STAROBRNO MEDIUM
Dnes je 22. března 2019, svátek má Leona, zítra Ivona.
  • Česká Wikipedia dnes na protest zčernala.
  • Pozor! Kolem řeky ke Novému Svitu už neprojdete. Cesta byla uzavřena kvůli výstavbě parkoviště za bývalou spořitelnou.
  • Hokejisté HHK doma před zaplněným stadionem vydřeli první finálové vítězství, když zvítězili ve vyrovnaném zápase 5:3 nad Hodonínem. Odveta v pátek venku a v neděli zase na domácím ledě.
  • Za bývalou spořitelnou u řeky Balinky probíhá skrývka zeminy pro stavbu nového parkoviště.
  • O kráse vesmírné vyprávěl v úterý genealogům na přednášce Milan Salaš.

Ve Velkém Meziříčí otevřel ARMEX ENERGY svou už 27. pobočku

ZPRÁVY - KOMERČNÍ ČLÁNKY - 21. 2. 2017

Nová pobočka ARMEX ENERGY, a.s. ve Velkém Meziříčí na ulici Novosady.
Nová pobočka ARMEX ENERGY, a.s. ve Velkém Meziříčí na ulici Novosady.
foto: NovinyVM.cz

Interiér pobočky Armex Energy.
Slavnostní otevření.

ARMEX ENERGY, přední dodavatel elektřiny a zemního plynu, otevřel ve Velkém Meziříčí novou pobočku. Jde o už 27. pobočku v zemi a zároveň první na Vysočině. První letos nově otevřená pobočka ARMEX ENERGY bude sloužit jako kontaktní místo pro zájemce o změnu dodavatele. V letošním roce plánuje dodavatel energií otevřít dalších přibližně pět poboček. Klienti si tu budou moci vyřídit své záležitosti ohledně dodávek energií nebo získat tipy na jejich úsporu.


Nechceme klientům narušovat soukromí prostřednictvím podomních obchodníků. Sázíme na solidnost, a proto jdeme cestou kamenných poboček. Vedle změny dodavatele lidé na pobočce získají také tipy na možné úspory energií, ale také si zde mohou koupit kvalitní úsporné LED žárovky,“ vysvětluje základní strategii firmy Jan Vávrovec, obchodní ředitel ARMEX ENERGY. Vloni společnost otevřela nové pobočky například v Přerově, Olomouci nebo ve Svitavách. Budovat nové pobočky plánuje i letos.

 

V pobočce ve Velkém Meziříčí stejně jako v 26 dosavadních zastoupeních ARMEX ENERGY budou zákazníkům k dispozici speciálně vyškolení pracovníci. „Jejich úkolem je poskytnou klientům poprodejní servis nebo poradit ohledně úspory energií. A nejde jen o obecné rady. Naši pracovníci jsou schopni dát doporučení, které vychází ze situace v konkrétní domácnosti nebo firmě. Zároveň pomáhají zájemcům o změnu dodavatele energií,“ dodal Jan Vávrovec. Otevřením pobočky byla ve Velkém Meziříčí vytvořena dvě nová pracovní místa.

 

Firma v současné době provozuje 27 kamenných poboček, vedle Vysočiny, střední a jižní Moravy také ve východních, severních a středních Čechách. ARMEX ENERGY dodává elektřinu a zemní plyn především domácnostem, ale i firmám a dalším organizacím. Letos plánuje rozšířit tento počet o čtyři až pět tisíc nových zákazníků. Tržby společnosti se pohybují na úrovni 1,3 miliardy korun ročně.

 


O firmě: Společnost ARMEX ENERGY, a.s. působí na českém energetickém trhu od roku 2005, tedy přes deset let a patří k středně velkým dodavatelům energií. Elektřinu a zemní plyn dodává domácnostem, firmám, městům a obcím, ale i neziskovým organizacím. Tržby firmy se pohybují na úrovni 1,3 miliardy korun. ARMEX ENERGY, a.s. si zakládá především na férovém jednání vůči zákazníkům, otevřené komunikaci s nimi a stabilitě obchodního vztahu po celou dobu jeho trvání. ARMEX ENERGY, a.s. je součástí skupiny ARMEX, která vznikla již v roce 1991. Skupina se vedle obchodování s energiemi zabývá také dodávkami průmyslových armatur, obchodem s ropnými produkty či provozováním čerpacích stanic. Celkový obrat skupiny je vyšší než 18 miliard korun. Celková aktiva skupiny přesahují miliardu korun.


Autor: Ing. Martin Jonáš, mediální zástupce ARMEX ENERGY, a.s.

Publikoval: -kas-

Čtěte také

3. 10. 2018 - Pár slov k volební kampani

Vážení spoluobčané. Tak nám pomalu končí předvolební kampaň a už brzy se budeme rozhodovat, komu dáme svůj hlas. Slibuje se mnohé, ač mnohdy ve stylu – Slibem nezarmoutíš.

29. 8. 2018 - Rozhovor s kandidátem Meziříčského fóra dětským lékařem MUDr. Jiřím Kašem

Pane doktore, jste na druhém místě kandidátní listiny Meziříčského fóra do podzimních komunálních voleb. Vaším lídrem je paní inženýrka Jiřina Jurdová. Můžete nám sdělit, čím získala vaše sympatie?

26. 8. 2018 - Sen o vodním ráji

Vracel jsem se počátkem dubna s rodinou z posledního letošního lyžování na Fanninbergu , což je kopec poblíž pohoří Hohe Tauern v Rakousku. Byla sobota a jako každý rok jsme cestu přerušili...

15. 11. 2018 - Sháníte originální oblečení pro své děti? Navštivte prodejnu Coccodrillo

Chcete oživit jarní a letní šatník vašeho potomka? Pak byste rozhodně měli navštívit nový obchůdek s dětskou módou Coccodrillo, který najdete na Dolním náměstí hned vedle kavárny Trieste. Už při vstupu do...


Facebook Twitter g+ Youtube
ALPA, a.s. přijme skladníka, řidiče vysokozdvižného vozíku
Nejnovější Nejdiskutovanější Nejčtenější

NovinyVM.cz - nezávislé internetové noviny pro Velké Meziříčí, mikroregion Velkomeziříčsko a kraj Vysočina.
Publikování nebo další šíření obsahu serveru NovinyVM.cz je bez písemného souhlasu ZAKÁZÁNO.
Pokud chcete informace o inzerci nebo napsat redakci - pište na email redakce@novinyvm.cz.
Příspěvky v sekci "Od Vás" nevyjadřují názor redakce, jejich obsah není redigován.
Redakce upřednostňuje rychlost zveřejnění a aktuálnost před gramaticky a slohově bezchybnými články.


Vytvořil Zdeněk Málek - Tvorba webových stránek | SEO by: Optimalizace pro vyhledávače

×

Váš prohlížeč blokuje reklamu

Vážený uživateli, jelikož jste naším pravidelným návštěvníkem, zvažte prosím vypnutí AdBlocku na této doméně.
Příjmy z reklamy nám umožňují nabízet čtenářům obsah zdarma.

V horním panelu prohlížeče klikněte na ikonku ruky na červeném pozadí a zvolte
“Nespouštět na stránkách na této doméně”. Děkujeme!

BOWLING BAR 420 - Turnaj FIFA PlayStation.
TOPlist