• Speciálním zařízením zavěšeným na jeřábu v pondělí zkracovali ocelové výztuže přesahující z mostu na Třebíčské.
  • Hřiště v údolí pod Kunšovcem dostává obrysy.
  • Rozpustilou pohádku o třech loupežnících a Jazebabě viděly děti v sobotu odpoledne v Jupiter clubu.

Chlapci ze starší přípravky jsou krajští vítězové

SPORT - ATLETIKA - 26. 9. 2017

V neděli 17. září se v Jihlavě konalo páté kolo soutěže přípravek. Tentokrát se nebojovalo jenom o medaile za čtyřboj jednotlivců, ale také medaile dostávala nejlepší družstva.

V družstvech v kategorii dívek kralovaly závodnice z Jihlavy. Mezi chlapci v mladší kategorii zvítězila Atletika Jemnice a starší kategorii vyhrálo Velké Meziříčí. I mladší přípravka se neztratila a obsadila stříbrnou příčku.

V celkovém umístění víceboje si opět nejlépe vedl Tomáš Pipek a Jakub Doležal, kteřízískali bramborovou medaili v celkovém pořadí víceboje.

K výborným umístěním v soutěži družstev určitě přispěla i vítězná štafeta ( Doležal Jakub, Absolon Patrik, Zmrhal Sebastián, Pospíchal Petr) a bronzové štafety st. hochů ( Malec, Harvey, Pipek Tomáš, Doležal Jan) a ml. hochů ( Ambrož, Pipek Vojtěch, Pospíšil, Fialka) a ml. dívek ( Palečková N+K, Havlišová, Smejkalová).

V uplynulém ročníku jsme získali pouze jedinou medaili v celkovém víceboji a to zásluhou Honzy Doležala. Největším bramborovým vítězem byl učitě Tomáš Pipek za tři 4. místa z 5 závodů.

Autor: Dana Cahová Harvey

19. 6. 2018 - 2. kolo KPD mladšího žactva v Pacově

Mladší žactvo závodilo v neděli 10. 6. na atletickém stadionu v Pacově.

14. 9. 2018 - Družstvo starších žákyň vyhrálo krajský přebor a postupuje Mistrovství Čech

Finále krajského přeboru juniorských, dorosteneckých a žákovských družstev.