NÁPOJE HOMOLA: 30 druhů RUMŮ!
Dnes je 16. října 2018, svátek má Havel, zítra Hedvika.
  • Probíhá betonování nájezdu na most.
  • Připravuje se také betonování nájezdu na nový most ze strany od Jelínkovy vily. Finální asfaltování nové silnice přes most až na začátku listopadu.
  • V neděli na Ostrvůku proběhlo indánské léto.
  • Páteční noc patřila velkému flámu s travesti skupinou Screamers.
  • Kontrolní den na stavbě mostu a zároveň probíhá betonování nájezdu na most.

Házenkáři na Kostelec nestačili

SPORT - HÁZENÁ - 8. 5. 2018 -

V neděli dopoledne zajíždělo naše družstvo do Kostelce na Hané. Soupeř na nás před utkáním, ve vyrovnané tabulce, ztrácel dva body a tak jsme ho nechtěli nechat bodově dotáhnout.

Neděle 6. května 2018

2. liga mužů Morava Jih – 21. kolo

SK Kostelec na Hané - TJ Sokol Velké Meziříčí 29:25 (13:13)

Od začátku byla hra vyrovnaná a obě družstva se prostřídala ve vedení. Od 15. minuty jsme získávali mírnou herní převahu a vytvořili si dvoubrankové vedení, kdy soupeře zaměstnávalo především duo Večeřa-Živčic. Bohužel se nám náskok nepodařilo navýšit a soupeř do poločasu srovnal. Závěrečný regulérní gól ze 7m hodu nám sudí upřeli a tak se šlo do šaten za stavu 13:13.

Do druhé půle vstoupili lépe domácí a odskočili na dvě branky. Díky zlepšené obraně jsme opět překlopili vedení na naši stranu (43. minuta 19:20). Pak bohužel přišla hluchá pasáž našeho týmu, kdy jsme se nedokázali prosazovat. Zahodili jsme i ty nejvyloženější šance a promarnili i dvojnásobnou přesilovku a soupeř odskočil na 26:20. Ze střelecké mizérie nás dostal třemi brankami dorostenec Dominik Buchta, který zaznamenal své první branky za „áčko“. V závěru jsme se ještě díky zrychlené hře dotáhli na dvě branky, ale domácí si vítězství pohlídali. Před pěknou diváckou kulisou jsme podlehli v poměru 29:25.

K poslednímu utkání sezóny nastoupí naše družstvo v NEDĚLI 13. KVĚTNA V 17 HODIN proti družstvu Sokol II. Prostějov a pokud chceme udržet čtvrtou příčku v tabulce musíme bodovat.

Sled branek: 2:1, 4:5, 7:9, 10:12, 13:13, 17:15, 19:20, 26:21, 29:25

7m hody 1/1:3/2, vyloučení 7:2, ČK 1:1, diváků 101

Sestava: Ondřej Poul, Vojtěch Drápela – Jiří Kaštan (1), Vítězslav Večeřa (5), Pavol Živčic (5), David Kubiš, Ladislav Šidlo (5/2), Miloš Necid (1), Jan Lečbych (5), Dominik Buchta (3), trenéři Ladislav Šidlo a Michael Bezděk, vedoucí družstva Petr Kácal.

9. 5. 2018 - Starší žáci házené v Lize Vysočiny úspěšně

V sobotu a neděli 5. a 6. května odehrály oba naše týmy starších žáků své skupiny Ligy Vysočiny.

19. 2. 2018 - Mladší žáci na domácím turnaji druzí

V sobotu 10.2. náš klub uspořádal turnaj mladších žáků. Turnaje se zúčastnilo naše A i B družstvo.

22. 5. 2018 - Mladší žáci v Havlíčkově Brodě

V sobotu 21.5. jsme zavítali na třetí turnaj finálové skupiny Ligy Vysočiny. První dva turnaje jsme nepoznali hořkost porážky, což jsme bohužel nedokázali až tak úplně potvrdit.