• Webová kamera na radnici opět funguje. Odstraněna byla na konci října kvůli výměně oken na radnici.
  • Od nového mostu k železářství povede krátké schodiště.
  • Týden od slavnostního otevření mostu na Třebíčské. Nájezd na parkoviště Jelínkovy vily se stále dokončuje.
  • Díra po bankomatu ve spořitelně byla zacelena mramorovou deskou.

Kateřina Neumanová, vítězka Poháru České pošty a třetí ve FIS ženách na Božím Daru

SPORT - LYŽAŘSKÝ SPORT - 23. 3. 2017

Kateřina.
Kateřina.

Trenér výpravy.

Další závod Českého poháru ve skicrossu byl na zajímavé trati na Božím Daru ve dnech 4.-5.3.2017.

Byla to stejná trať z MS juniorů ve snowboardcrossu, sice pomalá, ale s mnoha prvky a tudíž nabízela mnoho zajímavých situací. Na startu kromě češek byly britky a slovinka. Bohužel ze Ski klubu se zúčastnila pouze Katka Neumanová s tátou.

FIS ženy vyhrála v sobotu Monika Žďárková před britkou Wintrop Claire a Kateřinou Neumanovou, v neděli potom domácí Lucka Juricová pokořila všechny tři v pořadí z předchozího dne, tedy druhá Monika Žďárková před britkou Wintrop Claire a čtvrtou Kateřinou Neumanovou.

Před Českým pohárem se v pátek konal závod v Poháru České pošty juniorů, který Katka v kategorii od 15-18 vyhrála před oběma mladými britkami.

V pořadí Českého poháru si Katka, jako nejmladší účastnice drží třetí místo.

Autor: Ivo Doležal

7. 5. 2018 - Slavnostní vyhlášení Lyžařského poháru Vysočiny 2017/2018

V pátek 27.4.2018 se ve Velkém Meziříčí uskutečnilo slavnostní vyhlášení výsledků Lyžařského a Alpského poháru Vysočiny.