• Na Fajtově kopci proběhl 24. ročník Drakiády. Bohužel velmi nepřálo počasí.
  • První pohled na oblouk nového mostu přes Balinku na Třebíčské.
  • Hřiště v údolí pod Kunšovcem dostává obrysy.
  • Rozpustilou pohádku o třech loupežnících a Jazebabě viděly děti v sobotu odpoledne v Jupiter clubu.
  • Očekávaná výhra nad Odrou Petřkovice nepřišla. Fotbalisté FCVM doma opět pouze remizovali 1:1. Utkání přihlíželo 425 diváků.

Dorostenci v přestřelce podlehli Vsetínu

SPORT - HÁZENÁ - 28. 2. 2018 -

Proti favorizovanému Vsetínu vstoupili naši dorostenci dobře a udržovali si mírné vedení, když fungovala především spolupráce spojek a pivota. Mezi 17.-20. minutou si naši hráči vybrali „slabší chvilku“ a hosté šli do pěti brankového vedení. Do šaten se podařilo z manka dvě branky umazat na poločasový výsledek 19:22.

Sobota 24. února 2018

2. liga starší dorost Morava – 16. kolo

TJ Sokol Velké Meziříčí –KH Zbrojovka Vsetín 34:38 (19:22)

V druhé půli přestřelka pokračovala. Našemu týmu se podařilo sedm branek v řadě. V obraně se dařilo lépe pokrývat střelce soupeře a Tomáš Krčál přispěl již třetí chycenou sedmičkou v utkání k tříbrankovému vedení. V 52. minutě za stavu 32:32 jsme nevyužili slibné brankové příležitosti. Soupeř překlopil vedení na svoji stranu. V závěru jsme již neměli síly na zvrat a místo vyrovnání udělali technické chyby. V utkání jsme tak podlehli v poměru 34:38. I když dorostenci neodehráli špatné utkání dalo se na vítězství proti herně vyspělejšímu soupeři dosáhnout. Střelecky tým táhl Štěpán Fiala autor 13 branek.

V příštím utkání zajíždí družstvo dorostu do Rožnova pod Radhoštěm.

7m-hody 1/1:3/0 vyloučení: 1:1, diváků 52

Sled branek: 2:1, 5:4, 10:15, 15:16, 19:22, 27:25, 30:27, 32:33, 34:38

Sestava a branky:Tomáš Krčál –Štěpán Fiala (13), Petr Kavka (7),Vojtěch Svoboda (6), Jan Hnízdil (4), Dominik Buchta (3), Alex Cerkal (1), Roman Juhoš, Dominik Šroler, trenéři Petr Kavka a Ladislav Šidlo, vedoucí družstva Pavel Svoboda.

Autor: Ladislav Šidlo

12. 2. 2018 - Dorostencům se vstup do „jara“ podařil

Dorostenci vstoupili do utkání s nasazením a rychle si vybudovali náskok 5:1.

19. 3. 2018 - Muži porazili o jednu branku Juliánov

V neděli podvečer zajíždělo družstvo mužů do nafukovací „bubliny“ v brněnském Juliánově.

14. 2. 2018 - Starší žáci odehráli další přípravný turnaj

O víkendu 10. a 11. února odehráli starší žáci házené velmi dobře obsazený turnaj v Novém Veselí.

8. 5. 2018 - Házenkáři na Kostelec nestačili

V neděli dopoledne zajíždělo naše družstvo do Kostelce na Hané. Soupeř na nás před utkáním, ve vyrovnané tabulce, ztrácel dva body a tak jsme ho nechtěli nechat bodově dotáhnout.