• Na Fajtově kopci proběhl 24. ročník Drakiády. Bohužel velmi nepřálo počasí.
  • První pohled na oblouk nového mostu přes Balinku na Třebíčské.
  • Hřiště v údolí pod Kunšovcem dostává obrysy.
  • Rozpustilou pohádku o třech loupežnících a Jazebabě viděly děti v sobotu odpoledne v Jupiter clubu.
  • Očekávaná výhra nad Odrou Petřkovice nepřišla. Fotbalisté FCVM doma opět pouze remizovali 1:1. Utkání přihlíželo 425 diváků.

Házenkáři v Tišnově na B tým Brna nestačili

SPORT - HÁZENÁ - 24. 4. 2018 -

V neděli podvečer zajížděli muži netradičně do haly v Tišnově, kde svá domácí utkání pro letošní sezonu hraje rezerva extraligového SKKP Brno.

Neděle 22. dubna 2018

2. liga mužů Morava Jih – 19. kolo

SKKP Brno „B“ - TJ Sokol Velké Meziříčí 37:28 (18:10)

Po bídném podzimu byl kádr domácích doplněn o několik hráčů z „áčka“ a ti na jaře raketově stoupají tabulkou. Kdy zaznamenali bilanci sedm výher a pouze jediné prohry. Díky této šňůře nás od soupeře před zápasem dělily pouze 2 body.

A už hned od prvních minut domácí potvrzovali svoji jarní formu. Naše střely většinou končili na výborném domácím brankáři, který ihned hru přenášel do rychlých brejků, které domácí nekompromisně trestali. V 11. minutěto bylo již 7:2 a naše mužstvo si bralo oddechový čas. Poté se hra částečně vyrovnala a do 18.min. jsme se stále drželi na dostřel (11:7). Poté opět dominovali domácí a do poločasu si stihli vybudovat pohodlný osmibrankový náskok.

Do druhé půle jsme vstoupili špatně a soupeř šňůrou 7 branek utekl na 24:11 (39. min.). Od té doby se zápas spíše už jen dohrával. My jsme se začali více gólově prosazovat a stahovat náskok soupeře (51. min 30:23). Domácí však drama nepřipustili a zaslouženě zvítězili.

Dnes se nám zápas nepovedl. Soupeř nás přehrával hlavně brejky a také rychlím přechodem do útoku z druhé vlny. Navíc se nám nedařilo z jasných šancí překonat domácího brankáře. V příštím kole 28.4. doma hostíme 3. celek tabulky – Telnici v tradičním čase v 17:00 v hale Za Světlou.

Sled branek: 3:1, 7:2, 9:6, 15:10, 25:11, 27:16, 30:18, 31:24, 35:28, 37:28

7m hody 3/3:4/4, vyloučení 2:5, diváků 35

Sestava: Ondřej Poul, Libor Kotík – Jiří Kaštan (7/4), Vítězslav Večeřa (6), Pavol Živčic (5), David Kubiš (3), Ladislav Šidlo (3), Miloš Necid (1), Jan Lečbych (3), Pavel Křibala, trenéři Ladislav Šidlo aMichael Bezděk, vedoucí družstva Petr Kácal.

X

Autor: Ondřej Poul

13. 2. 2018 - Házenkáři z Dózy na bedně

V sobotu 10. 2. 2018 vyrazili nejmenší házenkáři z Dózy na první letošní turnaje. Přípravka se zúčastnila mezinárodního turnaje v Kostelci na Hané, minižáci odehráli povedený turnaj v Litovli.

22. 5. 2018 - Ukončení letošní školní ligy v miniházené

Ve středu 16. 5. a ve čtvrtek 17. 5. 2018 proběhly poslední turnaje letošní sezóny školních lig v miniházené, které organizoval místní TJ Sokol Velké Meziříčí ve spolupráci s Dózou svč VM.

19. 3. 2018 - Dorostenci přehráli Juliánov

Dorostenci odjížděli na utkání po delší době v plnohodnotné sestavě, kdy se po zranění a nemocech vrátili někteří hráči. Chyběli sice naše opory Svoboda s Fialou, ale proti níže postavenému Juliánovu jsme...

22. 5. 2018 - Mladší žáci v Havlíčkově Brodě

V sobotu 21.5. jsme zavítali na třetí turnaj finálové skupiny Ligy Vysočiny. První dva turnaje jsme nepoznali hořkost porážky, což jsme bohužel nedokázali až tak úplně potvrdit.