NÁPOJE HOMOLA: 30 druhů RUMŮ!
Dnes je 16. října 2018, svátek má Havel, zítra Hedvika.
  • Probíhá betonování nájezdu na most.
  • Připravuje se také betonování nájezdu na nový most ze strany od Jelínkovy vily. Finální asfaltování nové silnice přes most až na začátku listopadu.
  • V neděli na Ostrvůku proběhlo indánské léto.
  • Páteční noc patřila velkému flámu s travesti skupinou Screamers.
  • Kontrolní den na stavbě mostu a zároveň probíhá betonování nájezdu na most.

Skvělý začátek mužů ve skupině o záchranu

SPORT - VOLEJBAL - 9. 2. 2018 -

Výborný začátek. Poprvé jsme vyhráli dvakrát za sebou v jednom víkendu. Navíc venku. Boje o minimálně baráž o udržení jsme začali v pátek na palubovce ČZU Praha.

Kapitánem družstva je náš odchovanec Michal Novák. Začali jsme odpovědně, ale odvážně a koncentrovaně. Skóre bylo vyrovnané až do stavu 18:18. Potom několik našich chyb rozhodlo, že vedení se ujali domácí. To nás poznamenalo i v druhém setu. Až do stavu 10:16 to vypadalo na debakl. Ovšem nevzdali jsme to. Začali jsme pomalu dotahovat, na hřiště přišel Eda Heřmánek a skóre se postupně vyrovnávalo. Dokonce za stavu 23:22 pro nás jsme měli nahraný míč na setbol. Bohužel jsme ho zkazili a bylo 23:23. To náš ovšem nezlomilo. Vybojovali jsme další setbol a výborným blokem ukončili set v náš prospěch. Další dva sety byly již v naší režii. ČZU Prahu jsme v letošní sezóně porazili poprvé a získali 3 bodový náskok na poslední místo, protože Volleyteam ČZU B prohrál s Teslou Brno. Pražský tým nás čekal v sobotu. V případě vítězství by smazal náš náskok, pokud by prohrál, my bychom „utekli“ na 6 bodů. Zápas „buď anebo“. Soupeř nastoupil se všemi extraligovými posilami. Začal nebojácně a sebevědomě. My naopak se trochu zalekli a výsledkem byla porážka v prvním setu 18:25. Od druhého setu jsme však přebrali otěže zápasu my. Otočili jsme stav na 2:1 na sety pro nás. Začátek čtvrtého setu nás našel v nepochopitelném útlumu. Kazili jsme, soupeř byl agresivní, tvrdě podával i útočil. Vypadalo to s námi bledě. Druhý technický time byl za stavu 10:16 v náš neprospěch. Na hřiště opět přišel Eda Heřmánek, tentokrát na post diagonálního hráče, a skóre se začalo měnit skoro jako přes kopírák s pátečním druhým setem. Zápas jsme dotáhli do koncovky a nakonec uhráli mečbol, který jsme ihned proměnili. Výborné výkony podali všichni, vyzdvihnout bych chtěl hlavně Romana Jašu, který dlouhodobě hraje jistě a bez větších chyb. Dále skvěle se uvedl na postu libera Jirka Koukal, který k nám přestoupil ze Znojma. A samozřejmě Eda Heřmánek. Ten dokonale splnil úlohu „žolíka“. Přišel a rozhodnul. Výborně nahrával Honza Kasan, na bloku si svou premiéru v pátek odbyl Jirka Vojtíšek, věkem ještě kadet. Standartní výkony podávají další blokaři Jirka Huryta a Filip Brychta a zapomenout nesmím ani na další, kteří zasáhli do hry: Ondra Žaba, Dominik Žaba, Štěpán Žaba, Tomáš Krejska, David Pešta, druhé libero Mára Slavík a kapitán týmu Honza Kučera. Těmito dvěma vítězstvími jsme udělali rázný krok zatím aspoň do baráže. Vše je nyní na nás. Za dva týdny hrajeme dvojzápas s Teslou Brno. V pátek 16.2. ve 20 hod. Brně a v sobotu v 18 hod. doma v tělocvičně na náměstí za kostelem..

V neděli 4.2. ještě junioři sehráli další dvojzápas na půdě posledního Nového Jičína. Vyhráli bez větších problémů oba zápasy 3:0 a 3:1. Především v prvním zápase soupeře doslova smetli. V druhém utkání trochu polevili a ztratili první set, potom však již nenechali nic náhodě a další sety vyhráli.

O víkendu 10. a 11.2. sehrají kadeti svůj čtvrtý extraligový turnaj. Tentokrát doma v tělocvičně za kostelem se postupně utkají s Ostravou, Beskydy, Hradcem Králové a Českými Budějovicemi. A jde o hodně, o postup do finálového turnaje, kam se probojuje prvních 8 družstev. Náš tým zatím figuruje na 11. místě s minimální ztrátou na postupová místa.

Výsledky:

1.liga mužů: TJ ČZU Praha – Velké Meziříčí 1:3 (22,-23,-18,-20)

Volleyteam ČZU Praha B – Velké Meziříčí 1:3 (18,-20,-19,-23)

Extraliga juniorů: Nový Jičín – Velké Meziříčí 0:3 (-10,-17,-15)

1:3 ( 21,-16,-20,-13)

Autor: Velké Meziříčí, 6.2.2018 Petr Juda

11. 6. 2018 - „To přijde“ je zpět. Ve finále volejbalového turnaje porazilo Chlumek

V sobotu 9.6.2018 se na hřišti v Chlumku konal jubilejní 16. ročník tradičního volejbalového turnaje smíšených volejbalových družstev.

1. 3. 2018 - Vrchol 1. volejbalové ligy!!

Boj o záchranu a potvrzení vlastních ambicí pokračuje.

17. 8. 2018 - Večerní volejbalový turnaj v Měříně již tuto sobotu

Pozvánka na večerní volejbalový turnaj v Měříně, 18. 8. 2018. od 16:00 na hřišti za ZŠ Měřín.

6. 4. 2018 - Začíná baráž o 1. ligu mužů ve volejbale

V sobotu 7.4. začínají kvalifjkační boje o udržení v 1. lize mužů. Baráž mohou hrát vítězové tří skupin 2. ligy a předposlední celek 1. ligy. Tím jsme byli my.