RYBÍZÁK: Retro specialita nyní v dostání v Nápoje J. Homol
Dnes je 20. února 2018, svátek má Oldřich, zítra Lenka.
  • Sněhuláčí rodinka na Družstevní ulici.
  • V Jívoví se v sobotu uskutečnil již 5. ročník velkého turnaje ve hře Člověče, nezlob se. Více foto přineseme již brzy.
  • Desítky dětí v neděli soutěžily a tančily na pirátském karnevalu s Dózou na hasičce.
  • Kamiony stojící v kopci na obchvatu ve směru na Třebíč v 7:40 hod.
  • Pár cm sněhu a kamiony nemají šanci obchvat na Třebíč vyjet.

Svaz postižených civilizačními chorobami pořádal výroční schůzi

ŽIVOTNÍ STYL - ZDRAVÍ - 25. 1. 2018 -

Ve středu 24. ledna se ve velkém sále Jupiter clubu konala výroční schůze Svazu postižených civilizačními chorobami základní organizace Velké Meziříčí.


Jednou z největších základních organizací svazu v ČR je právě ta ve Velkém Meziříčí, má okolo 250 členů, hned za ní je ta ve Ždáře nad Sázavou, která má okolo 220 členů. Zasedání začalo minutou ticha za ty, kteří v minulém roce odešli z jejich řad. Hned potom dostal slovo host pan místostarosta Vilém Lavický, který členům popsal jaké novinky chystá město na tento rok a dokonce zodpověděl i několik dotazů z publika. Členové byli seznámení s výroční zprávou za rok 2017, stavem finančních prostředků organizace a také plánem rekondičních pobytů na rok 2018. Civilkáři loni uspořádali velké množství aktivit. Byly to dva lázeňské a tři rekondiční pobyty v Poděbradech a Luhačovicích a ve wellness hotelu v Sezimově Ústí. Dále to byli týdenní pobyt v Tatrách, dvoudenní v Liberci a Salzburgu. Více naž 20 vycházek - Mostiště, Martinice, Lhotky,Podmitrov,  údolí říčky Loučné, zpět k pramenům z Jasenice do Náměště nad Oslavou, divokým kaňonem řeky Doubravky, několikrát vyrazili na zříceniny hradů, celkem ušli uctyhodných 263 kilometrů. Přispěli tak do celorepublikového projektu Rozchodíme Civilky celkem 3094 km. Zakončení starého roku proběhlo již tradičně na Dědkovské hoře u Blízkova.

 

Na letošní rok plánují tyto ozdravné pobyty Luhačovice 21.4.-28.4. a 22.9.-29.9. Poděbrady 16.4.-22.4. a 1.10.- 7.10, wellness Sezimovo Ústí 21.7.- 28.7.  Zájezd do Jeseníků na Praděd a Dlouhé stráně 25.8.-1.9. Vše bude vyvěšeno v Komenského ulici. Organizační výbor rozhodl, že členské známky budou platit také členové nad 80 let věku, rovněž je novinkou že členové si povinně na všechny pobyty sjednají úrazové připojištění. Součástí výroční schůze byly také volby nových členů výboru ZO SPCCH Velké Meziříčí.

 

Dále členy čekalo malé občerstvení a videoprojekce z akcí loňského roku. Organizace totiž pořádá časté výlety do okolí našeho města. Také pořádá pravidelný poradenský servis v klubu na ulici Komenského. Organizaci finančně podporuje drobnou částkou také město Velké Meziříčí.


Autor: připravila redakce NovinyVM.cz

Publikoval: -kas-

Fotogalerie

dsc00523.jpg  dsc00526.jpg  dsc00528.jpg  dsc00529.jpg  

Čtěte také

26. 9. 2017 - Spouští se unikátní seznamka pro handicapované. Nabízí příležitost najít si životního partnera

V České republice je více než 1 milión zdravotně postižených osob. Většina z nich řeší nejen překážky související s jejich handicapem, ale také vztahové problémy. Právě kvůli jejich postižení se jim rozpadají...

13. 12. 2017 - První školské certifikované pracoviště Bazální stimulace v Kraji Vysočina je ve Velké Bíteši

Koncept Bazální stimulace se s úspěchem využívá ve školství, zdravotnictví, sociálních službách. Základní škola Velká Bíteš, Tišnovská 116, příspěvková organizace úspěšně prošla supervizí a získala ocenění „Certifikované pracoviště Bazální stimulace“. Stala se...

9. 1. 2018 - Nemocnice Třebíč otevírá novou oční ordinaci

Doposud neregistrovaným pacientům nabízí Nemocnice Třebíč od 10.ledna 2018 možnost zaregistrování v nové všeobecné oční ordinaci.

30. 6. 2017 - Truckshow v Šeborově podpořila Nesu

V sobotu 24. 6. 2017 proběhla v Šeborově u Velkého Meziříčí tradiční akce s názvem Truckshow, kterou pořádá firma Dvořák Trucks - Servis s.r.o. Již pátým rokem se pořadatelé rozhodli touto akcí...Komentáře ke článku

Vážení diskutující, chceme vám umožnit svobodnou diskuzi, ale vyhrazujeme si právo neukládat či mazat příspěvky urážlivé, vulgární, xenofobní, odkazy na jiné internetové stránky či takové příspěvky, které odporují obecné lidské slušnosti.
Facebook Twitter g+ Youtube
GREMIS - pronájem budovy
Nejnovější Nejdiskutovanější Nejčtenější

NovinyVM.cz - nezávislé internetové noviny pro Velké Meziříčí, mikroregion Velkomeziříčsko a kraj Vysočina.
Publikování nebo další šíření obsahu serveru NovinyVM.cz je bez písemného souhlasu ZAKÁZÁNO.
Pokud chcete informace o inzerci nebo napsat redakci - pište na email redakce@novinyvm.cz.
Příspěvky v sekci "Od Vás" nevyjadřují názor redakce, jejich obsah není redigován.
Redakce upřednostňuje rychlost zveřejnění a aktuálnost před gramaticky a slohově bezchybnými články.


Vytvořil Zdeněk Málek - Tvorba webových stránek | SEO by: Optimalizace pro vyhledávače

×

Váš prohlížeč blokuje reklamu

Vážený uživateli, jelikož jste naším pravidelným návštěvníkem, zvažte prosím vypnutí AdBlocku na této doméně.
Příjmy z reklamy nám umožňují nabízet čtenářům obsah zdarma.

V horním panelu prohlížeče klikněte na ikonku ruky na červeném pozadí a zvolte
“Nespouštět na stránkách na této doméně”. Děkujeme!

EURO BAGGING: Hledá se obchodní manažer
TOPlist