• V pátek se v celé ČR otevřelo 1640 kostelů a modliteben. Konal se 11. ročník Noci kostelů. Také v našem městě měli lidé možnost navštívit hned několik otevřených kostelů.

V osmém kole si muži připsali jednoznačnou výhru proti extraligové záloze Brna.

Sobota 4. září 2017

2. liga muži Morava – jih - 8. kolo

TJ Sokol Velké Meziříčí – SKKP Handball Brno „B“ 31:14 (15:8)

Soupeř přijel s minimem hráčů a tak bylo jen otázkou, o kolik utkání skončí. Od úvodních minut diktovalo naše družstvo tempo hry a budovalo si postupně náskok. Poločasový výsledek byl i přes několik neproměněných šancí 15:8. V druhé půli se obraz hry příliš neměnil. Hosté se těžko probíjeli přes naši dobře organizovanou obranu, za kterou spolehlivě chytal Ondřej Poul. V útoku si naši hráči s chutí zastříleli a utkání dovedli do vítězného konce 31:14.

V příštím kole zajíždí družstvo mužů do Telnice.

7m hody 1/1:1/1, vyloučení 3:1, diváků 136

Sled branek: 4:1, 7:3, 9:5, 15:8, 18:10, 21:12, 23:14, 31:14

Sestava: Ondřej Poul, Vojtěch Drápela - Jan Lečbych (7), Pavol Živčic (6), Vítězslav Večeřa (6), Miloš Necid (3), Ladislav Šidlo (3), David Kubiš (2), Tomáš Pažourek (2), Filip Svoboda (1), Jiří Kaštan, Martin Fiala (1), Filip Macoun, Pavel Kříbala, trenéři Ladislav Šidlo a Michael Bezděk, vedoucí družstva Petr Kácal.

Autor: Ladislav Šidlo

27. 9. 2018 - První turnaj sezóny Ligy Vysočiny minižactva v miniházené

V sobotu 22. 9. se konal v Ledči nad Sázavou první letošní turnaj Ligy Vysočiny v miniházené.

4. 5. 2019 - Starší dorostenky v dramatickém závěru nakonec bez bodu

Před zahájením souboje proběhl již tradiční ceremoniálek. Hráčkám končících v kategorii dorostu trenéři nejprve poděkovali za klubovou reprezentaci, popřáli hodně zdaru při maturitních zkouškách a předali jim před jejich posledním domácím utkáním...

18. 3. 2019 - V krajské kvalifikaci na MČR házenkářského desetiboje mladší žáci jednoznačně zvítězili

V neděli 17.3.2019 proběhla Krajská kvalifikace (region střed) házenkářského desetiboje (HD) mladších žáků. Pořadatelem se letos stal opět náš klub.

6. 3. 2019 - Ženy deklasovaly nováčka soutěže a nadále drží 3. pozici

V rámci 13. kola na naši palubovku zavítal nováček soutěže z Bohunic, který se v případě výhry mohl dotáhnout na jediný bod za naše ženy.