30 druhů RUMŮ!
Dnes je 23. května 2019, svátek má Vladimír, zítra Jana.
  • Řeka Balinka stoupla, ale na rozlití to nevypadá.
  • Začalo asflatování ulice Nábřeží. Bohužel přišel vyrtvalý déšť, takže se podařila položit méně jak polovina nové silnice.
  • Lidé obdivují kreativitu při obnově vodorovného značení u výjezdu z ulice Františky Stránecké.
  • Už tak komplikovanou dopravu ve městě znepřijemnila nehoda na křižovatce Hornoměstká Zámecká.
  • Reklamace nové silnice na Třebíčské začíná frézováním asfaltu na horní křižovatce s Družstevní.

V Jihlavě byl zahájen atletický krajský přebor družstev

SPORT - ATLETIKA - 3. 5. 2018 - komentářů 0

Z atletických závodů.
Z atletických závodů.
foto: archiv Atletika VelMez

V sobotu 28. dubna se v Jihlavě konalo 1. kolo krajského přeboru družstev mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň.


V 1. kole bodovali:

Tereza Lišková (24 bodů), Petr Vokoun (23), Sára Pavlidu (16), Tomáš Neufuss (16), Zuzana Rašovská (13), Mike Aminu Abu (12), Vendula Švihálková (11,5), Denisa Čejková (10), Eliška Mašterová (9), Martin Neufuss (7), Natálie Báňová (7), Tomáš Pirochta (7),  Filip Ludes (7), Dana Harvey (6), Pavel Hekrdla (5), Natálie Malcová (2), Šimon Čech (1), Eliška Maloušková (1).


Z výsledků (uvádíme bodovaná umístění):



Starší žactvo

60 m

3. Sára Pavlidu (ml. žákyně)                     8,33 s

5. Zuzana Rašovská                                  8,59 s

8. Vendula Švihálková                             8,65 s

6. Tomáš Neufuss                                     8,18 s

7. Petr Vokoun                                         8,28 s


150 m

3. Sára Pavlidu (ml. žákyně)                     20,33 s

7. Vendula Švihálková                             21,13 s

9. Natálie Báňová                                     21,24 s

3. Petr Vokoun                                         19,15 s

8. Filip Ludes                                           20,33 s

10. Šimon Čech                                        21,08 s

800 m

1. Petr Vokoun                                         2:20,66
 

200 m překážek

6. Vendula Švihálková                             35,61 s

9. Natálie Malcová                                   28,78 s


výška

2. Eliška Mašterová                                  151 cm
 
9. Tomáš Neufuss                                     150 cm
 

dálka

4. Zuzana Rašovská                                  482 cm
 
2. Tomáš Neufuss                                     542 cm
 

koule

3. Tereza Lišková                                     9,68 m

6. Natálie Báňová                                     7,89 m

8. Dana Harvey (mladší žákyně)              7,52 m

7. Filip Ludes                                           9,78 m



disk

3. Tereza Lišková                                     26,90 m
 

oštěp

3. Tereza Lišková                                     30,24 m

8. Dana Harvey (mladší žákyně)              20,33 m

 

dorost

100 m

2. Mike Aminu Abu                                 12,43 s

3. Martin Neufuss                                     12,55 s                                            
 

výška

2. Mike Aminu Abu                                 176 cm
 

dálka

4. Martin Neufuss                                     515 cm
 

800 m                                                      

6. Eliška Maloušková                               2:37,98


koule

3. Denisa Čejková                                    10,39 m

 
disk

4. Denisa Čejková                                    22,12 m

 
oštěp

4. Denisa Čejková                                    29,67 m

 
junioři

výška

3. Pavel Hekrdla                                       170 cm

 
muži

výška

1. Tomáš Pirochta                                      170 cm

 
Pořadí družstev TJ Sokol Velké Meziříčí po 1. kole:

3. starší žákyně

6. starší žáci

4. dorostenky

4. dorostenci

5. junioři

7. muži.

 

výsledky: http://online.atletika.cz/vysledky/34374

fotogalerie: https://atletikavelmez.rajce.idnes.cz/2018_28.04._-_1._kolo_KPD_zactva%2C_dorostu%2C_junioru_a_dospelych_Jihlava/

 

 


Autor: VELME

Publikoval: -kas-

Čtěte také

15. 5. 2019 - Ivo Březka krajským přeborníkem ve víceboji

V Třebíči se o víkendu 11. a 12. května konalo dvoudenní klání vícebojařů všech kategorií.

30. 4. 2019 - Dubnová atletika

V neděli 31. března pořádal Třebíčský oddíl 80. ročník Běhu Lorenzovými sady. Na start závodu ve všech kategoriích se postavilo 274 běžců. Nejpočetněji byly zastoupeny mládežnické kategorie.

15. 5. 2019 - Nominační závody na Hry IX. letní olympiády dětí a mládeže 2019

Ve středu 8. května se v Třebíči konaly nominační závody na Letní olympiádu dětí a mládeže. Závody silně ovlivnil vítr. K dobrým výkonům pomohl hlavně oštěpařům a naopak negativně ovlivnil výkony sprinterů...

1. 10. 2018 - KP přípravek ve čtyřboji a štafetách

V neděli 30.9.2017 proběhlo finálové kolo přeboru atletických přípravek kraje Vysočina v Jihlavě.


Komentáře ke článku


Facebook Twitter g+ Youtube
Nejnovější Nejdiskutovanější Nejčtenější

NovinyVM.cz - nezávislé internetové noviny pro Velké Meziříčí, mikroregion Velkomeziříčsko a kraj Vysočina.
Publikování nebo další šíření obsahu serveru NovinyVM.cz je bez písemného souhlasu ZAKÁZÁNO.
Pokud chcete informace o inzerci nebo napsat redakci - pište na email redakce@novinyvm.cz.
Příspěvky v sekci "Od Vás" nevyjadřují názor redakce, jejich obsah není redigován.
Redakce upřednostňuje rychlost zveřejnění a aktuálnost před gramaticky a slohově bezchybnými články.


Vytvořil Zdeněk Málek - Tvorba webových stránek | SEO by: Optimalizace pro vyhledávače

×

Váš prohlížeč blokuje reklamu

Vážený uživateli, jelikož jste naším pravidelným návštěvníkem, zvažte prosím vypnutí AdBlocku na této doméně.
Příjmy z reklamy nám umožňují nabízet čtenářům obsah zdarma.

V horním panelu prohlížeče klikněte na ikonku ruky na červeném pozadí a zvolte
“Nespouštět na stránkách na této doméně”. Děkujeme!

MUZIKANTI DĚTEM 2019 - 13. ročník
TOPlist