NÁPOJE HOMOLA: Přijďte na točenou zmrlinu LINDT! Už točíme ;-)
  • Od čtvrtečního rána nefungují semafory na světělné křižovatce u vjezdu na náměstí.
  • Skvělé české i francouzské šansony zněly ve středu večer velkým sálem JC na Rendez vous s Radkou Fišarovou.
  • Začalo betonování základů nového mostu.
  • Skvělá zpráva. Město získalo celou dotaci na rekonstrukci sportovního areálu na Školní ulici ve výši 19 milionů korun. Celkový rozpočet včetně právě stavěné tribuny je ve výši 35 mil. korun.
  • Na konci příštího týdne končí projekt opravy mostu u pošty. Zmizel i chybný název ulice Sokolská místo Sokolovská.

Muži dovezli bod z Napajedel

SPORT - HÁZENÁ - 5. 3. 2018 -

V neděli ráno odjížděli muži na důležitý zápas do Napajedel. Ovšem chřipková epidemie se nevyhnula ani našemu týmu a tak jsme odjížděli v kombinované sestavě, pouze s jedním hráčem na střídání.

2. liga mužů Morava Jih – 14. kolo

TJ FS Napajedla - TJ Sokol Velké Meziříčí 23:23 (10:12)

Vstup do utkání se nám ovšem vydařil na výbornou a rychle jsme vedli (10. min 2:6). Soupeř byl sice v útoku aktivnější, avšak řada jejich akcí skončila na našem dobře chytajícím brankáři Poulovi. I přesto do poločasové přestávky soupeři snížili na rozdíl pouhých dvou branek.

Ve druhé půli se odehrál ten pravý boj o body. Ve 36. minutě jsme sice odskočili, díky brankám Šidla o 4 branky (11:15). Poté se nám přestalo dařit v útočné fázi a soupeř začal zápas otáčet na svoji stranu (38. min 18:17). Závěrečná desetiminutovka byla velice vypjatá, ovšem naši hráči v sobě ještě našli zbytky sil a dokázali smazat dvoubrankové manko a dovést zápas do konečné remízy.

V příštím kole zajíždíme na půdu brněnského Juliánova, odkud bude potřeba dovést body za výhru.

Sled branek: 2:2, 2:6, 6:9, 8:12, 11:15, 13:16, 18:17, 21:19, 22:21, 23:23

7m hody 4/6:1/2, vyloučení 4:3, diváků 69

Sestava: Ondřej Poul, Vojtěch Drápela – Ladislav Šidlo (8/1), Vítězslav Večeřa (6), Strašák Pavel (2), David Kubiš (3), Miloš Necid (3), Jan Lečbych (1), Pavol Živčic, trenéři Ladislav Šidlo a vedoucí družstva Michael Bezděk.

Autor: Ondřej Poul

17. 3. 2018 - Starším žákům se v přípravě výsledkově nedaří

Starší žáci házené odehráli v rámci přípravy na Ligu Vysočiny další dva turnaje.

24. 5. 2018 - Házenkáři z Dózy na největším turnaji ve střední Evropě v miniházené

Ve dnech 18. - 20.5. 2018 se účastnili naši nejmenší házenkáři poprvé turnaje v zahraničí a to ve slovenské Stupavě.

23. 10. 2017 - Starší žáci si povezou do odvety tříbrankové manko

Ve čtvrtek 19. října odehráli v naší hale starší žáci házené první zápas o přímý postup do Žákovské Ligy.

19. 2. 2018 - Mladší žáci na domácím turnaji druzí

V sobotu 10.2. náš klub uspořádal turnaj mladších žáků. Turnaje se zúčastnilo naše A i B družstvo.