• Bagr vyhloubil díru přes celé koryto řeky kvůli uložení nového vodovodu z Třebíčské ulice.
  • Řeka Balinka v současné době protéká pouze těmito dvěma trubkami. Bagr vyhloubil díru přes celé koryto řeky kvůli uložení nového vodovodu z Třebíčské ulice.
  • Speciálním zařízením zavěšeným na jeřábu v pondělí zkracovali ocelové výztuže přesahující z mostu na Třebíčské.

Tým HHK B podlehl v novém roce Bystřici 2:7

Celá první třetina vycházela favorizovaným Zubrům jako podle plánu.

HHK Velké Meziříčí „B“ – BK Zubři Bystřice nad Pernštejnem 2 :7 (1:3, 1:3, 0:1)

Diváků: 48

Rozhodčí: Mezlík - Nikola,Sibera

Branky : 20. Chlubna, 24. Střecha L. (Barák) – 3. Čejka, 13. Ludvík (Jan, Janda), 16. Škorpík (Dudák), 30. Musil (Bednář), 30. Kintr (Škorpík), 37. Čejka (Svoboda, Jan), 50. Jedlička (Peňáz)

Vyloučení: 5:8

Využití: 1:1

Oslabení: 0:0

HHK „B“: Hladík (Šeba) – Pokorný, Střecha L. – Buďa, Bradáč – Kudláček J., Štěpánek, Šoukal – Smejkal, Barák, Vrána – Bernat, Chlubna

Bystřice: Beno (Dinga) – Mach, Ludvík, Janda, Šimon, Bednář, Kintr, Musil, Dudák, Jakeš, Jedlička, Peňáz, Jan, Čejka, Svoboda, Škorpík

Celá první třetina vycházela favorizovaným Zubrům jako podle plánu. Až dvě vteřiny před koncem korigoval domácí Chlubna na 1:3. A když po třech minutách druhé části snížil Libor Střecha na rozdíl jednoho gólu, začalo se utkání znovu dramatizovat. Ve 29. minutě ovšem hosté dvěma slepenými brankami zase odskočili svému soupeři ve skóre. Ve 37.´ pak o osudu zápasu rozhodl Čejka.

V závěrečné části pak už jenom potvrdil zasloužené vítězství Bystřice Jedlička.

Další výsledek : Velká Bíteš „B“ – Zastávka 3 : 4 v prodloužení

Příští víkend máme volno. Hrajeme až v sobotu 20.1.2018 od 17.15 hodin doma s béčkem V. Bíteše.

5. 3. 2018 - Městská liga 2017/18 - PLAY OFF: 10. kolo

Kompletní výsledky zápasů 10. kola nadstavbové části městské ligy 2017/18 ve Velkém Meziříčí.

20. 3. 2018 - Muži HHK v rozhodujícím utkání prohráli a v sezoně obsadili celkovou třetí příčku

Třicítka velkomeziříčských střel zůstala nevyužita, uničovský Korhoň ze všech šancí trestal. Do finále postupuje Uničov.

13. 2. 2018 - O vítězi okresního derby rozhodly až samostatné nájezdy

V sobotu se na našem zimním stadionu odehrálo okresní derby, ve kterém na sebe narazili hráči HHK a Spartaku Velká Bíteš.

8. 3. 2018 - Nádherné hokejové představení. Muži HHK zvítězili v prvním utkání semifinále KL

Ve středu se na našem zimním stadionu rozehrála dlouho očekávaná semifinálová bitva.