NÁPOJE HOMOLA: 30 druhů RUMŮ!
Dnes je 16. října 2018, svátek má Havel, zítra Hedvika.
  • Probíhá betonování nájezdu na most.
  • Připravuje se také betonování nájezdu na nový most ze strany od Jelínkovy vily. Finální asfaltování nové silnice přes most až na začátku listopadu.
  • V neděli na Ostrvůku proběhlo indánské léto.
  • Páteční noc patřila velkému flámu s travesti skupinou Screamers.
  • Kontrolní den na stavbě mostu a zároveň probíhá betonování nájezdu na most.

Sára Strnadová ukončila sezónu

SPORT - LYŽAŘSKÝ SPORT - 12. 3. 2017

Velkomeziříčská snowboardcrossařka Sára Strnadová má za sebou další úspěšnou sezónu.

Na konci února Sára vyhrála Mistrovství České republiky a o den později dostala pohár celkového vítěze Českého poháru (v rámci ČP má na kontě 5 vítězství a 1 druhé místo). Začátkem března se Sára vydala do zahraničí, aby se zúčastnila mezinárodního mistrovství Německa. Zde vybojovala 1. místo a den nato skončila na mistrovství Bavorska třetí. Tímto závodem studentka tercie GVM ukončila letošní sezónu. Příští rok Sára přechází mezi juniorky, kde bude závodit i s o 5 let staršími soupeřkami. Nyní ji čeká krátký odpočinek, již v dubnu odjíždí na první soustředění s Czech snowboardcross teamem a koncem léta začne opět s přípravou na ledovcích.

Autor: Ivo Doležal

5. 3. 2018 - Na 250 lyřažů závodilo o víkendu na Fajťáku na Lyžařském poháru Vysočiny

V neděli 4. března byl svah na Fajtově kopci vyhrazen pro závody v obřím slalomu.

3. 4. 2018 - Závody O velikonoční pomlázku a O liščí ohon

V sobotu 31.3. 2018 se na Fajtově kopci konaly 2 závody. Nejprve to byl veřejný závod „O velikonoční pomlázku**2** a potom klubový závod Ski klubu VM „O liščí ohon**2**. Velikonoční pomlázky se...