NÁPOJE HOMOLA: 30 druhů RUMŮ!
Dnes je 16. října 2018, svátek má Havel, zítra Hedvika.
  • Probíhá betonování nájezdu na most.
  • Připravuje se také betonování nájezdu na nový most ze strany od Jelínkovy vily. Finální asfaltování nové silnice přes most až na začátku listopadu.
  • V neděli na Ostrvůku proběhlo indánské léto.
  • Páteční noc patřila velkému flámu s travesti skupinou Screamers.
  • Kontrolní den na stavbě mostu a zároveň probíhá betonování nájezdu na most.

Souboj se Zastávkou B týmu HHK nevyšel

SPORT - HOKEJ - 30. 1. 2018 -

Vyrovnané utkání rozhodl vynikající výkon domácího gólmana Vybírala,který až na jednu pochytal všechny střely hostujících hráčů.

HC Zastávka – HHK Velké Meziříčí „B“ 6:1 (1:0, 2:1, 3:0)

Rozhodčí: Fiksa – Dvořák, Krásný

Diváků: 43

Poměr střel: 46:43

Branky: 9. Burian (Lesonický), 29. Koblížek (Mikule), 38. Jelínek (Mikule, Stromecký), 52. Bednář (Kozárek, Lesonický), 54. Barák (Lesonický), 58. Bednář (Kozárek) – 30. Štěpánek (Maštera, KudláčekJ.)

Vyloučení: 6:4

Využití: 1:0

Oslabení: 1: 0

Zastávka: Vybíral (Zvolánek Jiří) – Fišer, Fiala, Stromecký, Lesonický, Gejdoš, Koblížek, Vyhnalík, Kozárek, Burian, Soběský, Barák, Bednář, Jelínek, Kliner, Mikule, Matal

V. M. „B“: Šeba (Hladík) – PokornýPavel, Pokorný David - Buďa, Bradáč - Chlubna – Kudláček Jiří, Štěpánek, Tichý – Maštera, Smejkal, Šoukal – Bernat, Barák, Vrána

A když už nemohl nic dělat, tak jej vždy zastoupila důrazná obrana domácího týmu. Skóre zápasu otevřel v deváté minutě Burian ze Zastávky střelou k tyči přes obránce soupeře. Hokejisté béčka HHK se sice neustále tlačili do útočného pásma, ale k vyrovnání jim nepomohly ani dvě přesilové hry.

Druhá třetina se odvíjela v podobném duchu jako ta předchozí. Dokonce i druhý gól dala Zastávka ve stejné minutě. A tak od 29. ´ vedla zásluhou Koblížka 2:0. Hned o minutu později ale snížil hostující Štěpánek, který zůstal na konci pěkné kombinace Maštery a J. Kudláčka. Tato branka znamenala pro meziříčské nový impuls do hry, aby ještě více zatlačili na svého rivala. Místo vyrovnání však přišla ve 38. minutě chyba na útočné modré a Jelínek využil přečíslení tří na jednoho.

Zajímavý hokej pokračoval i v poslední části a výsledek zápasu zůstával stále otevřený. Trvalo to až do 52. ´, kdy domácí Bednář využil přesilovku a nahlodal tím sebevědomí hokejistů z Mezu. Ti ještě dostali šanci ke zdramatizování vývoje o dvě minuty později. V jejich početní výhodě ovšem přišel další kiks na modré a Barák nedal z nájezdu Šebovi žádnou šanci. Tímto gólem bylo o výsledku utkání definitivně rozhodnuto a jeho tempo pak značně opadlo. K zaznamenání stojí už jenom šestá branka domácích tři minuty před koncem, kterou Bednář definitivně uzavřel skóre.

Další výsledek 15. kola:V. Bíteš „B“ – Náměšť 3:7

Bystřice - volno

Příští kolo odehrajeme v sobotu 3. 2. 2018 na domácím ledě. Přivítáme zde od 16. 15 hodin Náměšť nad Oslavou.

Autor: Vladimír Hort

1. 10. 2018 - Junioři HHK předvedli dokonalí obrat. Na samostatné nájezdy porazil hráče horácké Slavie Třebíč

Přinášíme vám výsledkový servis zápasu týmu juniorů HHK Velké Meziříčí.

9. 4. 2018 - Hráč HHK VM Petr Slabý slaví s juniorkou Komety mistrovský titul

Extraligová juniorka Komety Brno v sobotu ve druhém finálovém utkání porazila hráče Liberce 4:3 po prodloužení.

19. 2. 2018 - HHK VM v Uherském Ostrohu o gól prohrálo

V předposledním kole základní části Krajské ligy zajížděli muži HHK do Uherského Ostrohu, kde se střetli s týmem, kterému aktuálně patří třetí příčka v tabulce.

14. 9. 2018 - Nový ročník krajské ligy začíná. V prvním kole se hráči HHK střetnou s Blanenským Dynamiters

V sobotu 15. září startuje nový ročník Krajské ligy mužů Jižní Moravy a Zlínska.