NÁPOJE HOMOLA: Přijďte na točenou zmrlinu LINDT! Už točíme ;-)
  • Od čtvrtečního rána nefungují semafory na světělné křižovatce u vjezdu na náměstí.
  • Skvělé české i francouzské šansony zněly ve středu večer velkým sálem JC na Rendez vous s Radkou Fišarovou.
  • Začalo betonování základů nového mostu.
  • Skvělá zpráva. Město získalo celou dotaci na rekonstrukci sportovního areálu na Školní ulici ve výši 19 milionů korun. Celkový rozpočet včetně právě stavěné tribuny je ve výši 35 mil. korun.
  • Na konci příštího týdne končí projekt opravy mostu u pošty. Zmizel i chybný název ulice Sokolská místo Sokolovská.

Kateřina Neumanová, vítězka Poháru České pošty a třetí ve FIS ženách na Božím Daru

SPORT - LYŽAŘSKÝ SPORT - 23. 3. 2017

Kateřina.
Kateřina.

Trenér výpravy.

Další závod Českého poháru ve skicrossu byl na zajímavé trati na Božím Daru ve dnech 4.-5.3.2017.

Byla to stejná trať z MS juniorů ve snowboardcrossu, sice pomalá, ale s mnoha prvky a tudíž nabízela mnoho zajímavých situací. Na startu kromě češek byly britky a slovinka. Bohužel ze Ski klubu se zúčastnila pouze Katka Neumanová s tátou.

FIS ženy vyhrála v sobotu Monika Žďárková před britkou Wintrop Claire a Kateřinou Neumanovou, v neděli potom domácí Lucka Juricová pokořila všechny tři v pořadí z předchozího dne, tedy druhá Monika Žďárková před britkou Wintrop Claire a čtvrtou Kateřinou Neumanovou.

Před Českým pohárem se v pátek konal závod v Poháru České pošty juniorů, který Katka v kategorii od 15-18 vyhrála před oběma mladými britkami.

V pořadí Českého poháru si Katka, jako nejmladší účastnice drží třetí místo.

Autor: Ivo Doležal

5. 3. 2018 - Na 250 lyřažů závodilo o víkendu na Fajťáku na Lyžařském poháru Vysočiny

V neděli 4. března byl svah na Fajtově kopci vyhrazen pro závody v obřím slalomu.

3. 4. 2018 - Závody O velikonoční pomlázku a O liščí ohon

V sobotu 31.3. 2018 se na Fajtově kopci konaly 2 závody. Nejprve to byl veřejný závod „O velikonoční pomlázku**2** a potom klubový závod Ski klubu VM „O liščí ohon**2**. Velikonoční pomlázky se...

6. 3. 2018 - Ski-busy - Školní závody VYSOČINA (8. března 2018)

Autobusová doprava pro Lyžařský a snowboardový přebor škol kraje Vysočina 2018.

6. 2. 2018 - Závodní víkend 3.2-4.2.2018

Po skončení ZODM se hned o víkendu 3.2.-4.2. 2018 vydaly Natálie Malcová a Dana Harvey na závody na šumavský Špičák.