NÁPOJE HOMOLA: 30 druhů RUMŮ!
Dnes je 16. října 2018, svátek má Havel, zítra Hedvika.
  • Probíhá betonování nájezdu na most.
  • Připravuje se také betonování nájezdu na nový most ze strany od Jelínkovy vily. Finální asfaltování nové silnice přes most až na začátku listopadu.
  • V neděli na Ostrvůku proběhlo indánské léto.
  • Páteční noc patřila velkému flámu s travesti skupinou Screamers.
  • Kontrolní den na stavbě mostu a zároveň probíhá betonování nájezdu na most.

Lhotecký stolní tenis slaví postup do KP. I třídy

SPORT - STOLNÍ TENIS - 10. 5. 2018 -

Lhotecký tým stolních tenistů.
Lhotecký tým stolních tenistů.
foto: archiv autora


Stolně tenisový klub SK Sokol Lhotky, založený v roce 1990, v letošní sezoně slaví úspěch v podobě postupu A družstva do Krajského přeboru I. třídy (KP I tř.).


Jedná se o druhý postup v řadě, v loňské sezoně A družstvo postoupilo z KP III. tř. do KP II. tř. Sezonu odehrála základní čtveřice (Pavel Lavický, Tomáš Nevrtal, Zdeněk Večeřa a Milan Musil). Jako náhradníci v družstvu A zaskakovali: Zdeněk Nevrtal a Josef Rössler. Družstva A tvoří jakousi okrasnou třešinku na dortu stolně tenisového klubu ve Lhotkách. Základní kameny, na kterých je klub postaven tvoří B a C družstvo mužů a v dnešní době nelze v pohledu základních kamenů zapomínat na děti a mládež, kteří dávají perspektivu životaschopnosti klubu do budoucnosti. Družstvo B skončilo na 7. místě v nejvyšší okresní soutěži. Za družstvo B nastupovali tito hráči: Procházka Josef, Nevrtal Zdeněk, Konečný Petr, Chylík Aleš, Vondrák Petr, Rössler Josef, Krčál Ondřej a Doubek Karel. Družstvo C hrálo čtvrtou nejvyšší okresní soutěž, umístilo se na 3. místě. Za lhotecké céčko nastoupili tito hráči: Vondrák Petr, Rössler Josef, Krčál Ondřej, Doubek Karel, Kupka Vítězslav, Trojan Jan a Aleš Chylík mladší.

 

Dále klub vyslal své zástupce na jednorázové turnaje jednotlivců. Na krajských turnajích mládeže nejmladších a mladších žáků klub reprezentovali Aleš a Šimon Chylík. V kategorii mužů měl klub zastoupení na třech turnajích (Okresní přebor v Novém Městě, Krajský přebor v Havlíčkové Brodě a na turnaji v Oslavici). Ve čtyřhře v Novém Městě pár Nevrtal – Lavický vybojoval bronzové medaile.    

 

Při klubu funguje jednou týdně v úterý kroužek stolního tenisu, který aktuálně pravidelně navštěvuje celkem 12 žáků a žákyň. Klub jako jediný v Žďárském okrese má ve svých řadách trenéra licence B.

 

Klub o prázdninách ve Lhotkách uspořádal fotbalový turnaj, o Vánocích 28. ročník pingpongový turnaje neregistrovaných, kterého se letos zúčastnilo rekordních 33 hráčů a dále klub na přelomu roku organizoval tradiční klubový turnaj.  

 

Celkově se jedná výsledkově o nejúspěšnější sezónu našeho malého vesnického oddílu v osmadvacetileté historii. Výsledkové úspěchy jsou navíc cennější, všichni hráči jsou „čistokrevnými“ odchovanci lhoteckého stolního tenisu. Je třeba poděkovat všem, kteří se o lhotecký stolní tenis podle svých rodinných a pracovních možností starají a také je potřeba poděkovat všem těm, kteří nějakou formou stolní tenis ve Lhotkách podporují.


Autor: Milan Musil

Publikoval: -kas-

Čtěte také

25. 2. 2018 - Další dvě důležité výhry, tím osm bodů do tabulky nám přibyde po vydařené sobotě

Po zjištěných výsledcích, kde překvapivě družstvo z Polné doma dvakrát prohrálo se dostáváme na druhé místo v tabulce KP 1. Toto umístění zaručuje postup o třídu výš, do divize.

19. 2. 2018 - Třetí výhra v řadě

5. 3. 2018 - Remíza a postup

1. 10. 2018 - Stelní tenis: V sobotu se rozehrály krajské soutěže mužů

Naše dva týmy v soutěžích divize a KP 3 přivítaly postupně soupeře z Polesí, Pelhřimova a Třeště.


Komentáře ke článku

Vážení diskutující, chceme vám umožnit svobodnou diskuzi, ale vyhrazujeme si právo neukládat či mazat příspěvky urážlivé, vulgární, xenofobní, odkazy na jiné internetové stránky či takové příspěvky, které odporují obecné lidské slušnosti.

Facebook Twitter g+ Youtube
Nejnovější Nejdiskutovanější Nejčtenější

NovinyVM.cz - nezávislé internetové noviny pro Velké Meziříčí, mikroregion Velkomeziříčsko a kraj Vysočina.
Publikování nebo další šíření obsahu serveru NovinyVM.cz je bez písemného souhlasu ZAKÁZÁNO.
Pokud chcete informace o inzerci nebo napsat redakci - pište na email redakce@novinyvm.cz.
Příspěvky v sekci "Od Vás" nevyjadřují názor redakce, jejich obsah není redigován.
Redakce upřednostňuje rychlost zveřejnění a aktuálnost před gramaticky a slohově bezchybnými články.


Vytvořil Zdeněk Málek - Tvorba webových stránek | SEO by: Optimalizace pro vyhledávače

×

Váš prohlížeč blokuje reklamu

Vážený uživateli, jelikož jste naším pravidelným návštěvníkem, zvažte prosím vypnutí AdBlocku na této doméně.
Příjmy z reklamy nám umožňují nabízet čtenářům obsah zdarma.

V horním panelu prohlížeče klikněte na ikonku ruky na červeném pozadí a zvolte
“Nespouštět na stránkách na této doméně”. Děkujeme!

BUILDINGcentrum-HSV: PŘIJMEME ZAMĚSTNANCE
TOPlist