• Odborná přednáška na téma Jak zachránit naše lesy doc. ing. Radka Pokorného z Lesnické a dřevařská fakulty Mendelovy univerzity zaujala. Do velkého sálu přišlo téměř dvě stě lidí.
  • Na skále nad obcí Trnava u Třebíče opět vykvétají koniklece.
  • Česká Wikipedia dnes na protest zčernala.
  • Pozor! Kolem řeky ke Novému Svitu už neprojdete. Cesta byla uzavřena kvůli výstavbě parkoviště za bývalou spořitelnou.
  • Hokejisté HHK doma před zaplněným stadionem vydřeli první finálové vítězství, když zvítězili ve vyrovnaném zápase 5:3 nad Hodonínem. Odveta v pátek venku a v neděli zase na domácím ledě.

Házenkáři povolili Brnu pouze čtrnáct branek

SPORT - HÁZENÁ - 7. 11. 2017

Společné foto týmu.

V osmém kole si muži připsali jednoznačnou výhru proti extraligové záloze Brna.

Sobota 4. září 2017

2. liga muži Morava – jih - 8. kolo

TJ Sokol Velké Meziříčí – SKKP Handball Brno „B“ 31:14 (15:8)

Soupeř přijel s minimem hráčů a tak bylo jen otázkou, o kolik utkání skončí. Od úvodních minut diktovalo naše družstvo tempo hry a budovalo si postupně náskok. Poločasový výsledek byl i přes několik neproměněných šancí 15:8. V druhé půli se obraz hry příliš neměnil. Hosté se těžko probíjeli přes naši dobře organizovanou obranu, za kterou spolehlivě chytal Ondřej Poul. V útoku si naši hráči s chutí zastříleli a utkání dovedli do vítězného konce 31:14.

V příštím kole zajíždí družstvo mužů do Telnice.

7m hody 1/1:1/1, vyloučení 3:1, diváků 136

Sled branek: 4:1, 7:3, 9:5, 15:8, 18:10, 21:12, 23:14, 31:14

Sestava: Ondřej Poul, Vojtěch Drápela - Jan Lečbych (7), Pavol Živčic (6), Vítězslav Večeřa (6), Miloš Necid (3), Ladislav Šidlo (3), David Kubiš (2), Tomáš Pažourek (2), Filip Svoboda (1), Jiří Kaštan, Martin Fiala (1), Filip Macoun, Pavel Kříbala, trenéři Ladislav Šidlo a Michael Bezděk, vedoucí družstva Petr Kácal.

Autor: Ladislav Šidlo

20. 2. 2019 - Házená: Muži zakončili přípravu domácím turnajem

Týden před ostrým vstupem do jarních bojů naši házenkáři pořádali na domácí palubovce přípravný turnaj. Toho se zúčastnily celkem 4 celky.

14. 1. 2019 - Domácí turnaj minižáků JUST IT CUP 2019

První sobotu v roce 2019, se ve velkomeziříčské házenkářské hale uskutečnil 1. ročník JUST IT CUP 6+1 v házené pro kategorii minižáků.

31. 7. 2018 - Meziříčští odchovanci házené ovládli juniorský B šampionát v Černé Hoře

Martin Janíček a Vojtěch Drápela se účastnili Juniorského evropského šampionátu v Černé Hoře.

7. 10. 2018 - Starší dorostenky i přes bojovný výkon na body nedosáhly

K prvnímu podzimnímu domácímu utkání jsme nastoupili v nových dresech, s novým impulsem po úvodním nepovedeném vystoupení ve Vršovicích a mohli jsme využít herní potenciál tří hostujících hráček Bohunic.