NÁPOJE HOMOLA: Přijďte na točenou zmrlinu LINDT! Už točíme ;-)
Dnes je 15. srpna 2018, svátek má Hana, zítra Jáchym.
  • Na dálnici kvůli odstraňování svodidel převedli celý provoz na Brno jedním odstavným pruhem. Ve městě se tvoří nekonečné kolony. Vše má trvat do čtvrtka 16.8. do 13 hodin.
  • Aktuálně: V úterý v 10:20 se stala nehoda na Hornoměstské ulici. Řidič Audi v plné rychlosti narazil do nákladního vozidla, které odbočovalo k Alpě. Od Jihlavy se tvoří dlouhé kolony.
  • Na Třebíčské naplno začala výstavba nové dešťové kanalizace.
  • Díra za mostem se pomale vypňuje.
  • Po II/602 se do Netína a na Jihlavu nedostanete. Úsek před Stráneckou Zhoří je uzavřen.

Hokejové béčko se doma vytáhlo nad Náměští 6:3

SPORT - HOKEJ - 5. 2. 2018 -

Nečekaným, ale zaslouženým výsledkem skončilo utkání mezi posledním a prvním týmem v tabulce Krajské soutěže Vysočiny.

HHK Velké Meziříčí „B“ – TJ Náměšť nad Oslavou 6:3 (2:1, 2:2, 2:0)

Diváků: 48

Rozhodčí: Krejčí – Blaha, Honza

Branky: 7. Vrána (Pokorný, Barák), 20. Šoukal (Vrána, Bradáč), 35. Frühauf (Chlubna, Kučera), 40. Frühauf (StřechaL. , Štěpánek), 42. Barák (Vrána), 44. Smejkal (Barák) – 14. Kejda (Vysloužil), 30. Sklenář (Bednář), 32. Krčál (Sklenář)

Vyloučení: 5:6

Využití: 2:0

Oslabení: 0:1

Střely na branku: 46: 45

HHK „B“: Hladík (Šeba) –Kučera, Bradáč - Pokorný, Střecha Libor –Štěpánek, Frühauf, Chlubna - Smejkal, Barák, Vrána - Bernat, Šoukal

Náměšť: Bednář, od 44.´ Sázavský Aleš – Strnad, Sázavský Michal, Tóth, Sklenář, Krčál,

Bednář, Vysloužil, Jirák, Kejda, Kohút, Doležal

Od začátku zápasu se hrál otevřený hokej a po celou první část i vyrovnaný. Do vedení šli domácí hokejisté v sedmé minutě. Po pěkné kombinaci Pokorného a Baráka využil přesilovku Vrána. Ve 14. minutě se podařilo hostům zásluhou Kejdy vyrovnat. Z rychlého protiútoku, do nějž ho poslal Vysloužil, prostřelil domácího gólmana. V poslední minutě však meziříčští využili i svoji duhou početní výhodu. Po asistencích Vrány a Bradáče skóroval Šoukal.

Hned od úvodu druhé části převzali iniciativu na ledě hostující hráči. Bylirychleší, přesnější v rozehrávce a vyhrávali většinu osobních soubojů. Svého soupeře stále častěji zavírali v jeho obranném pásmu a vyrovnání viselo ve vzduchu. Tuto pasáž utkání nakonec završil v polovině třetiny Sklenář vyrovnávací brankou. Přihrával mu Bednář. O minutu později dostali domácí hokejisté možnost další přesilové hry. Místo gólu však přišla chyba v rozehrávce od vlastní branky a forčekující Sklenář tak mohl naservírovat do prázdné Krčálovi. Naštěstí pro béčko HHK už jeho soupeř ze svojí převahy další gól nepřidal, což bylo pro další vývoj rozhodující. Ve 35. ´ vyrovnal po příhrách Chlubny a Kučery Frühauf a dostal tím domácí opět do pohody. A když tentýž hráč v závěrečné minutě zavěsil po druhé, šlo HHK do kabin opět s jednobrankovým náskokem. Asistenci si připsali Střecha a Štěpánek.

Očekávaný nápor Náměště se v poslední části v podstatě nekonal. Jejich protivníci dobře bránili už od středního pásma a před Hladíka náměšťské moc nepouštěli. Ve 42. minutě navíc zvýšil Barák na 5:3 a za další dvě minuty přidal šestý gól Smejkal. A čas pro hosty začal rychle ubývat. Nevytěžili nic ani ze tří početních výhod v závěrečné desetiminutovce a pokud se dostali do zakončení, tak to jistil domácí gólman, který se rozchytal k výbornému výkonu.

Další výsledek: Bystřice – Zastávka 6:3

Příští utkání na nás čeká v Bystřici a to v sobotu 10. 2. 2018 od 17. 30 hodin.

Autor: Vladimír Hort

8. 1. 2018 - Starší dorost zvítězil nad hráči Hlinska a nadále vede tabulku regionální ligy

Přinášíme vám výsledkový servis zápasů týmu dorostu, starších a mladších žáků HHK Velké Meziříčí.

5. 3. 2018 - Městská liga 2017/18 - PLAY OFF: 10. kolo

Kompletní výsledky zápasů 10. kola nadstavbové části městské ligy 2017/18 ve Velkém Meziříčí.

8. 3. 2018 - Nádherné hokejové představení. Muži HHK zvítězili v prvním utkání semifinále KL

Ve středu se na našem zimním stadionu rozehrála dlouho očekávaná semifinálová bitva.