30 druhů RUMŮ!
Dnes je 26. května 2019, svátek má Filip, zítra Valdemar.
  • Sobota ráno. Dálnice popojíždí. Přes město se valí tranzit.
  • Na náměstí se již staví podium. Od 14 hodin se konají Muzikanti dětem
  • V pátek se v celé ČR otevřelo 1640 kostelů a modliteben. Konal se 11. ročník Noci kostelů. Také v našem městě měli lidé možnost navštívit hned několik otevřených kostelů.
  • Na náměstí v pátek dopoledne spravují TS díry v silnici.
  • Na dálnice u Měřína ve směru na Brno je dlouhá kolona.

Ve Velkém Meziříčí otevřel ARMEX ENERGY svou už 27. pobočku

ZPRÁVY - KOMERČNÍ ČLÁNKY - 21. 2. 2017 - komentářů 0

Nová pobočka ARMEX ENERGY, a.s. ve Velkém Meziříčí na ulici Novosady.
Nová pobočka ARMEX ENERGY, a.s. ve Velkém Meziříčí na ulici Novosady.
foto: NovinyVM.cz

Interiér pobočky Armex Energy.
Slavnostní otevření.

ARMEX ENERGY, přední dodavatel elektřiny a zemního plynu, otevřel ve Velkém Meziříčí novou pobočku. Jde o už 27. pobočku v zemi a zároveň první na Vysočině. První letos nově otevřená pobočka ARMEX ENERGY bude sloužit jako kontaktní místo pro zájemce o změnu dodavatele. V letošním roce plánuje dodavatel energií otevřít dalších přibližně pět poboček. Klienti si tu budou moci vyřídit své záležitosti ohledně dodávek energií nebo získat tipy na jejich úsporu.


Nechceme klientům narušovat soukromí prostřednictvím podomních obchodníků. Sázíme na solidnost, a proto jdeme cestou kamenných poboček. Vedle změny dodavatele lidé na pobočce získají také tipy na možné úspory energií, ale také si zde mohou koupit kvalitní úsporné LED žárovky,“ vysvětluje základní strategii firmy Jan Vávrovec, obchodní ředitel ARMEX ENERGY. Vloni společnost otevřela nové pobočky například v Přerově, Olomouci nebo ve Svitavách. Budovat nové pobočky plánuje i letos.

 

V pobočce ve Velkém Meziříčí stejně jako v 26 dosavadních zastoupeních ARMEX ENERGY budou zákazníkům k dispozici speciálně vyškolení pracovníci. „Jejich úkolem je poskytnou klientům poprodejní servis nebo poradit ohledně úspory energií. A nejde jen o obecné rady. Naši pracovníci jsou schopni dát doporučení, které vychází ze situace v konkrétní domácnosti nebo firmě. Zároveň pomáhají zájemcům o změnu dodavatele energií,“ dodal Jan Vávrovec. Otevřením pobočky byla ve Velkém Meziříčí vytvořena dvě nová pracovní místa.

 

Firma v současné době provozuje 27 kamenných poboček, vedle Vysočiny, střední a jižní Moravy také ve východních, severních a středních Čechách. ARMEX ENERGY dodává elektřinu a zemní plyn především domácnostem, ale i firmám a dalším organizacím. Letos plánuje rozšířit tento počet o čtyři až pět tisíc nových zákazníků. Tržby společnosti se pohybují na úrovni 1,3 miliardy korun ročně.

 


O firmě: Společnost ARMEX ENERGY, a.s. působí na českém energetickém trhu od roku 2005, tedy přes deset let a patří k středně velkým dodavatelům energií. Elektřinu a zemní plyn dodává domácnostem, firmám, městům a obcím, ale i neziskovým organizacím. Tržby firmy se pohybují na úrovni 1,3 miliardy korun. ARMEX ENERGY, a.s. si zakládá především na férovém jednání vůči zákazníkům, otevřené komunikaci s nimi a stabilitě obchodního vztahu po celou dobu jeho trvání. ARMEX ENERGY, a.s. je součástí skupiny ARMEX, která vznikla již v roce 1991. Skupina se vedle obchodování s energiemi zabývá také dodávkami průmyslových armatur, obchodem s ropnými produkty či provozováním čerpacích stanic. Celkový obrat skupiny je vyšší než 18 miliard korun. Celková aktiva skupiny přesahují miliardu korun.


Autor: Ing. Martin Jonáš, mediální zástupce ARMEX ENERGY, a.s.

Publikoval: -kas-

Čtěte také

2. 10. 2018 - Fitness trénink “EASY COMBAT“ se vrací !!

Ahoj všem příznivcům zdravého pohybu!

26. 9. 2018 - Meziříčští pediatři podporují výstavbu krytého bazénu

My, dětští lékaři, vítáme iniciativu Meziříčského fóra sloužící k realizaci vybudování krytého bazénu, či raději šířeji relaxačního a sportovního aquacentra v našem městě.

18. 10. 2018 - Heidi Janků bude vozit na koncerty OPEL VIVARO BUS

Ve středu odpoledne 17.10. 2018 si Adam Pavlik(syn Věry Špinarové a Ivo Pavlíka) převzal u AUTO DOBROVOLNÝ - OPEL VIVARO BUS L2H1.

15. 11. 2018 - Sháníte originální oblečení pro své děti? Navštivte prodejnu Coccodrillo

Chcete oživit jarní a letní šatník vašeho potomka? Pak byste rozhodně měli navštívit nový obchůdek s dětskou módou Coccodrillo, který najdete na Dolním náměstí hned vedle kavárny Trieste. Už při vstupu do...


Facebook Twitter g+ Youtube
Městská knihovna Velké Meziříčí hledá zaměstnance
Nejnovější Nejdiskutovanější Nejčtenější

NovinyVM.cz - nezávislé internetové noviny pro Velké Meziříčí, mikroregion Velkomeziříčsko a kraj Vysočina.
Publikování nebo další šíření obsahu serveru NovinyVM.cz je bez písemného souhlasu ZAKÁZÁNO.
Pokud chcete informace o inzerci nebo napsat redakci - pište na email redakce@novinyvm.cz.
Příspěvky v sekci "Od Vás" nevyjadřují názor redakce, jejich obsah není redigován.
Redakce upřednostňuje rychlost zveřejnění a aktuálnost před gramaticky a slohově bezchybnými články.


Vytvořil Zdeněk Málek - Tvorba webových stránek | SEO by: Optimalizace pro vyhledávače

×

Váš prohlížeč blokuje reklamu

Vážený uživateli, jelikož jste naším pravidelným návštěvníkem, zvažte prosím vypnutí AdBlocku na této doméně.
Příjmy z reklamy nám umožňují nabízet čtenářům obsah zdarma.

V horním panelu prohlížeče klikněte na ikonku ruky na červeném pozadí a zvolte
“Nespouštět na stránkách na této doméně”. Děkujeme!

Lisovna plastů, spol. s r.o. hledá zaměstnance
TOPlist