NÁPOJE HOMOLA: 30 druhů RUMŮ!
Dnes je 16. října 2018, svátek má Havel, zítra Hedvika.
  • Probíhá betonování nájezdu na most.
  • Připravuje se také betonování nájezdu na nový most ze strany od Jelínkovy vily. Finální asfaltování nové silnice přes most až na začátku listopadu.
  • V neděli na Ostrvůku proběhlo indánské léto.
  • Páteční noc patřila velkému flámu s travesti skupinou Screamers.
  • Kontrolní den na stavbě mostu a zároveň probíhá betonování nájezdu na most.

Závody v NMnM a na Šacberku

SPORT - LYŽAŘSKÝ SPORT - 13. 3. 2017

Minulý týden se konaly poslední 2 lyžařské závody LPV a to ve středu odpoledne v NMnM na Harusově kopci a v pátek odpoledne na Šacberku.

NMnM

Na Harusově kopci se vzhledem k termínu sešlo podstatně méně závodníků, než v minulých ročnících. V přípravce zabojoval Eliáš Cejpek, který získal stříbro a Pavel Bartoš si dojel pro bronz. Předžactvo ovládla Dana Harvey, v mladších žácích byla Natka Malcová třetí a ve starších žácích Kateřina Neumanová stříbrná a Hanka Krčálová bronzová.

Závod na Šacberku

Poslední závod se konal na Šacberku u Jihlavy. V myšácích poprvé v sezóně zazářil Vojta Kliner, když skončil druhý. Výborně si vedl Marek Balej, který zvítězil v kategorii přípravka, Vašek Vrábel zde přidal bronz. Závod předžákyň ovládla opět Dana Harvey, bylo to již její 3. zlatá medaile v řadě. V mladších žácích Zuzana Rašovská získala stříbro, stejně jako ve starších Hanka Krčálová. Bronzovou medaili přidal ještě Martin Vondráček a Hanka Vrábelová.

Autor: Ivo Doležal

24. 2. 2018 - Závodní víkend 16.2.-.18.2.2018

O víkendu se naši závodníci zúčastnili dvou závodů LPV.

3. 4. 2018 - Závody O velikonoční pomlázku a O liščí ohon

V sobotu 31.3. 2018 se na Fajtově kopci konaly 2 závody. Nejprve to byl veřejný závod „O velikonoční pomlázku**2** a potom klubový závod Ski klubu VM „O liščí ohon**2**. Velikonoční pomlázky se...

31. 3. 2018 - Mistryně České republiky ve snowboardcrossu Kristýna Neumanová

Po úspěšném čtvrtku 8.3. 2018, kdy se Kristýně podařilo zvítězit v Přeboru škol Vysočiny jak na lyžích, tak na snowboardu, odjela s tátou na pohárové závody a MR na Dolní Moravu.

6. 3. 2018 - Ski-busy - Školní závody VYSOČINA (8. března 2018)

Autobusová doprava pro Lyžařský a snowboardový přebor škol kraje Vysočina 2018.