NÁPOJE HOMOLA: Přijďte na točenou zmrlinu LINDT! Už točíme ;-)
Dnes je 23. července 2017, svátek má Libor, zítra Kristýna.
  • FajtFest JEDE! Dnes se ještě můžete těšit na 19:00 – 19:40 HOPES, 20:00 – 20:40 MR.DYNABOOM, 21:00 – 21:50 CRASHPOINT, 22:10 – 23:00 POLAR, 23:30 – 00:30 CRAZY TOWN, 00:50 – 01:20 BACKFIST
  • Vozovka u pošty je do půlky rozkopána. Provoz tak opět řídí kyvadlově semafory.
  • Kroupy zasáhly velkomeziříčský region.
  • Meziříčí ve čtvrtek večer zasáhla silná bouřka s krupobitím. Video z náměstí v sekci Bleskovky.
  • Fotbalisté sehráli ve středu přípravné utkání s týmem FC Vysočina. O vítězství hostů (1:2) ve vyrovnaném utkání rozhodl až zbytečný gól v poslední minutě utkání.

První přípravné utkání se hráčům Velkého Meziříčí příliš nepodařilo

SPORT - FOTBAL - 16. 7. 2017

I když nastoupili v improvizované sestavě, domácí hráči jim dali lekci z produktivity a fotbalové jednoduchosti.

FC Moravský Krumlov – FC Velké Meziříčí 5:2 (1:1)

Střelci: 6. a 74. (pk) Dvořáček, 47. a 85. Řezáč, 56. Bittner – 20. Mezlík, 71. Dolejš

Rozhodčí:

FC VM – Kruba – Krejčí, Šimáček, Mucha, Bouček, – Svoboda (46. Mužátko), Berka, Minařík (81. Smejkal), Mezlík, Dolejš – Liška, trenér Smejkal.

Počet diváků: 25

Nejlepší hráči:

Komplikované rozehrávka a individuální chyby byly hlavním důvodem vysoké porážky. První branka padla po ztrátě míče dvojce Krejčí, Dolejš, kdy domácí z rychlého protiútoku přečíslili hostující obranu. Vyrovnání padlo po chybě domácího golmana kdy po jeho špatném odkopu míč získal Pavel Mezlík a střelou k tyči vyrovnal. Do konce poločasu se hrál útočný fotbal ale ani jedna strana své příležitosti nevyužila.

Na začátku druhého poločasu zaváhal na hranici vápna s odkopem Honza Minařík, míč mu vzal Řezáč a střelou do šibenice vrátil domácím vedení. V 56. min zaváhal Michal Bouček, domácí poslali centrovaný míč na zadní tyč, kde se hlavou trefil koníčkem Bittner 3:1. V 71. min se postavil k přímému kopu Petr Dolejš a přesnou střelou k tyči snížil na 3:2. V 74. min se přes Michala Boučka přehnal domácí útočník, ve vápně ho zasáhl Rosťa Kruba a Dvořáček z pk zvýšil na 4:2. V závěru utkání se domácí prosadili Řezáčem a upravili na konečných 5:2.

Doufám, že ve středu 19. 7. kdy se hráči FCVM na domácím stadionu utkají v 17 hod s A týmem FC Vysočina Jihlava, předvedou kvalitnější výkon.

Vyjádření trenéra SMEJKALA: K dnešnímu utkání jsme sice nastupovali v improvizované sestavě, ale výkon některých našich hráčů byl pro mne velkým zklamáním.

Autor: Jaroslav Mynář

2. 2. 2017 - Sportovní vedení FC Vysočina Jihlava již poosmé ocenilo vybrané členy mládežnických týmů

Sportovní vedení FC Vysočina Jihlava již poosmé ocenilo vybrané členy mládežnických týmů.

22. 5. 2017 - Mladší dorost porazil v derby HFK Třebíč

Již v první minutě se našim hráčům podařilo vstřelit první branku, soupeř však po rozehrání ihned vyrovnal.

21. 6. 2017 - All Stars Cup 2017: Mirek Malata vstřelil vyrovnávací gól Arsenalu FC

Od 16.-18.6. se zúčastnili dorostenci FC Vysočiny Jihlavy nejlepšího turnaje v kategorii U16 (ročník 2001 a mladší) All Stars Cupu 2017 v Praze v Edenu.

12. 6. 2017 - Poslední utkání mladšího dorostu

Když jsem klukům před utkáním říkal, ať si poslední kolo užijí, netušil jsem, že to bude až taková exhibice.