• V jazzových rytmech bavil diváky v neděli večer na náměstí Humpoleckých dixieland.
  • Demolice bývalého statku pokračuje.

Přespolní běh O pohár století

SPORT - ATLETIKA - 16. 4. 2018 - komentářů 0

Tým velkomeziříčských na přespolním běhu.

V sobotu 14.4. proběhl již 49. ročník tohoto přespolního běhu v Zámeckém parku v Pacově.

Do Pacova jsme se tentokrát vydali s menší skupinkou atletů primárně se st. a ml. žactvem, kterým se započítávají body do běžeckého poháru. Petr Vokoun potvrdil svoji nepřekonatelnost na Vysočině a potřetí suverénně vyhrál v kategorii st. žactva. Velmi dobře se vedlo i Elišce Malouškové, která získala stříbrnou medaili.

V kategorii ml. žactva doběhl Dominik Manďák pátý a to mu přineslo také body do celkového hodnocení poháru.Po sériích nesoutěžních běhů pro nejmenší se tentokrát běžel soutěžní běh na 100 m v kategorii ročníky 2011 a mladší, kde si Jaroslav Caha doběhl pro druhé místo.

Autor: Dana Cahová Harvey

Fotogalerie

29. 5. 2019 - 1. kolo II. ligy mužů a žen v atletice

O víkendu byla zahájena II. atletická liga ve Vyškově a poprvé s účastí meziříčských žen, které doplnily družstvo mužů působící v této soutěži již třetí sezonu.

29. 5. 2019 - Žákyně zvítězily ve 2. kole krajského atletického přeboru družstev

V neděli 26. května pokračoval v Třebíči 2. kolem krajský přebor družstev mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň.

11. 6. 2019 - Liga Vysočiny přípravek – 1.kolo a 2.kolo

V neděli 12. května proběhlo první kolo Ligy Vysočiny přípravek ve Velkém Meziříčí.

30. 5. 2019 - Michal Kučera z Uhřínova zaběhl v pražské Stromovce krásné 6. místo na ultramaratonu

Dne 25.5. se v pražském parku Stromovka konal ultra maratonský 6-ti hodinový běžecký závod Self-Transcendence Race Prague.