LINDT - ČOKOLÁDOVÉ PRALINKY - Navážíme Vám tolik, kolik jen unesete
Dnes je 16. ledna 2018, svátek má Ctirad, zítra Drahoslav.
  • Uzavřená dálnice u Jabloňova.
  • U Jabloňova se na dálnici stala hromadná nehoda. Dálnice je v tomto místě směrem na Prahu uzavřena.
  • Začalo mrznout a na Fajťáku se intenzivně zasněžuje a pracuje na obnovení lyžování.
  • Ještě že tě lásko mám, zpíval o městském plese celý sál s Petrem Kolářem. Video už nyní v sekci Bleskovky.
  • První ples nového roku zahájil starosta města. Hlavní hvězdou bude zpěvák Petr Kolář.

HHK VM B podlehlo Náměšti

SPORT - HOKEJ - 18. 12. 2017 -

TJ Náměšť nad Oslavou - HHK Velké Meziříčí „B“ 7 : 1 ( 2 : 0, 1 : 1, 0 : 4 )

Branky : 11. Krčál ( Kalhotka ), 15. Tóth ( Doležal ), 32. Kohút ( Vysloužil ), 41. Bednář ( Kejda ), 42. Kalhotka ( Špaček ), 43. Doležal ( Němec ), 55. Kejda ( Bulička,Bednář ) – 33. Šoukal ( Kudláček J.,Střecha L. )

Náměšť : Máj ( Sázavský Aleš ) – Strnad Miroslav,Kejda,Krčál,
Ošmera,Doležal,Němec,Sklenář,Špaček,Vysloužil,Bednář Miroslav,Kohút,Tóth,Bulička,Strnad Tomáš,Kalhotka

V. Meziříčí : Šeba ( od 43.´ Hladík ) – PokornýStřecha L. – Chlubna,Bradáč – Kudláček J.,Štěpánek,Šoukal – Smejkal,Barák,Vrána

Statečný boj předvedlo deset hráčů béčka HHK se svými dvěma gólmany proti kompletnímu lídru tabulky.Konečný výsledek totiž vůbec neodpovídá dění na ledě.
Od úvodní minuty si domácí vytvářeli mírnou převahu,ale jejich soupeř pozorně bránil a využíval každou příležitost k protiútokům.Brankové příležitosti se tak střídaly na obou stranách,ovšem využít je dokázali,bohužel,pouze hráči Náměště.Do vedení šli v 11. minutě zásluhou Krčála a na 2 : 0 upravil o čtyři minuty později Tóth.
Na třetí gól Kohúta v polovině prostřední části vzápětí odpověděl Šoukal,který po přihrávkách Jiřího Kudláčka a Libora Střechy snížil na 3 : 1.V této třetině se už hrál vyrovnaný hokej,kdy domácí hokejisté byli v trvalejším tlaku pouze ve svých přesilovkách.Obě se je ale meziříčským podařilo ubránit.

V té následující,hned v první minutě poslední třetiny,však už kapitulovali.Na tříbrankový rozdíl zvyšoval Bednář.Tato branka s hráči HHK natolik otřásla,že dostali v rychlém sledu ještě další dvě a těmi domácí Kalhotka s Doležalem rozhodli utkání.Ke cti hostům slouží,že to ani poté nezabalili a až do konce permanentně zaměstnávali Máje v domácí bráně.Díky vlastní žalostné koncovce se jim však skóre už upravit nepodařilo.Svoji efektivitu naopak ještě potvrdila Náměšť,když pět minut před koncem uzavřel stav utkání Kejda.

Meziříčští hokejisté ukázali,že se dá hrát i proti kvalitnějšímu soupeři,ale na lepší výsledek je deset lidí na ledě prostě málo.

Další výsledek 11. kola : Zastávka – Bystřice nad P. 3 : 6
V. Bíteš „B“ volno

Příště se utkáme doma s Bystřicí nad Pernštejnem.Hrát se bude v sobotu 6.1.2018 v 17.15 hodin.

Publikoval: -red-

23. 10. 2017 - Starší dorost v pátek porazil Hlinsko. V sobotu stejným výsledkem prohrál ve Skutči

Přinášíme vám výsledkový servis zápasů týmu dorostu, starších a mladších žáků HHK Velké Meziříčí.

5. 12. 2017 - Hokejové béčko proti Bíteši neuhrálo ani gól a je na posledním místě tabulky

Podruhé za sebou 0:4 a tím také už druhý zápas bez vstřelené branky.

25. 5. 2017 - V úterý začala letní přípava mužů HHK

V úterý 23. května začala letní příprava mužů HHK. Během šesti týdnů proběhne celkem 12 tréninkových jednotek v tělocvičně – Sportovní centrum Velké Meziříčí (Charita), pod vedením trenérky Mgr. Michaely Salašové.

7. 11. 2017 - Béčko podlehlo v Zástávce 7:2

S pěti obránci a s pěti útočníky odjelo béčko HHK ke svému čtvrtému vystoupení v krajské soutěži.