Dnes je 16. ledna 2018, svátek má Ctirad, zítra Drahoslav.
  • Začalo mrznout a na Fajťáku se intenzivně zasněžuje a pracuje na obnovení lyžování.
  • Ještě že tě lásko mám, zpíval o městském plese celý sál s Petrem Kolářem. Video už nyní v sekci Bleskovky.
  • První ples nového roku zahájil starosta města. Hlavní hvězdou bude zpěvák Petr Kolář.
  • Tlak domácích hokejistů HHK v sobotním utkání proti HC Uherské Hradiště nestačil, když prohráli těsně 5:6.
  • Druhý den voleb prezidenta ČR. Volební místnost na náměstí ve Velkém Meziříčí.

Mistrovství ČR v atletice žactva

SPORT - ATLETIKA - 25. 9. 2017

O víkendu se v Břeclavi konalo za deštivého podzimního počasí Mistrovství ČR žactva.

K účasti se z našeho oddílu nominoval nebývale velký počet atletů -  Ivo Březka (tyč), Sára Pavlidu (60 m), Věra Podrábská (1500 m), Tereza Lišková (oštěp) a štafeta děvčat na 4 x 60 m (Vendula Puzrlová, Eliška Mašterová, Zuzana Rašovská a Sára Pavlidu).

Zvláště soutěž tyčkařů velmi negativně ovlivnil silný déšť, který se opět spustil přesně ve chvíli, kdy tato technická disciplína začala. Ivo Březka (r. 2002)přesto skočil svůj nejlepší osobní výkon 296 cm a vybojoval výborné 10. místo - nejlepší umístění našich atletů.

Sára Pavlidu (r. 2005) startovala v nejkratším sprintu jako nejmladší účastnice, výborným časem 8,23 s obsadila v rozběhu 5. místo, do finále mezi nejlepších osm zatím nepostoupila a celkově jí patří 14. místo

Věra Podrábská (r. 2003) zaběhla na své oblíbené trati 1 500 m svůj 2. nejlepší čas a obsadila 13. místo.

Tereza Lišková (r. 2003) v hodu oštěpem svým pokusem dlouhým 32,26 m vybojovala celkové 14. místo.

Stejná příčka patří a štafetě děvčat na 4 x 60 m ( Puzrlová, Mašterová, Rašovská Pavlidu), štafeta zaběhla čas 31,85 s a obsadila mezi 24mi štafetami 14. místo.

Pro Ivo Březku to byl poslední šampionát v žákovské kategorii. Děvčata budou mít možnost startovat na žákovském mistrovství i příští rok, Sára Pavlidu ještě další 3 roky.

Tímto závodem skončila hlavní sezóna pro naše atlety v kategoriích staršího žactva, dorostu, juniorů a dospělých.

Poslední závody na dráze čekají krajský výběr mladšího žactva ve čtvrtek 28 . září ve Vlašimi  - Mezikrajové utkání družstev mladšího žactva (skupina Jihozápad). Zúčastní se kraje Středočeský, Vysočina, Plzeňský, Jihočeský a Pardubický.

Do krajského družstva jsou nominováni Filip Ludes, Tomáš Neufuss, Sára Pavlidu, Natálie Báňová a  Vendula Švihálková.

Autor: VELME

31. 5. 2017 - Mistrovství republiky ve vícebojích

O víkendu se v Olomouci konalo Mistrovství České republiky ve vícebojích žactva, dorostu a juniorů.

15. 9. 2017 - Hoši ze starší přípravky vedou krajskou soutež

V neděli 10.9.2017proběhlo 4. kolo přeboru atletických přípravek kraje Vysočina v Humpolci.

18. 9. 2017 - 4. kolo krajského přeboru mladšího žactva v Humpolci

Mladší žactvo závodilo v sobotu 16. 9. na atletickém stadionu v Humpolci. Tentokrát byly připraveny disciplíny čtyřboje: 60 m, skok vysoký, vrh koulí, 150 m. A na závěr štafeta 4 x 60...

3. 7. 2017 - Atletika - 3. kolo II.ligy v Břeclavi

V neděli 2.7.2017 pokračovala II. atletická liga kolem v Břeclavi. Družstvo mužů vybojovalo v deštivém počasí 4. místo a v celkově po 3. kolech drží 5. pozici.