• V pátek se v celé ČR otevřelo 1640 kostelů a modliteben. Konal se 11. ročník Noci kostelů. Také v našem městě měli lidé možnost navštívit hned několik otevřených kostelů.
  • Na náměstí v pátek dopoledne spravují TS díry v silnici.
  • Na dálnice u Měřína ve směru na Brno je dlouhá kolona.

Házenkářská přípravka stříbrná na turnaji v Novém Veselí

SPORT - HÁZENÁ - 14. 3. 2018 - komentářů 0

Početná skupina 34 malých házenkářů z Dózy vyrazila na velký kvalitně obsazený turnaj do Nového Veselí. V kategorii minižáků startovalo celkem 15 družstev, v přípravce se představilo 16 týmů. Jeden zápas se hrál 1x 10 minut.

Minižáci:

VM šedí: kluci se po rozpačitém začátku rozjeli k dobrému výkonu. Bohužel jsme ve skupině podlehli o jeden jediný gól jednomu z favoritů celého turnaje a to pražské Dukle. Skončili jsme tedy ve skupině na druhém místě a hráli jsme o 4. - 6. místo. Tyto zápasy kluci zvládli na jedničku, a tak jsme skončili na nepopulárním čtvrtém místě. Hráčům nelze upřít snahu a bojovnost, bohužel to na medaili nestačilo.

Malacky (SK) 14:12

Sestava: Marek Uchytil – Adam Krejčí, Ondřej Navrátil, Ondřej Trifanov, Filip Liška, Adam Jaša

VM červení: červeňáci prožili smolný turnaj, ve vyrovnané základní skupině pouze jednou remizovali. Dvakrát prohráli o gól a jednou o dva. Kluci se snažili, ale kvůli horšímu zakončení jsme skončili ve skupině na čtvrtém místě a byli jsme odsouzeni k bojům o 10. - 12. místo. V bojích o umístění hoši porazili pouze své modré kolegy a skončili tak na 11. místě

VM modří 13:7

Sestava: David Svoboda – Tomáš Vaněk, Tomáš Jelínek, Michal Badalík, Vítek Smejkal, Marek Sedlák, Filip Hladík

VM modří: modré družstvo složeno z méně zkušenějších borců dosáhlo na celém turnaji pouze na jeden bod za remízu s Kuřimí B. Skončilo tedy na 12. místě, ale některé zápasové pasáže byly velice dobré.

VM červení 7:13

Sestava: Martin Borkovec – Jakub Kocourek, Daniel Milota, Štěpán Fiala, Michal Sobotka, Lukáš Trifanov

Trenéři: Petr Kaštan, Martin Krejčí, Petr Kavka

Přípravka:

VM zelení: naši zkušenější přípravkáři rozjeli jarní sezónu ve velkém stylu. Druhé místo na mezinárodním turnaji v Kostelci na Hané, první místo v Horce na Moravě a opět druhé místo na mezinárodním turnaji ve Veselí. Hoši bojovali od prvního zápasu až po poslední. Nejvyhrocenější zápasy odehráli o medaile, kdy nás porazili kostelečtí ďáblíci, ovšem s fyzicky vyspělejšími hráči ze Žďáru nad Sázavou i Malacek si svou rychlou hrou poradili. Smekáme klobouček J

Malacky B 12:11

Sestava: Daniel Červený – Niki Fexa, Richard Fexa, David Bradáč, Jakub Chalupa, Štěpán Strýček, Kryštof Havelka, Tobiáš Tyl

VM žlutí: pro žluťásky to byl vlastně první velký turnaj. Bojovali a hráli dle svých zkušeností, s velkou radostí a nasazením a získali motivací do dalších tréninků a turnajů. Jedenácté místo na tak kvalitně obsazeném turnaji je pěkný výsledek. Šikulky

Dukla Praha B 8:11

Sestava: Martin Jelínek – Jan Jakubek, Pavol Živčic, Dominik Vitešník, Stanislav Fňukal, Tomáš Klíma, Miroslav Buk,

Trenéři: Vlaďka Horáková, Jiří Holý

V sobotu 24. 3. 2018 (začátek v 8.30) pořádáme v házenkářské hale za Světlou domácí turnaj. Je to už IV. ročník Memoriálu Karla Kaštana. Přijďte se podívat a zafandit našim házenkářským nadějím :)

Autor: Petr Kaštan

4. 2. 2019 - O víkendu vyjely mladší žákyně na turnaj do Ivančic

O víkendu vyjely mladší žákyně na turnaj do Ivančic, kde se zúčastnily 7. ročníku VANGL CUPU – ŽELVA 2019.

9. 10. 2018 - Mladší dorostenci změřili síly s Tatranem Bohunice

Dorostenci zajížděli v rámci třetího kola do Brna Bohunic. Po porážce v minulém kole na domácí palubovce s Handball KP Brno nás čekal o poznání lehčí soupeř. Nicméně nesměli jsme nic podcenit.

16. 10. 2018 - Dorostenci vyhráli v Kostelci

Dorostenci zajížděli na utkání do Kostelce na Hané jako mírní favorité utkání.

26. 11. 2018 - Turnaj starších žákyň

Tento víkend starší žákyně TJ Sokol Velké Meziříčí vyjely na turnaj do Moravského Krumlova, kde se pořádal 3. ročník Vangl Cup.