• V Třebíči v pondělí 17.12.2018 otevřou nový LIDL na Brněnské ulici. Podobný by měl stát i ve Velkém Meziříčí.
  • Patnáctého prosince bude spuštěn vlek na Fajtově kopci.

V Jihlavě se konal Krajský přebor přespolním běhu

SPORT - ATLETIKA - 26. 10. 2017

Z přespolního běhu v Jihlavě.

V sobotu 21. října se v Jihlavě konal krajský přebor v přespolním běhu, který byl zároveň závěrečným závodem Běžeckého poháru mládeže. Závodu se zúčastnilo 149 běžců.

Přípravky

Hned několika závodníkům z Velkého Meziříčí se podařilo doběhnout na medailových pozicích.

Mezi přípravkami mladšími získal Honzík Doležal stříbrnou medaili a Lukáš Ambrož bronzovou. Velmi dobře běžel i Tomáš Pipek, který bohužel po kolizi a pádu doběhl nakonec na místě osmém.

Mezi děvčaty si pro bramborovou medaili doběhla Klára Havlišová.

Ve starších přípravkách získal Oliver Harvey také stříbrnou medaili a velmi dobře běžel i Patrik Absolon, který v těsném závěru přišel o bronz a nakonec se musel spokojit se čtvrtým místem.

Žactvo, dorost, junioři

Žákyně Věra Podrábská startovala na své oblíbenější trati společně s dorostenkami a byla nejrychlejší.

Vítězství ve své kategorii vybojovali Ivo Březka a Jan Trutna, na medailových pozicích se umístili Petr Vokoun, Martin Neufuss a Klára Maloušková.

14. 9. 2018 - XIII. ročník Evropských dětských atletických her EKAG 2018

Od 10.9. do 12.9.2018 se Brno opět stalo centrem dění evropských atletických talentů.

14. 9. 2018 - Družstvo starších žákyň vyhrálo krajský přebor a postupuje Mistrovství Čech

Finále krajského přeboru juniorských, dorosteneckých a žákovských družstev.

14. 9. 2018 - Krajský přebor žactva v atletice

V sobotu 2. 9. 2018 proběhl v Třebíči krajský přebor mladšího a staršího žactva. Závodu se účastnilo 170 závodníků ze 14ti oddílů.

3. 5. 2018 - V Jihlavě byl zahájen atletický krajský přebor družstev

V sobotu 28. dubna se v Jihlavě konalo 1. kolo krajského přeboru družstev mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň.