NÁPOJE HOMOLA: 30 druhů RUMŮ!
Dnes je 23. září 2018, svátek má Berta, zítra Jaromír.
  • První pohled na oblouk nového mostu přes Balinku na Třebíčské.
  • Hřiště v údolí pod Kunšovcem dostává obrysy.
  • Rozpustilou pohádku o třech loupežnících a Jazebabě viděly děti v sobotu odpoledne v Jupiter clubu.
  • Očekávaná výhra nad Odrou Petřkovice nepřišla. Fotbalisté FCVM doma opět pouze remizovali 1:1. Utkání přihlíželo 425 diváků.
  • Rostou. Nasbíráno za cca hodinu v Nesměři.

Reportáž ČT: Ve Velkém Meziříčí hledají nového starostu

ZPRÁVY - VELMEZOVKY - 10. 10. 2017

Reportáž ČT
Reportáž ČT
foto: reprofoto

Ve Velkém Meziříčí hledají nového starostu. Příčinou rezignace stávajícího je spor o rekonstrukci náměstí.


Česká televize v pondělí 9.10.2017 odvysílala reportáž z Velkého Meziříčí.

 

Pro spuštění klikněte na obrázek


Autor: připravila redakce NovinyVM.cz

Publikoval: -kas-

Čtěte také

14. 2. 2018 - Vítání občánků 10. února - VELKÁ FOTOGALERIE!

V sobotu 10. února 2018 se konalo v obřadní síni velkomeziříčské radnice letošní první vítání nově narozených občánků našeho města a jeho místních částí.

20. 3. 2018 - Zápis dětí do 1. tříd ZŠ již dnes!

Oznamujeme rodičům, že zápis dětí do 1. tříd pro školní rok 2018/2019 se bude konat v základních školách ve městě v pátek 20. dubna 2018 v době od 14.00 – 18.00 hodin.

14. 9. 2018 - Parkování ve SVITU se osvědčilo

To co nešlo za ex-starosty Necida a staré rady, kde vládlo pod nadpoloviční většinou sdružení To pravé Meziříčí, se novým radním podařilo ve velmi krátkém čase. Vyslyšeli hlas lidu a udělali provizorní...

31. 8. 2018 - Koupaliště pro letošek uzavřelo své brány

Vydařenou letní sezónu má za sebou koupaliště na Paloukách.


Komentáře ke článku

Počet komentářů 18.

[1] Vložil: Honza, 10.10.2017, 12:32:17
Je skvělé vidět, že se v politicích probudilo lidství a ve Velkém Meziříčí nehledí na politickou samolepku, ale začali fungovat jako lidé a chtějí pro Velké Meziříčí to nejlepší. PS: Nevíte někdo proč ČT stále píše Valašské?
[2] Vložil: Libuše Kotoučková, 10.10.2017, 14:11:39
To že se panu Necidovi odpoří, aby vedle seděl pán i kmán /myslím tím lidovec i komunista/ svědčí jenom o jeho silném EGU a jakési roli hrát si na pána Boha....má snad pan Necid jinej zadek než pan Pokorný nebo kdokoliv jiný? Především je potřeba jednat lidsky, vidět v každém sobě rovného člověka a ne se povyšovat a ve své uražené ješitnosti a nadutosti opovrhovat ostatními lidmi...
[3] Vložil: Pravda, 10.10.2017, 14:41:04
Je úplně jedno, jestli je někdo členem strany, nebo pod její hlavičkou jen někam kandiduje. Obojí znamená, že se ztotožňuje se stranickými principy a ideály. A pokud náhodou ne, tak je idiot, který neví s kým spolupracuje a zbaběle využívá záštitu velké strany. Obojí není dobré.
V případě lidovců to znamená dlouhodobé pokrytecké paktování se s kým se to zrovna hodí, v případě komančů je to hlášení se k zrůdnostem, které se tady děly před 89. Já osobně bych takového člověka ani nepozdravil, natož s někým takovým sedět v radě. Ale to je každého věc, nicméně to dost říká o smýšlení takových lidí a já jsem si jist, že po volbách za rok zmizí spousta současných zastupitelů.
Paní Kotoučkové bych radil aby se vrátila do svého růžového světa mezi porodní cesty a máchání kojenců a zásadní věci nechala racionálně uvažujícím lidem. Vaše socialistické smýšlení, že pan Necid, Pokorný, nebo snad Jakeš či Horáková mají stejnej zadek, je minimálně k smíchu. Některým lidem zkrátka asi chybí paměť nebo čest, která by jim nedovolila o něčem vůbec uvažovat.
[4] Vložil: Pravdě, 10.10.2017, 15:13:24
Popravdě, pokud je pravda, že pan Necid pochází z komunistické rodiny, tak by to podle Vás logicky znamenalo, že by svoje rodiče neměl ani pozdravit? Chápete absurdnost toho, co zde hlásáte? Vy musíte být neskutečně zlý člověk.
[5] Vložil: Pravda, 10.10.2017, 15:23:41
4: O tom mi není nic známo, ale já bych se v takovém případě od nich minimálně politicky distancoval. Co je na tom proboha absurdního a proč bych měl být zlý člověk, když se jen chci jednoznačně vymezit proti lidem, kteří se hlásí k režimu jež představuje zlo? Pokud toto nechápete, tak musíte být neskutečně hloupý člověk a přál bych vám trochu té komunistické medicíny.
[6] Vložil: Jarin, 10.10.2017, 15:30:09
Podle průzkumů se většina dětí snaží ztotožnit s chováním rodičů a pokud rodiče zastávali za dob komunismu heslo "Kdo nekrade, okrádá svoji rodinu." tak mu to možná zůstalo.
[7] Vložil: dítě-dcera, 10.10.2017, 15:41:23
Pro příspěvěk č.5...můžete mi vysvětlit,jak se má člověk politicky distancovat od rodičů????to slyším poprvé a zřejmě rozesmějete svým výrokem vícero dětí i rodičů.Poučte nás obyčejné děti.
[8] Vložil: občanka, 10.10.2017, 15:43:00
Pravdo, vymezujte se proti čemu chcete. Ale nenapadejte lidi s jiným názorem a hlavně je neoznačujte jako neskutečně hloupé. Trochu pokory by to chtělo. Ve vás je bolševik hodně zakousnutý - máte jeho projevy.

Navíc komunální politika je opravdu o lidech - ne tolik o příslušnosti ke stranám, jak politika celostátní.

A nestrašte lidi, je jich zde určitě dost těch, kteří si pamatují dobu před rokem 89...
[9] Vložil: Pravda, 10.10.2017, 15:56:39
7: Co je na tom divného? To že jste to neslyšel(a) neznamená, že to nejde. Já to zažil (ne u sebe) a není to velký problém. Jednoduše pošlete rodiče komunistu s jeho názory do patřičných míst. Nekritické kopírování politických výlevů rodičů tragedie.
8: Proč ne? Když mě někdo označí za zlého protože se distancuji od komunistů a připadá mu to absurdní, tak já ho označím za hloupého, není to snad fér?
Ať už je to s tou komunální politikou jak chce, komunista je komunista. A já zkrátka velmi rozumím tomu, že pracovat v radě s někým takovým je tabu. Je mi smutno z toho, jak jsou k tomu někteří tolerantní, holt už je asi moc dlouho dobře, historie se bude muset opakovat.
[10] Vložil: pro Pravdu, 10.10.2017, 16:03:44
Děsí mě, že Vás třeba denně potkávám a přejete mně dobrý den.
[11] Vložil: Pravdo, 10.10.2017, 18:39:53
Pravdo ty jseš opravdu v pravdě mega-demagog.
[12] Vložil: rejpal, 10.10.2017, 18:49:34
Pravdo.Proč nepíšete,že se na tom zlu stejnou měrou podílela i strana lidová,jako nedílná součást Národní fronty?Opět manipulujete s fakty,jak je dnes zvykem.Už vám zbývá pouze napsat o banánech a mandarinkách.Na rozdíl od součanosti,másla bylo dost.Podle vašich výlevů,jste schopen lynčovat i svoje rodiče,pokud byli u nich.Také jste asi nepostřehl,že když ne všichni,tak většina absolventů VUMLU,po listopadu zprivatizovala většinu fabrik,a stali se tvrdými kapitalisty.Chcete jmenovat,nebo to není pravda?Projděte si současné strany,a zkuste najít bývalé komanče.Asi by jste se divil,ale to asi nechcete slyšet.To se nehodí.Souhlasím s 10.
[13] Vložil: občanka, 10.10.2017, 19:04:05
I já souhlasím s 10. Někomu zřejmě nedochází, že ti nejhorší a nejkovanější, kteří u komunistů byli, se během velice krátké doby stali těmi nejkovanějšími pravičáky. Tak, jak to píše rejpal. Se současnými nemám sebemenší problém. Nejhorší je fanatismus - ať už "pro" nebo "proti".
[14] Vložil: Pravda, 10.10.2017, 19:35:46
Ajaj tady je tupěji a ruději než na novinkách. Honem pryč.
[15] Vložil: Budvar, 10.10.2017, 20:02:38
Pravdo a co ty jsi vlastně zač ? Pravičák, který tady zavedl nezaměstnanost, bezdomovce, rozkrádání státu za bílého dne, tunely ? Tak to jsi pěkná svině a asi tě přestaneme zdravit. Spíš ale budeš trouba s vymytým mozkem...
[16] Vložil: ValMez, 10.10.2017, 21:02:41
To se nas netýká to je Valašské
[17] Vložil: twok, 10.10.2017, 23:06:01
Kdo je Pravda? Zřejmě aktivní účastník třetího odboje. Komunisté se před ním třásli. Příslušníky LM obíral o zbraně a jimi útočil na nenáviděné estébáky. Nebo, že by snad, semknutý v řadě s ostatními radostně slavil První máj a tam vznikla nenávist ke komunistům? Ale vážně. Znal jsem komunistu, který měl názory stejně pitomé jako Pravda, jenom o 180 stupňů otočené. Znám komunisty, kteří jednali a jednají vždy férově. A pokud jde o zastupitele Necida, tak to jsou jenom kecy. Dovolím si odhadnout, že kdyby se režim neotočil, byl by z něho člen KSČ. Kádrový profil měl neposkvrněný. 21. srpna ´89 už možná uměl sedět na nočníku. A kdyby se náhodou komunistou náhodou nestal, tak by byl zalezlý a držel ústa, jako většina z nás. Takže Pravdo i Necide, to se to pindá, když se to může...
[18] Vložil: Lolek, 11.10.2017, 15:10:10
To jsou ale kličky.
Tak nejdřív utekl jak malej Radek.
Potom to svedl na to, že nemůže sedět v radě s komunistou.
Pak se snažil něco politicky vytřískat a mluvil o spojení komunistů a lidovců.
Dnes mluví o tom, že v radě jsou zastoupeny všechny strany.
A už asi zapomněl, že seděl sám v radě s komunistou Jiřím Zelníčkem. www.velkemezirici.cz…
Diskuse uzavřena.

Facebook Twitter g+ Youtube
Nejnovější Nejdiskutovanější Nejčtenější

NovinyVM.cz - nezávislé internetové noviny pro Velké Meziříčí, mikroregion Velkomeziříčsko a kraj Vysočina.
Publikování nebo další šíření obsahu serveru NovinyVM.cz je bez písemného souhlasu ZAKÁZÁNO.
Pokud chcete informace o inzerci nebo napsat redakci - pište na email redakce@novinyvm.cz.
Příspěvky v sekci "Od Vás" nevyjadřují názor redakce, jejich obsah není redigován.
Redakce upřednostňuje rychlost zveřejnění a aktuálnost před gramaticky a slohově bezchybnými články.


Vytvořil Zdeněk Málek - Tvorba webových stránek | SEO by: Optimalizace pro vyhledávače

×

Váš prohlížeč blokuje reklamu

Vážený uživateli, jelikož jste naším pravidelným návštěvníkem, zvažte prosím vypnutí AdBlocku na této doméně.
Příjmy z reklamy nám umožňují nabízet čtenářům obsah zdarma.

V horním panelu prohlížeče klikněte na ikonku ruky na červeném pozadí a zvolte
“Nespouštět na stránkách na této doméně”. Děkujeme!

Lisovna plastů, spol. s r.o. hledá zaměstnance
TOPlist