NÁPOJE HOMOLA: Přijďte na točenou zmrlinu LINDT! Už točíme ;-)
  • Od čtvrtečního rána nefungují semafory na světělné křižovatce u vjezdu na náměstí.
  • Skvělé české i francouzské šansony zněly ve středu večer velkým sálem JC na Rendez vous s Radkou Fišarovou.
  • Začalo betonování základů nového mostu.
  • Skvělá zpráva. Město získalo celou dotaci na rekonstrukci sportovního areálu na Školní ulici ve výši 19 milionů korun. Celkový rozpočet včetně právě stavěné tribuny je ve výši 35 mil. korun.
  • Na konci příštího týdne končí projekt opravy mostu u pošty. Zmizel i chybný název ulice Sokolská místo Sokolovská.

Mistrovství ČR v atletice žactva

SPORT - ATLETIKA - 25. 9. 2017

O víkendu se v Břeclavi konalo za deštivého podzimního počasí Mistrovství ČR žactva.

K účasti se z našeho oddílu nominoval nebývale velký počet atletů -  Ivo Březka (tyč), Sára Pavlidu (60 m), Věra Podrábská (1500 m), Tereza Lišková (oštěp) a štafeta děvčat na 4 x 60 m (Vendula Puzrlová, Eliška Mašterová, Zuzana Rašovská a Sára Pavlidu).

Zvláště soutěž tyčkařů velmi negativně ovlivnil silný déšť, který se opět spustil přesně ve chvíli, kdy tato technická disciplína začala. Ivo Březka (r. 2002)přesto skočil svůj nejlepší osobní výkon 296 cm a vybojoval výborné 10. místo - nejlepší umístění našich atletů.

Sára Pavlidu (r. 2005) startovala v nejkratším sprintu jako nejmladší účastnice, výborným časem 8,23 s obsadila v rozběhu 5. místo, do finále mezi nejlepších osm zatím nepostoupila a celkově jí patří 14. místo

Věra Podrábská (r. 2003) zaběhla na své oblíbené trati 1 500 m svůj 2. nejlepší čas a obsadila 13. místo.

Tereza Lišková (r. 2003) v hodu oštěpem svým pokusem dlouhým 32,26 m vybojovala celkové 14. místo.

Stejná příčka patří a štafetě děvčat na 4 x 60 m ( Puzrlová, Mašterová, Rašovská Pavlidu), štafeta zaběhla čas 31,85 s a obsadila mezi 24mi štafetami 14. místo.

Pro Ivo Březku to byl poslední šampionát v žákovské kategorii. Děvčata budou mít možnost startovat na žákovském mistrovství i příští rok, Sára Pavlidu ještě další 3 roky.

Tímto závodem skončila hlavní sezóna pro naše atlety v kategoriích staršího žactva, dorostu, juniorů a dospělých.

Poslední závody na dráze čekají krajský výběr mladšího žactva ve čtvrtek 28 . září ve Vlašimi  - Mezikrajové utkání družstev mladšího žactva (skupina Jihozápad). Zúčastní se kraje Středočeský, Vysočina, Plzeňský, Jihočeský a Pardubický.

Do krajského družstva jsou nominováni Filip Ludes, Tomáš Neufuss, Sára Pavlidu, Natálie Báňová a  Vendula Švihálková.

Autor: VELME

19. 6. 2018 - Atletická II. liga mužů a žen – 2. kolo

V neděli 10.6. pokračovala 2. kolem atletická II. liga ve Znojmě.

16. 4. 2018 - Přespolní běh O pohár století

V sobotu 14.4. proběhl již 49. ročník tohoto přespolního běhu v Zámeckém parku v Pacově.

27. 5. 2018 - Liga Vysočiny přípravek

V sobotu 26. května se ve Velkém Meziříčí konaly druhé závody Ligy Vysočiny přípravek.

15. 5. 2018 - 2. kolo krajského atletického přeboru družstev

V sobotu 12.5.2018 proběhlo na atletickém stadionu v Třebíči 2. kolo KPD mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek a staršího žactva.