NÁPOJE HOMOLA: Přijďte na točenou zmrlinu LINDT! Už točíme ;-)
Dnes je 14. srpna 2018, svátek má Alan, zítra Hana.
  • Na dálnici kvůli odstraňování svodidel převedli celý provoz na Brno jedním odstavným pruhem. Ve městě se tvoří nekonečné kolony. Vše má trvat do čtvrtka 16.8. do 13 hodin.
  • Aktuálně: V úterý v 10:20 se stala nehoda na Hornoměstské ulici. Řidič Audi v plné rychlosti narazil do nákladního vozidla, které odbočovalo k Alpě. Od Jihlavy se tvoří dlouhé kolony.
  • Na Třebíčské naplno začala výstavba nové dešťové kanalizace.
  • Díra za mostem se pomale vypňuje.
  • Po II/602 se do Netína a na Jihlavu nedostanete. Úsek před Stráneckou Zhoří je uzavřen.

Úspěch mladých házenkářů na Gorivo Cupu

SPORT - HÁZENÁ - 31. 1. 2018 -

O víkendu 27.-28.1. se naši mladší žáci zúčastnili 11. ročníku dvoudenního turnaje v Novém Veselí.

Turnaj hrálo deset týmů z celé ČR. Velké Meziříčí bylo nalosováno do skupiny B společně s týmy Sokol Telnice, 1.HC Pardubice, Handball Hostivice a Dukla Praha 4. Po vyhrané skupině dokázali vyhrát semifinále i finále, a nepoznali tedy hořkost porážky. Radost z turnajového vítězství tedy byla oprávněná. Velké díky patří i rodičům, kteří přijeli kluky podpořit v oba dva dny.

SKUPINA

VM – Telnice 18:16 (9:9)

V prvním vyrovnaném zápase se naše obrana chytla až v druhém poločase, kdy si kluci vypracovali až čtyřbrankové vedení a vítězství si již pohlídali až do konce.

VM – Hostivice 22:7 (9:4)

Druhý zápas byl svým průběhem jasný již od počátečních minut. Větší část zápasu si zahráli i kluci mladšího ročníku.

VM – Pardubice 9:5 (3:3)

V prvním poločase se kluci střelecky velice trápili. A po třech chybách v obraně a velikém množství neproměněných šancí proti velice šikovnému gólmanovi soupeře skončil poločas remízou. V druhém poločase se kluci zklidnili a pomocí několika rychlých útoků zápas rozhodli.

VM – Dukla 13:6 (7:3)

V prvním utkání druhého dne, a zároveň v posledním utkání skupiny B, se rozhodovalo o prvním místě. Naši hráči od začátku jasně soupeře přehráli.

SEMIFINÁLE

VM – Chodov 12:10 (5:5)

Toto utkání lze považovat za „finálový zápas“ turnaje, protože tento soupeř byl pro naše borce největším oříškem na turnaji. Zápas byl velmi vyrovnaný až do posledních minut a i s pomocí tyček naší brány jsme úspěšně postoupili do finále.

FINÁLE

VM – Dukla 15:8 (8:5)

Po velice nervózním začátku se naši kluci pomalu dostávali do zápasu. Zodpovědnost se nebáli na sebe vzít střelecky výrazní hráči Pavel Kotouček a Filip Čížek. V druhém poločase, s přispěním výborného výkonu brankaře Tomáše Kučery, si kluci vybudovali dostatečný náskok a dovedli ho do vytouženého, ale i zaslouženého vítězství.

Sestava: Kučera, Bradáč, Čížek F., Dřímal, Kotouček, Koudela, Požár, Rosa B., Slabý, Škoda, Uchytil J., Vik, Winterling. Trenéři: Strašák, Živčic.

Pořadí turnaje: 1. TJ Sokol Velké Meziříčí, 2. Dukla Praha 4, 3.TJ JM Chodov, 4 TJ Sokol Šťáhlavy, 5.TJ Sokol Nové Veselí, 6.Sokol Telnice, 7. TJ Sokol Centrum Haná, 8. 1.HC Pardubice, 9. Handball Hostivice, 10.HBC Strakonice 1921

Autor: P.Ž.

19. 3. 2018 - Muži porazili o jednu branku Juliánov

V neděli podvečer zajíždělo družstvo mužů do nafukovací „bubliny“ v brněnském Juliánově.

5. 3. 2018 - Muži dovezli bod z Napajedel

V neděli ráno odjížděli muži na důležitý zápas do Napajedel. Ovšem chřipková epidemie se nevyhnula ani našemu týmu a tak jsme odjížděli v kombinované sestavě, pouze s jedním hráčem na střídání.

4. 4. 2018 - Mladší a starší žákyně na PRAGUE HANDBALL CUP 2018

O velikonočních svátcích se mladší a starší žákyně zúčastnily největšího mládežnického házenkářského turnaje v Evropě, který hostila Praha.

19. 2. 2018 - Mladší žáci na domácím turnaji druzí

V sobotu 10.2. náš klub uspořádal turnaj mladších žáků. Turnaje se zúčastnilo naše A i B družstvo.