem a dodržování zákazu vjezdu.Proto jetu mít nemusíme.
[6] Vložil: Dr.No, 4.12.2016, 19:38:58
...jinak souhlas s Jirkou B. řekl bych, celkem rozumné řešení, např. v Praze mají tento systém na starosti především v tunelech soukromé firmy, které řidiče monitorují a prohřešky pak předávají PČR...o tom, že je tato činnost rentabilní, nemá smysl dlouze diskutovat...
[7] Vložil: taky student, 4.12.2016, 19:45:45
Líbí se mi iniciativa Jiřího Bárty. Jsem rád, že transit ve VM trápí nejen nás pracující.
[8] Vložil: radovan, 4.12.2016, 20:44:28
Taky nechápu, proč policie ať městská či státní nekoná. Je to jako kdyby někdo kradl v obchodě, všichni to vidí (dokonce to máme i na kamerách) a policie se na to jen kouká a dělá, že to nevidí. Nechápu!
[9] Vložil: Jiří Bárta, 4.12.2016, 22:02:30
A ještě jedna reakce pro (1). Jak víte že jsem se s p. Pospíchalem nesešel?? Jste jasnovidec? Spíš mi Váš komentář po psychologické stránce připomíná úředníka z radnice, který nerad uznává chyby.
[10] Vložil: občan2=jojo, 4.12.2016, 23:26:13
Více Jiříků B.a radnice by byla pod kontrolou občanů.Dotaz byl konkretní- slušný a Ing.Pospíšil měl povinnost odpovědět.
Pokud má být tato kniha funkční tak MUSÍ BÝT VŠECHNY KONKRETNÍ PŘÍSPĚVKY DOTÝKAJÍCÍ SE CHODU MĚSTA ZVEŘEJNĚNY A ZODPOVĚZENY.Pracovníci radnice jsou naši zaměstnanci-KONEJME
Pro Jacka Spar -Váš příspěvek je blízký radnici a jsem rád,že podobných není mnoho.
[11] Vložil: Jack Sparrow, 5.12.2016, 09:20:31
Shrnu vaše reakce. K radnici mám vztah jako každý jiný občan a to někdy i kritický ale řeším ho přímo, konkrétně. V tomto městě se mi také líbí, žiji tu rád a neměnil bych. To že se kamiony objevují ve městě, mi vadí stejně jako vám, víc ale s ekologického důvodu. Žiji tu více než 50 roků a pamatuji město bez dálnice, plné dýmících a řvoucích trabantů, tater, V3S, bez plynofikace, bez obchvatu a s úžasným spáleništěm nad městem, s nepřetržitým dýmem z hořících pryží, pvc a olejů. To bylo jiné kafe. Nezazlívám vám pane Bárta vaši iniciativu ale je vidět že jste student, že věci nejsou tak jednoduché jako v učebnicích. Kéž vám to nadšení vydrží a hlavně, ať jsou za tím vidět konkrétní výsledky. Nemusím být jasnovidec, vždyť jste to sám přiznal. Co se týče zákazů vjezdů, ty jsou podřízeny policii. Pokud policie vydá rozporný příkaz, tak platí ten policejní. Tak by opravdu bylo vhodnější, obrátit se na krajské operační středisko a z jejich odpovědí nás seznámit.
[12] Vložil: Jiří Bárta, 5.12.2016, 10:23:07
Pro (11). Ano máte pravdu s tím že policie může vydat různá opatření. Ovšem proto by mého navrhovaného systému operátor, který by tyto informace měl k dispozici a mohl by systém na tyto situace připravit. A ano je mi zcela jasné že pokud je dálnice uzavřena může kamionová doprava jezdit po komunikaci č. 602. Ovšem i Policie ČR musí dbát při vydání nějakého opatření na bezpečnost dopravy. Víte radnice se stále chlubí jak zatočila s kamiony, ovšem realita je úplně jinde. Víte to není o učebnicích to je o vůli radnice má vůli konat jen když z toho mají osobní profit viz bioplynka i toalety za 1.5 M. Takovéto projekty mají rádi, ale pokud mají udělat něco pro zlepšení situace ve městě tak to je najednou vše drahé složité a nereálné. O dění ve VM se zajímám velmi mnoho a proto mám široký přehled a musím říct že z většiny rozhodnutí (například výběrová řízení na zakázky atd) se mi chce zvracet!
[13] Vložil: Jiří Bárta, 5.12.2016, 10:35:21
Pokud bychom braly ze strany ekologie tak ve městě mizí ve velkém zelené plochy tím se zvyšuje prašnost. Viz pokácení stromu před ZŠ Sokolovská (ano vypadalo to tam divně, ale byla to zeleň nyní je tam více betonu než zeleně). Například pro snížení prašnosti a rychlejší přeměnu co2 na kyslík by pomohlo vysazeni zeleně na pozemku přes ulici naproti obchodu Bila. Pozemek (ve vlastnictví města) by vypadal mnohem lépe upraven a navíc by pomohl k "regulaci" ovzduší ve městě ano je to kapka v moři, ale někde se začít musí!
[14] Vložil: skoro starosta, 5.12.2016, 12:14:04
Taky nechápu. Když se dělal Karlov, tak to na spojovačce mezi Karlovem a Františkovem na zákazové značce to brali den co den hlava nehlava, ale na kamioňáky jsme krátký? Starosto. Starosto! Starosto budíček!!!
[15] Vložil: pepa, 5.12.2016, 16:23:37
Pro 10. Máte plnou pravdu jenom ti úředníci zde nejsou pro občany, ale pro pár firem . My obyčejní lidé jsme pouze přítěž, protože vyvolávají problémy.
[16] Vložil: občan 2, 5.12.2016, 21:48:50
Pro SPARROWA -stále nechápete smysl KNIHY PŘÁNÍ A STÍŽNOSTÍ-pokud pan Bá..zadá slušný a konkretní dotaz má být zveřejněn s ODPOVĚDÍ v dané knize.Proč mu byla dána odpověď meilem-vždyť dotazy a odpovědi sledují občané.Vaše snůška argumentů ohledně zadýmeného města se rozchází se skutečností dnes,kdy spady splodin z dálnice a zvýšená frekvence aut ve městě jsou v daleko větší míře.Pokud jste někdy kritický k radnici -zkuste se zeptat pana inženýra proč nebyl dotaz a odpověď zveřejněn na místě k tomu určeném a podejte vysvětlení zde /nebo v knize/ za radnici .
[17] Vložil: Nazdar, 5.12.2016, 22:10:56
Přece se pan inženýr nebude zalamovat s dotěrnejma otázkama nějakého mladého studentíka.Kupodivu dotaz je velice slušně formulován a tím nic nebránilo zveřejnění tohoto dotazu.Jenom se pan inženýr ukázal jako ubožák kterej nemá co na radnici pohledávat natož být vedoucím odboru.V knize stížností se ohání mestskou policijí nevím podle jakého zákona. Pokud vím tak máme dle zákona obecní policiji a ne městskou.Pan inženýr a poskoci na radnici kteří odsouhlasily nezveřejnění tohoto dotazu byse měli v hlásné drbně mladíkovi omluvit a oficiálně odpovědět.
Překvapuje mě malá účast podaných příspěvků.Asi jeto velice ožehavé téma radnice verzus podepsaný dotaz celým jménem.Je vidět jak se lidi v tomto městě bojí radnice a mlčí. Proto si na radnici dělají co chtějí.
[18] Vložil: rejpal, 6.12.2016, 06:51:39
V Koreji se taky bojí Kima.Vydržte do voleb.
[19] Vložil: Nazdar, 6.12.2016, 07:04:39
Rejpale seš pěknej ubožák do všeho rejpeš samej komentář a tady máš staženou prcinku. Srovnávat naší radnicu s Koreou. Zalez do díry a již nic nekomentuj.
[20] Vložil: xyz, 6.12.2016, 07:34:14
Tak jak jsem se také převědčila, pokud dáte dotaz na kamiony ve městě, novou silnici na Františkově.... budete jen a pouze ignorováni. Proč by se tím někdo zabýval, že?
[21] Vložil: Zdar, 6.12.2016, 07:38:38
Hele ty vole Nazdárku, vždycky mně přijde směšné jak hustí borci jako ty nebo Rejpal mají plné huby kritiky, pod kterou se ale ani nedokáží podepsat. Nebo to snad půjdeš osobně sdělit třeba na příští schůzi zastupitelstva ty vole?
[22] Vložil: rejpal, 6.12.2016, 13:44:11
Hele ty vole Zdar.A ty jsi se podepsal,vole?Máš zaplacené daně?To stejné,nazdar 19.
[23] Vložil: Zdar, 6.12.2016, 14:53:54
Ty vole rejpale, ale nedělám furt chytrýho a nekritizuju furt fungování města apod. To žádná diskůze na internetu nezmění, to by ti mělo být jasné ty vole.
[24] Vložil: rejpal, 6.12.2016, 15:12:29
23.Tak mi řekni,co mám chválit.Když bude co,nemám problém.Zatím není.Asi patříš do hodně blízkého okolí pana samolibého.On totiž s nikým,kdo jej neoslavuje,nekomunikuje.To nevíš,ty vole?
[25] Vložil: Nazdar, 6.12.2016, 19:34:18
Pro 20.To vypadá,že pan inženýr nechce komunikovat a obtěžuje ho to .Tento člověk nemá na radnici co dělat.
[26] Vložil: Wilhelm Gustloff, 6.12.2016, 19:52:07
Já bych řekl, že někdo pod nickem ZDAR je výsledek nějakého incestu, projevující se těžkou retardací, soudě tak minimálně podle podle argotického stylu psaní.. Doporučoval bych naprostou ignoraci.
[27] Vložil: občanka, 6.12.2016, 22:08:00
Jestli on to nebude někdo z radnice
[28] Vložil: Zdar, 7.12.2016, 05:09:57
Ty vole Vilíku, ano, můj otec a matka byli sestry. Ty musíš bejt děsně moudrý, takových lidí si vážím. Víc takových jako ty a byl by svět hned lepčí ty vole.
[29] Vložil: občanka, 7.12.2016, 05:41:52
26: Soudě podle přezdívky budete nejspíš se Zdarem sourozenci.
[30] Vložil: Ovčanka, 7.12.2016, 06:25:50
29. A vy jste jejich matka, ne?
[31] Vložil: opčanka, 7.12.2016, 07:00:47
A všichni jste jedna velká spokojená rodina retardů.
[32] Vložil: Smolík , 7.12.2016, 07:08:12
26: S tím argotickým stylem psaní zdarovi trochu fandíš. Nebo děláš chytrého a používáš cizí slova jejichž význam sám neznáš?
[33] Vložil: Dr.Voštěp, 7.12.2016, 07:58:45
Tak jste se předvedli. Podstata je fuč. IQ? Pan Kolář si mne ruce. Inzerenti se hrnou. 83 Online, to je slušné, kdo to má?
[34] Vložil: Jiří Pospíchal, 7.12.2016, 08:09:12
Dobrý den. Další informace k tématu naleznete v Knize přání a stížnosti, pokusil jsem se téma nějak shrnout. Pan Jiří Bárta mě zatím opravdu nenavštívil. Doufám ale, že tak učiní, protože je vidět že ho věc zajímá a to je dobře.
[35] Vložil: Kýbl, 7.12.2016, 09:14:33
33. Nezáviď.
[36] Vložil: občanka, 7.12.2016, 09:54:34
Příspěvek 29 - prosím paní nebo pána,aby si vymysleli svůj vlastní nick. Díky.
[37] Vložil: Wilhelm Gustloff, 7.12.2016, 11:36:19
36: Občan/občanka patří dle jednoho webu mezi 10 nejčastějších a nejpitomějších nicků v diskuzích. Takže bych doporučoval si spíš sama najít jiný.
[38] Vložil: občanka, 7.12.2016, 22:36:56
Tady nejde o to, jaký kdo má nick, ale aby měl každý svůj.Diskuze je stejně anonymní a nechápu tedy potřebu schovávat se ještě za cizí nick.
[39] Vložil: Jiří Bárta, 8.12.2016, 17:01:52
Je vidět že občan2 má také zájem něco změnit. Děkuji za podporu v knize.
Diskuse uzavřena.

Facebook Twitter g+ Youtube
EZH, a.s. - hledáme zaměstnance
Nejnovější Nejdiskutovanější Nejčtenější

NovinyVM.cz - nezávislé internetové noviny pro Velké Meziříčí, mikroregion Velkomeziříčsko a kraj Vysočina.
Publikování nebo další šíření obsahu serveru NovinyVM.cz je bez písemného souhlasu ZAKÁZÁNO.
Pokud chcete informace o inzerci nebo napsat redakci - pište na email redakce@novinyvm.cz.
Příspěvky v sekci "Od Vás" nevyjadřují názor redakce, jejich obsah není redigován.
Redakce upřednostňuje rychlost zveřejnění a aktuálnost před gramaticky a slohově bezchybnými články.


Vytvořil Zdeněk Málek - Tvorba webových stránek | SEO by: Optimalizace pro vyhledávače

×

Váš prohlížeč blokuje reklamu

Vážený uživateli, jelikož jste naším pravidelným návštěvníkem, zvažte prosím vypnutí AdBlocku na této doméně.
Příjmy z reklamy nám umožňují nabízet čtenářům obsah zdarma.

V horním panelu prohlížeče klikněte na ikonku ruky na červeném pozadí a zvolte
“Nespouštět na stránkách na této doméně”. Děkujeme!

Lisovna plastů, spol. s r.o. hledá zaměstnance
TOPlist