• Na Fajtově kopci proběhl 24. ročník Drakiády. Bohužel velmi nepřálo počasí.
  • První pohled na oblouk nového mostu přes Balinku na Třebíčské.
  • Hřiště v údolí pod Kunšovcem dostává obrysy.
  • Rozpustilou pohádku o třech loupežnících a Jazebabě viděly děti v sobotu odpoledne v Jupiter clubu.
  • Očekávaná výhra nad Odrou Petřkovice nepřišla. Fotbalisté FCVM doma opět pouze remizovali 1:1. Utkání přihlíželo 425 diváků.

Béčko HHK na Zastávku nestačilo

SPORT - HOKEJ - 5. 3. 2018 -

Do posledního utkání základní části šly oba týmy s vědomím, že jakýkoliv výsledek nebude mít vliv na umístění v tabulce pro blížící se play-off a celé utkání to poznamenalo na tempu a nasazení.

HHK Velké Meziříčí „B“ – HC Zastávka 4:6 (1:1, 1:3, 2:2)

Branky: 8. Tůma (Smejkal), 23. Kudláček J. (Peterka), 45. Smejkal (Kavina), 55. Štěpánek – 16. Koblížek (Lesonický), 24. Stromecký (Mikule, Fiala), 29. Mareček (Provaz, Kliner), 39. Stromecký (Mareček, Mikule), 55. Bednář (Fišer), 60. Kozárek (Bednář)

Vyloučení: 5:3, proti domácím navíc nařízeno trestné střílení - bez využití

Využití: 0:0

Oslabení: 0:0

Rozhodčí: Fiksa – Marek, Mezlík

Diváků: 25

HHK „B“:Šeba (Hladík) – Bradáč, Peterka, StřechaLibor, Buďa – Štěpánek, Chlubna, Smejkal, Šoukal, Vrána, KudláčekJiří, Kavina, Tůma

Zastávka:Vybíral (Kouřil) - Fiala, Fišer, Vyhnalík, Mareček, Kliner, Koblížek, Provaz, Lesonický, Matal, Stromecký, Mikule, Bednář, Kozárek, Gejdoš

Do utkání vstoupili lépe domácí, když si v 8. minutě vzal po vyhraném buly Smejkala puk Tůma a prokličkoval se až před brankáře, kterého bekhendem překonal na 1:0. Od poloviny první části začali být aktivnější hosté. Nejprve ve 14. minutě hasil Peterka do brejku ujíždějícího hráče hostí faulem, po kterém bylo nařízené TS. Avšak Šeba jej zneškodnil. To hosty nakoplo ještě více a v 16. minutě bylo vyrovnáno na 1:1 po střele Koblížka.

Hned zkraje druhé třetiny (23. ‘) šli do vedení opět domácí. K volnému Kudláčkovi se odrazil puk, jenž na branku vystřelil od modré Peterka a pro Jiřího Kudláčka už bylo pouhou formalitou skórovat. Tento stav ovšem vydržel pouze 50 vteřin a hosté zásluhou Stromeckého znovu srovnali . Hra byla vyrovnaná a šance měla obě mužstva. Bohužel pro domácí ale bez gólového efektu a tak se ujala až v čase 29:00 branka hostujícího Marečka na 2:3. V závěru třetiny odskočili hosté na rozdíl dvou branek. V čase 38:36 se o to zasloužil svojí druhou branku Stromecký.

Do třetí třetiny vstoupili aktivněji domácí se záměrem utkání ještě zdramatizovat, což se jim povedlo v čase 44:59. Do samostatného úniku se dostal Smejkal a nedal brankaři hostí šanci - 3:4. Poté se domácí snažili i vyrovnat, ale bohužel marně a tak v čase 54:14 odskočili hosté opět na dvoubrankový rozdíl, když se prosadil Bednář. Ale ani poté domácí nesložili zbraně a hned po 25 vteřinách ujel hostující obraně Štěpánek a krásně vymetl pavučinu na 4:5. I přes možnost přesilové hry v závěru a hře bez brankaře se domácím vyrovnat nepodařilo. Do opuštěné brány se pak v čase 59:58 trefil Kozárek a stanovil konečný výsledek zápasu na 4:6.

Zbývající výsledek 20. kola:Náměšť – V. Bíteš „B“ 5:0

Výsledky 19. kola:V. Bíteš „B“ – V. Meziříčí „B“ 2:4

Bystřice – Náměšť 3:6

Dohrávka 13. kola:Zastávka – Náměšť 3:4

První utkání semifinále KSMV odehrajeme v sobotu 10. 3. 2018 od 17. 00 na domácím ledě. Naším soupeřem bude vítěz základní části Náměšť nad Oslavou.

26. 2. 2018 - Městská liga 2017/18 - PLAY OFF: 9. kolo

Výsledky zápasů: 3. kolo nadstavbové části městské ligy 2017/18 ve Velkém Meziříčí.

2. 9. 2018 - Muži HHK si připsali druhé vítězství v přípravě na sezonu

Ve druhém přípravném utkání se na našem stadionu představily rosické Štiky, které přes léto posílily několika hráči.

29. 1. 2018 - Muži HHK porazili v dohrávce druhého kola hráče Uherského Brodu

V dohrávce druhého kola Krajské ligy ve čtvrtek zajíždělo první mužstvo HHK do Uherského Brodu.

9. 4. 2018 - Hráč HHK VM Petr Slabý slaví s juniorkou Komety mistrovský titul

Extraligová juniorka Komety Brno v sobotu ve druhém finálovém utkání porazila hráče Liberce 4:3 po prodloužení.