• Na Třebíčské už se po opravně asfaltuje.
  • Práce na reklamaci nových křižovatek na Třebíčské postoupily. Stav ve čtvrtek ráno. Více foto najdete v článku na titulní straně.

Házenkáři přivezli bod z Bohunic

SPORT - HÁZENÁ - 31. 10. 2017 - komentářů 0

V sedmém kole se naše družstvo utkalo se soupeřem, který nás na domácí palubovce vyřadil z Českého poháru a tak jsme mu měli co vracet.

Sobota 29. října 2017

2. liga muži Morava – jih - 7. kolo

Tatran Bohunice - TJ Sokol Velké Meziříčí 21:21 (8:9)

Utkání, kdy v prvním poločase bylo lepší naše družstvo a ve druhém soupeř, skončilo zřejmě spravedlivou remízou.

Od úvodních minut jsme si díky dobré defenzívě a střelecké chuti Víti Večeři vypracovali vedení 4:1.

Od 20. Minuty (stav 4:8) jsme se ale čím dál hůře prosazovali přes obranu domácí, kteří srovnali hru i skóre. Do šaten jsme tak šli jen s minimálním vedením 8:9.

V druhé půli se odehrávalo to spravené drama, kdy se obě družstva přetahovala o vedení. Na obou stranách bylo k vidění několik vyloučení a místy až napjatá atmosféra vyhovovala více Bohunicím, které šest minut před koncem šli do dvougólového vedení. Naše družstvo bralo oddychový čas a připravovalo se na klíčové minuty, které se podařilo zvládnout. Díky trpělivé rozehrávce se podařilo překonat obranu domácích a Filip Svoboda srovnával minutu před koncem na 21:21. Soupeř ale měl ještě možnost útoku, který přetavil v 7m hod, který ale pět vteřin před koncem zlikvidoval do té dobře chytající Vojtěch Drápela!

Obě družstva se tak rozešla smírnou remízou 21:21.

Naše družstvo opět podalo velmi dobrý výkon v obraně, kterou dirigoval Pavel Kříbala a podpořenou výkonem brankáře Vojty Drápeli. V útoku se nám příliš nedařilo, ale nahradili jsme to bojovností a cenný bod z venku naše družstvo přivezlo.

V sobotu 4. listopadu nás čeká v rámci osmého kola utkání proti záloze extraligového Brna. Tradičně v 17h.

7m hody 5/5:4/4, vyloučení 4:6, diváků 49

Sled branek: 1:4, 4:8, 8:9, 10:11, 12:13, 15:14, 18:18, 21:19, 21:21

Sestava: Ondřej Poul, Vojtěch Drápela – Vítězslav Večeřa (9), Ladislav Šidlo (6/4), Filip Svoboda (6), Miloš Necid, Jiří Kaštan, Tomáš Pažourek, Tomáš Frejlich, Filip Macoun, Pavol Živčic, Jan Lečbych, David Kubiš, Pavel Kříbala, trenéři Ladislav Šidlo a Michael Bezděk, vedoucí družstva Petr Kácal.

25. 2. 2019 - Dorostenci si na úvod jarní části zastříleli proti Juliánovu

Proti družstvu ze spodní části tabulky byla od začátku patrná převaha na naší straně a postupně jsme si budovali náskok až na poločasový výsledek 19:7.

13. 11. 2018 - Pozvánka na 3. kolo Českého poháru házené

V pátek 16. listopadu v 18.00 hodin odehrají naše házenkářky 3. kolo Českého poháru.

14. 10. 2018 - Minižáci z Dózy na turnaji Ligy Vysočiny

V sobotu 6. 10. 2018 vyrazili nejmenší házenkáři na turnaj Ligy Vysočiny do Černovic, turnaj pořádala nedaleká Kamenice nad Lipou. Hrálo se na venkovním hřišti, bez počítání skóre a jeden zápas trval...

14. 1. 2019 - Domácí turnaj minižáků JUST IT CUP 2019

První sobotu v roce 2019, se ve velkomeziříčské házenkářské hale uskutečnil 1. ročník JUST IT CUP 6+1 v házené pro kategorii minižáků.