• Stav mostu u pošty k 23. 8. 2017
  • V neděli na náměstí poprvé koncertovala folková skupina Lístek.
  • V sobotu i v neděli probíhaly v ZAHRADNICTVÍ ROZMARÍNEK komentované prohlídky.
  • Pohodová muzika s třebíčskou skupinou Šero načala předposlední kulturní víkend na náměstí.

Tým FCVM v přípravě předvedl bojovný výkon, přesto s FC Vysočina Jihlava prohrál 1:2

SPORT - FOTBAL - 20. 7. 2017

foto ze zápasu

Jihlavský kouč Ivan Kopecký do utkání proti druhému nejlepšímu celku v Kraji Vysočina nasadil dvě odlišné jedenáctky.

FC Velké Meziříčí – FC Vysočina Jihlava 1:2 (0:0)

Střelci: 83. Krčál – 76. Ikaunieks, 89. Hronek

Rozhodčí: Rosický J., Rosický P., Porubka

FC VM:

Kruba (46. Pokorný) – Bouček (72. Svoboda), Mucha P. (46. Šimáček), Kriegsmann, Krejčí (74. Mucha P.) – Dolejš, Berka (62. Minařík), Smejkal (80. Šuta), Šuta (74. Krčál), Demeter – Mezlík

FC Vysočina:

1. půle: Rakovan – Pecháček, Pedro, Vedral, Mišůn – Záviška, Daníček, Milisavljević, Popović – Duba, Klíma.
2. půle: Hanuš (72. Rakovan) – Tlustý, Kryštůfek, Krejčí, Rosa – Zoubele, Nový - Fulnek, Hronek, Ikaunieks – Dvořák.

Počet diváků: 450

V prvním poločase viděli diváci svižný fotbal na obou stranách. Hosté si připravili více brankových příležitostí, ale v cestě jim stál buď domácí Rosťa Kruba, nebo jejich nepřesnost v zakončení. Domácí si také připravili několik příležitostí ale i jim se překonat golmana Rakovana nepodařilo.

Do druhého poločasu nastoupili hosté s novou jedenáctkou. Hosté byli více na míči a domácí hráči v čele s golmanem Tomášem Pokorným dlouho odolávali jejich náporu. V 76. min se hosté dočkali, když po průniku Dvořáka se trefil k tyči Ikaunieks. Domácím se podařilo vyrovnat po průniku Robina Demetera a dorážce Dana Krčála. V závěru utkání hosté potrestali zaváhání domácích hráčů a po centru Zoubeleho vstřelil jejich vítěznou branku Hronek.

Vyjádření trenéra Smejkala: Za dnešní výkon musím naše hráče pochválit, předvedli bojovný a zodpovědný výkon. Doufám, že s takovým přístupem ke hře a nasazením budou pokračovat i v dalších utkáních.

Autor: Jaroslav Mynář

Fotogalerie

img-7096.jpg  img-7098.jpg  img-7100.jpg  img-7101.jpg  img-7105.jpg  img-7107.jpg  img-7109.jpg  img-7111.jpg  img-7114.jpg  img-7117.jpg  img-7118.jpg  img-7121.jpg  img-7125.jpg  img-7126.jpg  img-7127.jpg  img-7131.jpg  img-7133.jpg  img-7136.jpg  img-7139.jpg  img-7140.jpg  img-7143.jpg  img-7146.jpg  img-7147.jpg  img-7148.jpg  img-7150.jpg  img-7153.jpg  img-7155.jpg  img-7158.jpg  img-7160.jpg  img-7163.jpg  img-7165.jpg  img-7168.jpg  img-7174.jpg  img-7175.jpg  img-7177.jpg  img-7179.jpg  img-7182.jpg  img-7184.jpg  img-7187.jpg  img-7191.jpg  img-7193.jpg  img-7197.jpg  img-7199.jpg

19. 3. 2017 - Souboj lídrů tabulky vyšel lépe pro Uničov

První jarní utkání nabídlo domácím fanouškům souboj prvního a druhého týmu soutěže.

21. 6. 2017 - All Stars Cup 2017: Mirek Malata vstřelil vyrovnávací gól Arsenalu FC

Od 16.-18.6. se zúčastnili dorostenci FC Vysočiny Jihlavy nejlepšího turnaje v kategorii U16 (ročník 2001 a mladší) All Stars Cupu 2017 v Praze v Edenu.