LINDT - MIKULÁŠ: Tak chutná pravý čokoládový Mikuláš
Dnes je 24. listopadu 2017, svátek má Emílie, zítra Kateřina.
  • Již zítra v pátek 24. listopadu startuje v kině velká prodejní výstava povedených výrobků klientů Dětského střediska Březejc. NovinyVM jako mediální patrner akce vás srdečně zve v 15 hodin do předsálí kinosálu.Více foto v sekci Bleskovky.
  • Hru Manželský čtyřúhelník v hlavních rolích s Michaelou Badinkovou, Martinem Krausem, Danielem Rousem, Danou Homolovou přivezla do Meziříčí ve středu večer agentura Fanny.
  • Na mostě u pošty dnes po setmění začalo velké asfaltovávání silnice.
  • U Kauflandu dnes byla možsnot nahlédnout do závodního speciálu, který se zanedlouho vydá na Dakarskou rallye.
  • Zastupitelé dnes schválili smlouvu s arch. M. Cikánem na opravu náměstí. Většina zastupitelů za TPM ovšem klíčovém hlasování chyběla.

B tým HHK na Náměšť nestačil

SPORT - HOKEJ - 14. 11. 2017

V úvodních deseti minutách byli aktivnější hostující hráči, ale svoji první branku dali až ve 14. minutě.

HHK Velké Meziříčí „B“ – TJ Náměšť nad Oslavou 6 : 8 (2:2, 2:4, 2:2)

Diváků: 52

Rozhodčí: Erat – Marek, Sibera

Branky: 3. Štěpánek (Kudláček J. ), 16. Vrána (Buďa), 22. Bernat (Chlubna), 25. Tichý (Chlubna), 47. Kudláček J. (Buďa, Tichý), 54. Tichý (Kudláček J. ) – 14. Jirák (Kohút, Krčál), 17. Vysloužil (Bednář, Sklenář), 21. Kejda (Bednář, Strnad), 23. Pálka (Krčál), 26. Tóth (SázavskýM. , Ošmera), 29. Krčál (Pálka, Kohút), 56. Krčál (Jirák, Kohút), 59. Bednář (Kejda)

Vyloučení: 8 : 4

Využití: 0 : 3

Oslabení: 0:0

Střely na branku: 50: 50

HHK „B“:Hladík, od28. ´ Šeba –Pokorný, Střecha L. - Buďa, Bradáč –Šoukal, Štěpánek, Kudláček Jiří - Smejkal, Frühauf, Vrána - Bernat, Chlubna, Tichý

Náměšť : Máj (Sázavský Aleš) – Strnad, SázavskýMichal, Ošmera, Tóth, Sklenář, Krčál, Špaček, Pálka, Bednář, Vysloužil, Jirák, Bulička, Němec, Kejda, Kohút

To už však Jirák vyrovnával na 1 : 1. Skóre zápasu totiž otevřel už ve třetí minutě domácí Štěpánek po nahrávce Jiřího Kudláčka. V 17. ´ to již bylo 2 : 2. Nejprve Vrána poslal béčko HHK znovu do vedení, aby pak vzápětí Náměšť opět srovnala zásluhou Vysloužilovou. Nutnoříct, že svižnému a pěknému hokeji góly opravdu slušely.

Jestliže za celou první třetinu padly celkem čtyři, tak za devět minut té druhé jich oba gólmani lovili hned šest. Takže pěkně popořádku: 21. minuta Kejda v přesilovce 2 : 3; 22. ´ Bernat 3 : 3; 23. ´ Pálka 3 : 4; 25. ´ Tichý 4 : 4; 26. ´ Tóth 4 : 5 a 29. ´ Krčál 4 : 6 opět v početní výhodě. Poté se hra poněkud uklidnila a oba týmy začaly daleko lépe bránit svoje poloviny kluziště a tím ubylo i brankových příležitostí.

V poslední části se hosté soustředili na co nejdelší držení puku, pokud možno co nejdál od Májovy svatyně. Domácí naopak potřebovali svého soupeře co nejvíc přitlačit do obranného pásma. To se jim postupem času i dařilo a výsledkem bylo snížení na rozdíl jediné branky. Ve 47. minutě se o to postaral Jiří Kudláček. Tento gól je ještě více naladil a tak se jim šest minut před koncem podařilo i vyrovnat zásluhou Tichého. Bohužel pro ně hned v následující minutě zbytečně faulovali a za to je potrestal Krčál. V předposlední minutě ještě meziříčští odvolali gólmana, ale jejich power-play trvala jenom chvíli. Na konečných 6 : 8 upravil Bednář. Vyrovnané utkání rozhodlo pro Náměšť méně chyb a využívání přesilových her.

Další výsledek : Bystřice – Zastávka 2 : 5

Příští utkání na nás čeká v Bystřici a to v sobotu 18. 11. 2017 od 17. 30 hodin.

Autor: Vladimír Hort

26. 9. 2017 - V sobotu přijede další těžký soupeř. na domácím ledě přivítáme HK Kroměříž

Po Uničově se ve třetím kole na našem zimním stadionu představí další z TOP týmů Krajské ligy.

27. 3. 2017 - Bylo odehráno předposlední kolo městské ligy

V třináctém kole ML si druhé technické služby i třetí Netín připsal 2 body. O prvním místě se rozhodlo již v předchozím kole, ale kdo bude druhý a třetí, o tom rozhodne...

21. 11. 2017 - Kompletní výsledky městské ligy po 7. kole

Výsledky zápasů: 7. kolo městské ligy 2017/18 ve Velkém Meziříčí.

29. 3. 2017 - Mladší žáci v posledním kole Krajské ligy zvítězili a obsadili celkové čtvrté místo

Přinášíme vám výsledkový servis zápasů týmu starších a mladších žáků HHK Velké Meziříčí.