LINDT: Ozdobte si stromeček z našich kuliček
  • S vánočním pořadem Nesem vám noviny vysoupila v pondělí večer travesti skupina Screamers.
  • Na rozhledně se dnes poprvé rozzářilo nové vánoční osvětlení na horní plošině.

Hokejové béčko proti Bíteši neuhrálo ani gól a je na posledním místě tabulky

Podruhé za sebou 0:4 a tím také už druhý zápas bez vstřelené branky.

HC Spartak Velká Bíteš „B“ - HHK Velké Meziříčí „B“ 4:0 (0:0, 3:0, 1:0)

Diváků: 32

Rozhodčí: Nikola – Erat, Mezlík

Branky: 25. Pospíšil (Dvořák), 30. Budín (ŠkodaJ. , Zelinka), 37. Burian (Pospíšil), 48. Rozmahel (Pospíšil)

Vyloučení: 7:3

Využití:0:0

Oslabení:1:0

Střely na branku: 29:36

HC Spartak „B“: Škoda Miroslav (Chadim) – Marek, ŠkodaJiří, Budín, Rozmahel, KomínekMichal, Dvořák, KomínekDavid, FischerTomáš, Loukota, Nič, FischerOndřej, Pospíšil, Urbánek, Zelinka, Burian

HHK „B“:Štourač (Hladík) – Pokorný, Střecha L. - Kučera, Bradáč– Kudláček J. , Štěpánek, Šoukal – Tichý, Barák, Smejkal – Chlubna, Kavina

To je výsledek béčka HHK v malém derby. Přitom prvních deset minut úvodní třetiny zcela patřilo jim. Zatlačili svého rivala před vlastní branku a jenom díky vlastní nepřesné mušce zůstalo skóre nezměněno. Domácí hokejisté se bránili i za cenu nedovolených zákroků a měli štěstí, že je rozhodčí v tomto směru hodně šetřil. Nakonec i díku tomu hru vyrovnali a dostali se několikrát před Štouračovu bránu.

Vyrovnaný hokej pokračoval i po přestávce. Útoky se střídaly na obou stranách, ale rozdíl nastal v tom, že góly dával pouze Spartak. Ve 25. minutě to začal Pospíšil, aby o pět minut později zvýšil na 2:0 Budín. Rozhodující moment pak přišel ve 37. ´ V ní hráči HHK předvedli tak tristní přesilovku, až jim dal třetí gól Burian.

Poslední třetina už byla jenom o marném dobývání bítešské branky hosty z Mezu, kdy většina jejich útoků nevedla nikam a nic na tom nezměnilo ani několik početních výhod. Když už si meziříčští vypracovali nějakou šanci, tak buď skončila na Miroslavu Škodovi nebo mimo prázdnou bránu. Domácím hráčům se nejenom podařilo uhájit čisté konto, ale díky lepšímu důrazu před brankovištěm ještě jednou skórovat. Ve 48. minutě uzavřel stav utkání Rozmahel.

Další výsledky: Bystřice – Náměšť - odloženo, Zastávka – volno

Výsledky 8. Kola:Náměšť – Zastávka 6:5

V příštím utkání se béčko HHK představí na domácím ledě. V neděli 10. 12. 2017 od 16. 15 hodin budeme hostit Zastávku.

1. 9. 2017 - OLD BOYS v Marseille

V minulých dnech se Velkomeziříčský hokejový tým OLD BOYS zúčastnil mezinárodního klání amatérských hokejových týmů v Marseille.

13. 11. 2017 - K bronzové medaili přispěl také velkomeziříčský hokejista David Homola

Hokejisté do 17 let přivezli z prestižního kanadského turnaje World Under-17 Hockey Challenge bronzové medaile. Jednu si na krk pověsí také David Homola, hokejista z Velkého Meziříčí.