NÁPOJE HOMOLA: Přijďte na točenou zmrlinu LINDT! Už točíme ;-)
Dnes je 20. června 2018, svátek má Květa, zítra Alois.
  • Skvělá zpráva. Město získalo celou dotaci na rekonstrukci sportovního areálu na Školní ulici ve výši 19 milionů korun. Celkový rozpočet včetně právě stavěné tribuny je ve výši 35 mil. korun.
  • Na konci příštího týdne končí projekt opravy mostu u pošty. Zmizel i chybný název ulice Sokolská místo Sokolovská.
  • V neděli startuje koncertem ZUŠ kulturní léto na náměstí. V úterý večer probíhala stavba mobilního pódia.
  • V úterý odpoledne se konalo předposlední zasedání zastupitelstva v tomto volebním období. Zastupitelé schválili přesun služebny strážníku MP do spořitelny.
  • Hloubení základů kolem mostu pokračuje.

Náměšť vysoko nad B týmem HHK

SPORT - HOKEJ - 12. 3. 2018 -

Dvě třetiny se hrál vyrovnaný hokej s otevřeným koncem v prvním semifinále na meziříčském zimáku.

HHK Velké Meziříčí „B“ – TJ Náměšť nad Oslavou 3:8 (2:2, 1:2, 0:4)

Diváků: 73

Rozhodčí: Dvořák – Fiksa, Berger

Branky: 2. Kučera (Vrána), 10. Bernat (Buďa), 34. Střecha (Šoukal) – 4. Bulička (Vysloužil, Kejda), 7. Bednář M. (Kejda, Strnad M. ), 25. Kejda (Strnad M. , Doležal), 35. Bednář M. (Strnad T. , Sklenář), 42. Sázavský M. (Sklenář), 43. Strnad T. (Bednář M. ), 46. Sázavský M. , 49. Bednář M.

Vyloučení: 4:5

Využití: 1:1

Oslabení: 0:1

Střely na branku: 29:47

HHK „B“: Hladík (Šeba) – Buďa, Střecha Libor - Peterka, Bradáč - Kučera – Kudláček Jiří, Štěpánek, Šoukal – Tichý, Smejkal, Vrána - Chlubna, Barák, Bernat,

Náměšť:Bednář Václav (Máj) – Strnad Miroslav, Sázavský Michal, Tóth, Sklenář, Krčál, Bednář Miroslav, Vysloužil, Jirák, Kejda, Kohút, Doležal, Bulička, Strnad Tomáš, Špaček, Ošmera

Domácí hráči se nezalekli soupeřovy role favorita a od začátku utkání s ním bojovali na férovku. A šli i do vedení! Ve druhé minutě se trefil od modré Kučera po přihrávce Vrány. Náměšťským se podařilo srovnat už o dvě minuty později zásluhou Buličkovou a v sedmé už vedli. V ní využili přesilovku díky prvnímu gólu Miroslava Bednáře. Hokejisté z Mezu jim to za stejné situace vrátili v 10. minutě. Po náhře Budi střílel Bernat a odražený puk od mantinelu zaplul překvapenému V. Bednářovi do brány. Tím bylo pro úvodní část vystříleno.

Po pěti minutách prostřední třetiny šla znovu do vedení Náměšť, když Kejda přidal jejich třetí gól. Ve 34.´ vyrovnal na 3:3 Střecha po nahrávce Šoukala, ale hned v následující minutě strhl vedení zase na stranu hostí Bednář. Ve zbytku třetiny už se hrál „pouze“ pohledný hokej prozatím bez rozuzlení.

To nakonec přišlo překvapivě brzy po začátku závěrečné části. V její druhé a třetí minutě využili hráči z Náměště zmatků v obraně domácích a po brankách M. Sázavského a T. Strnada odskočili do rozhodujícího náskoku. Hráčům HHK se poté přestalo herně dařit a vrcholem jejich zmaru byla ve 46. minutě přesilová hra. V ní jim ujel Michal Sázavský a přidal sedmý gól. Stav zápasu pak uzavřel o tři minuty později M. Bednář svojí třetí brankou v utkání. Za pouhých deset minut tak dokázal lídr soutěže rozhodnout a zbytek zápasu už hrál jenom to, co potřeboval.

Výsledek 2. semifinále: Zastávka – Bystřice nad P. 3:4 po prodloužení

Odvetné semifinálové utkání odehrajeme v sobotu 17. 3. 2018 od 17. 00 hodin v Náměšti.

Autor: Vladimír Hort

12. 2. 2018 - Starší dorost nastřílel soupeři z Lanškrouna šest gólů. Brankář Svoboda vychytal čisté konto

Přinášíme vám výsledkový servis zápasů týmu dorostu, starších a mladších žáků HHK Velké Meziříčí.

19. 2. 2018 - HHK VM v Uherském Ostrohu o gól prohrálo

V předposledním kole základní části Krajské ligy zajížděli muži HHK do Uherského Ostrohu, kde se střetli s týmem, kterému aktuálně patří třetí příčka v tabulce.

26. 3. 2018 - Mladší a starší žáci HHK odehráli vyrovnaná utkání s jihlavskou Duklou

Přinášíme vám výsledkový servis zápasů týmu mladších a a starších žáků HHK Velké Meziříčí.

26. 2. 2018 - Muži HHK VM v posledním kole základní části podlehli Boskovicím

V posledním kole základní části Krajské ligy se na našem zimním stadionu střetly první dva celky.