• V Jupiter clubu můžete od úterý do čtvrtka navštívit tradiční vánoční výstavu. Vstupné dobrovolné.
  • Sliby se maj plnit o Vánocích, zpíval vyprodanému sálu v neděli večer Janek Ledecký.

Běh Lorenzovými sady a běh Korunou za korunu

SPORT - ATLETIKA - 10. 4. 2018 -

Dvě atletické události v Třebíči a Novém Městě na Moravě.

Běhu Lorenzovými sady

V sobotu 31. března pořádal Třebíčský oddíl 79. ročník Běhu Lorenzovými sady. Na start závodu ve všech kategoriích se postavilo 237 běžců. Nejpočetněji byly zastoupeny mládežnické kategorie. Vítězem hlavní kategorie se stal poprvé Petr Zimola. Na druhém místě doběhl Karel Kulíšek a třetí Ondřej Vrba. Atleti z Velkého Meziříčí si odvezli 2 zlaté medaile a to zásluhou Jakuba Doležala ve st. Přípravkách a Petra Vokouna ve st. žácích. Dobře si vedl i dorostenec Martin Neufus, a ml. Žák Dominik Manďák, kteří obsadili 4. místo.

Teno závod byl zároveň i první kolo Běžeckého poháru mládeže pro kategorie st. a ml. Žactvo.  V letošním roce proběhne už 15. ročník této  soutěže. Do poháru je zařazeno 6 závodů. Každému závodníkovi se počítají nejlepší  výsledky z pěti závodů.

Běhu Korunou za korunu

V neděli 8. dubna pořádal oddíl TJ Nové Město na Moravě Běh Korunou za korunu. Na start závodu ve všech kategoriích se postavilo 164 běžců. V Běžeckém poháru mládeže se zúčastnilo 44 dětí. Vítězem hlavní kategorie se stal Jiří Šacl. Na druhém místě doběhl Petr Zimola a třetí Jan Trutna z Velkého Meziříčí.

Ve starším žactvu se podruhé z vítězství radoval Petr Vokoun. Ve velmi obsazeném závodě st. přípravek opět nejlepšího umístění dosáhl Jakub Doležal, tentokrát na 3.místě, kde ve velmi těsném finiši předběhl 4. Patrika Absolona a 5. Lukáše Ambrože. Klára Havlišová si i tentokrát doběhla pro 4. místo.

Po druhém kole Běžeckého poháru Vysočiny je Petr Vokoun na průběžném prvním místě.

Autor: Dana Cahová Harvey

19. 6. 2018 - Atletická II. liga mužů a žen – 2. kolo

V neděli 10.6. pokračovala 2. kolem atletická II. liga ve Znojmě.

15. 5. 2018 - 2. kolo krajského atletického přeboru družstev

V sobotu 12.5.2018 proběhlo na atletickém stadionu v Třebíči 2. kolo KPD mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek a staršího žactva.

14. 9. 2018 - Družstvo starších žákyň vyhrálo krajský přebor a postupuje Mistrovství Čech

Finále krajského přeboru juniorských, dorosteneckých a žákovských družstev.

1. 10. 2018 - KP přípravek ve čtyřboji a štafetách

V neděli 30.9.2017 proběhlo finálové kolo přeboru atletických přípravek kraje Vysočina v Jihlavě.