• Na Bílou sobotu se dobrovolní hasiči ujali stavění vatry na blížící se čarodejnice. Video najdte na našem YouTube kanálu, odkaz v sekci Bleskovky.
  • V Mostištích už si užívají nového chodníku okolo silnice pod hřbitovem.
  • V Mostištích už jsou kočovní kolotočáři. Příští neděli je zde pouť.

Házenkáři v Tišnově na B tým Brna nestačili

SPORT - HÁZENÁ - 24. 4. 2018 - komentářů 0

V neděli podvečer zajížděli muži netradičně do haly v Tišnově, kde svá domácí utkání pro letošní sezonu hraje rezerva extraligového SKKP Brno.

Neděle 22. dubna 2018

2. liga mužů Morava Jih – 19. kolo

SKKP Brno „B“ - TJ Sokol Velké Meziříčí 37:28 (18:10)

Po bídném podzimu byl kádr domácích doplněn o několik hráčů z „áčka“ a ti na jaře raketově stoupají tabulkou. Kdy zaznamenali bilanci sedm výher a pouze jediné prohry. Díky této šňůře nás od soupeře před zápasem dělily pouze 2 body.

A už hned od prvních minut domácí potvrzovali svoji jarní formu. Naše střely většinou končili na výborném domácím brankáři, který ihned hru přenášel do rychlých brejků, které domácí nekompromisně trestali. V 11. minutěto bylo již 7:2 a naše mužstvo si bralo oddechový čas. Poté se hra částečně vyrovnala a do 18.min. jsme se stále drželi na dostřel (11:7). Poté opět dominovali domácí a do poločasu si stihli vybudovat pohodlný osmibrankový náskok.

Do druhé půle jsme vstoupili špatně a soupeř šňůrou 7 branek utekl na 24:11 (39. min.). Od té doby se zápas spíše už jen dohrával. My jsme se začali více gólově prosazovat a stahovat náskok soupeře (51. min 30:23). Domácí však drama nepřipustili a zaslouženě zvítězili.

Dnes se nám zápas nepovedl. Soupeř nás přehrával hlavně brejky a také rychlím přechodem do útoku z druhé vlny. Navíc se nám nedařilo z jasných šancí překonat domácího brankáře. V příštím kole 28.4. doma hostíme 3. celek tabulky – Telnici v tradičním čase v 17:00 v hale Za Světlou.

Sled branek: 3:1, 7:2, 9:6, 15:10, 25:11, 27:16, 30:18, 31:24, 35:28, 37:28

7m hody 3/3:4/4, vyloučení 2:5, diváků 35

Sestava: Ondřej Poul, Libor Kotík – Jiří Kaštan (7/4), Vítězslav Večeřa (6), Pavol Živčic (5), David Kubiš (3), Ladislav Šidlo (3), Miloš Necid (1), Jan Lečbych (3), Pavel Křibala, trenéři Ladislav Šidlo aMichael Bezděk, vedoucí družstva Petr Kácal.

X

Autor: Ondřej Poul

1. 11. 2018 - Liga Vysočiny v miniházené v Havlíčkově Brodě

V sobotu 27. 10. 2018 odjeli nejmenší házenkáři a házenkářky z Dózy na další turnaj Ligy Vysočiny v miniházené. Turnaj tentokrát pořádal Havlíčkův Brod.

3. 10. 2018 - Starší žáci házené odehráli první kolo Ligy Vysočiny

V sobotu 29. září jsme odcestovali do Nového Veselí na první kolo turnaje Ligy Vysočiny.

7. 2. 2019 - Starší žáci házené odehráli prestižní mezinárodní turnaj na Slovensku

O víkendu 1. až 3. února vyrazili starší žáci házené na největší mládežnický turnaj na Slovensku, prestižní Zorno Cup, který pořádá oddíl Tatran Stupava.