• V Třebíči v pondělí 17.12.2018 otevřou nový LIDL na Brněnské ulici. Podobný by měl stát i ve Velkém Meziříčí.
  • Problém na dálnici se po 23. hodině se přesunul až k nám. Za pluhy se tvoří dlouhá kolona a hlídka PČR musí budit spící řidiče kamionů.
  • Aktuálně: Po 23. hodině se několik blikajících sypačů snaží zprůjezdnit dálniční most. Za nimi se tvoří dlouhá kolona aut.

Muži dovezli bod z Napajedel

SPORT - HÁZENÁ - 5. 3. 2018 -

V neděli ráno odjížděli muži na důležitý zápas do Napajedel. Ovšem chřipková epidemie se nevyhnula ani našemu týmu a tak jsme odjížděli v kombinované sestavě, pouze s jedním hráčem na střídání.

2. liga mužů Morava Jih – 14. kolo

TJ FS Napajedla - TJ Sokol Velké Meziříčí 23:23 (10:12)

Vstup do utkání se nám ovšem vydařil na výbornou a rychle jsme vedli (10. min 2:6). Soupeř byl sice v útoku aktivnější, avšak řada jejich akcí skončila na našem dobře chytajícím brankáři Poulovi. I přesto do poločasové přestávky soupeři snížili na rozdíl pouhých dvou branek.

Ve druhé půli se odehrál ten pravý boj o body. Ve 36. minutě jsme sice odskočili, díky brankám Šidla o 4 branky (11:15). Poté se nám přestalo dařit v útočné fázi a soupeř začal zápas otáčet na svoji stranu (38. min 18:17). Závěrečná desetiminutovka byla velice vypjatá, ovšem naši hráči v sobě ještě našli zbytky sil a dokázali smazat dvoubrankové manko a dovést zápas do konečné remízy.

V příštím kole zajíždíme na půdu brněnského Juliánova, odkud bude potřeba dovést body za výhru.

Sled branek: 2:2, 2:6, 6:9, 8:12, 11:15, 13:16, 18:17, 21:19, 22:21, 23:23

7m hody 4/6:1/2, vyloučení 4:3, diváků 69

Sestava: Ondřej Poul, Vojtěch Drápela – Ladislav Šidlo (8/1), Vítězslav Večeřa (6), Strašák Pavel (2), David Kubiš (3), Miloš Necid (3), Jan Lečbych (1), Pavol Živčic, trenéři Ladislav Šidlo a vedoucí družstva Michael Bezděk.

Autor: Ondřej Poul

19. 11. 2018 - Starší dorostenky vezou body z Ostravy

Nedělní podvečer v krásné školní sportovní hale Paskov patřil druholigové předehrávce, kdy jsme nastoupili proti soupeři, jenž se v dosavadním průběhu soutěže prezentuje výraznou útočnou silou.

4. 12. 2018 - Mladší žáci A třetí na mikulášském turnaji v Zubří

O uplynulém víkendu se naše A družstvo zúčastnilo tradičního třídenního turnaje v baště české házené – Zubří.

19. 11. 2018 - Zaplněná hala u Světlé sledovala boj domácích házenkářek s týmem DHK Zora Olomouc

Plná hala Za Světlou viděla v pátek podvečer 3. kolo Českého poháru žen, kde jsme hostili aktuálně 6. celek československé interligy - družstvo DHK Zora Olomouc. V jehož dresu nastoupily i dvě...

30. 4. 2018 - Házenkáři TJ Sokol Velké Meziříčí zdolali tým Telnice

V sobotu zavítal na naši palubovku velký rival z Telnice. Ti v letošním ročníku předvádějí nadmíru dobré výsledky a v případě výhry mohli pomýšlet na druhou příčku tabulky. V jejich dresu nastupuje...