NÁPOJE HOMOLA: Přijďte na točenou zmrlinu LINDT! Už točíme ;-)
Dnes je 28. května 2018, svátek má Vilém, zítra Maxim.
  • To byla jízda. V prvním poločase dostali domácí hned dva góly. V druhé části se vrátili jako vyměnění a podařilo se vyrovnat. Hráči Olomouce předvedli nepěkné herecké výkony při zdržování hry. Až v poslední minutě prodloužení proměnil přímý kop Petr Dolej
  • Koncert Muzikanti dětem navštívily v sobotu stovky lidí. Nejvíce jich přišlo na kapelu Poetika. Výtěžek z charitatvního koncertu činí 148 047 korun, které poputují na venkovní posilovací stroje pro Centrum Kociánka pracoviště Březejc.
  • Náměstí se chystá na odpolední koncert Muzikanti dětem.
  • Sobotní dopolední špičku komplikuje omezení na mostu u pošty. Firma zde odstraňuje zbytky po stavbě. Lávka pro plynovod je již pryč.
  • V pátek se konala již desátá Noc kostelů. Byla to jedinečná příležitost navštívit náš kostel a zažít něco z neopakovatlné atmoséry kulturních vystoupení.

Lhotecký stolní tenis slaví postup do KP. I třídy

SPORT - STOLNÍ TENIS - 10. 5. 2018 -

Lhotecký tým stolních tenistů.
Lhotecký tým stolních tenistů.
foto: archiv autora


Stolně tenisový klub SK Sokol Lhotky, založený v roce 1990, v letošní sezoně slaví úspěch v podobě postupu A družstva do Krajského přeboru I. třídy (KP I tř.).


Jedná se o druhý postup v řadě, v loňské sezoně A družstvo postoupilo z KP III. tř. do KP II. tř. Sezonu odehrála základní čtveřice (Pavel Lavický, Tomáš Nevrtal, Zdeněk Večeřa a Milan Musil). Jako náhradníci v družstvu A zaskakovali: Zdeněk Nevrtal a Josef Rössler. Družstva A tvoří jakousi okrasnou třešinku na dortu stolně tenisového klubu ve Lhotkách. Základní kameny, na kterých je klub postaven tvoří B a C družstvo mužů a v dnešní době nelze v pohledu základních kamenů zapomínat na děti a mládež, kteří dávají perspektivu životaschopnosti klubu do budoucnosti. Družstvo B skončilo na 7. místě v nejvyšší okresní soutěži. Za družstvo B nastupovali tito hráči: Procházka Josef, Nevrtal Zdeněk, Konečný Petr, Chylík Aleš, Vondrák Petr, Rössler Josef, Krčál Ondřej a Doubek Karel. Družstvo C hrálo čtvrtou nejvyšší okresní soutěž, umístilo se na 3. místě. Za lhotecké céčko nastoupili tito hráči: Vondrák Petr, Rössler Josef, Krčál Ondřej, Doubek Karel, Kupka Vítězslav, Trojan Jan a Aleš Chylík mladší.

 

Dále klub vyslal své zástupce na jednorázové turnaje jednotlivců. Na krajských turnajích mládeže nejmladších a mladších žáků klub reprezentovali Aleš a Šimon Chylík. V kategorii mužů měl klub zastoupení na třech turnajích (Okresní přebor v Novém Městě, Krajský přebor v Havlíčkové Brodě a na turnaji v Oslavici). Ve čtyřhře v Novém Městě pár Nevrtal – Lavický vybojoval bronzové medaile.    

 

Při klubu funguje jednou týdně v úterý kroužek stolního tenisu, který aktuálně pravidelně navštěvuje celkem 12 žáků a žákyň. Klub jako jediný v Žďárském okrese má ve svých řadách trenéra licence B.

 

Klub o prázdninách ve Lhotkách uspořádal fotbalový turnaj, o Vánocích 28. ročník pingpongový turnaje neregistrovaných, kterého se letos zúčastnilo rekordních 33 hráčů a dále klub na přelomu roku organizoval tradiční klubový turnaj.  

 

Celkově se jedná výsledkově o nejúspěšnější sezónu našeho malého vesnického oddílu v osmadvacetileté historii. Výsledkové úspěchy jsou navíc cennější, všichni hráči jsou „čistokrevnými“ odchovanci lhoteckého stolního tenisu. Je třeba poděkovat všem, kteří se o lhotecký stolní tenis podle svých rodinných a pracovních možností starají a také je potřeba poděkovat všem těm, kteří nějakou formou stolní tenis ve Lhotkách podporují.


Autor: Milan Musil

Publikoval: -kas-

Čtěte také

5. 12. 2017 - Opět týmový výkon

21. 1. 2018 - Družstva V. Meziříčí a Lhotek bojují o postup do vyšší soutěže

Na velkomeziříčsku aktuálně tři družstva hrají krajské soutěže. Družstvo V. Meziříčí a Lhotek bojuje o postup do vyšší soutěže, V. Meziříčí B bojuje o udržení.

6. 11. 2017 - Důležitá výhra

5. 2. 2018 - Lídr tabulky konečně poraženKomentáře ke článku

Vážení diskutující, chceme vám umožnit svobodnou diskuzi, ale vyhrazujeme si právo neukládat či mazat příspěvky urážlivé, vulgární, xenofobní, odkazy na jiné internetové stránky či takové příspěvky, které odporují obecné lidské slušnosti.

Facebook Twitter g+ Youtube
ACCORT: Pouťová zábava Skřinářov
Nejnovější Nejdiskutovanější Nejčtenější

NovinyVM.cz - nezávislé internetové noviny pro Velké Meziříčí, mikroregion Velkomeziříčsko a kraj Vysočina.
Publikování nebo další šíření obsahu serveru NovinyVM.cz je bez písemného souhlasu ZAKÁZÁNO.
Pokud chcete informace o inzerci nebo napsat redakci - pište na email redakce@novinyvm.cz.
Příspěvky v sekci "Od Vás" nevyjadřují názor redakce, jejich obsah není redigován.
Redakce upřednostňuje rychlost zveřejnění a aktuálnost před gramaticky a slohově bezchybnými články.


Vytvořil Zdeněk Málek - Tvorba webových stránek | SEO by: Optimalizace pro vyhledávače

×

Váš prohlížeč blokuje reklamu

Vážený uživateli, jelikož jste naším pravidelným návštěvníkem, zvažte prosím vypnutí AdBlocku na této doméně.
Příjmy z reklamy nám umožňují nabízet čtenářům obsah zdarma.

V horním panelu prohlížeče klikněte na ikonku ruky na červeném pozadí a zvolte
“Nespouštět na stránkách na této doméně”. Děkujeme!

AUTOSERVIS ŠTĚPÁNEK - Kvalitní služby za férovou cenu
TOPlist