NÁPOJE HOMOLA: 30 druhů RUMŮ!
Dnes je 16. října 2018, svátek má Havel, zítra Hedvika.
  • Probíhá betonování nájezdu na most.
  • Připravuje se také betonování nájezdu na nový most ze strany od Jelínkovy vily. Finální asfaltování nové silnice přes most až na začátku listopadu.
  • V neděli na Ostrvůku proběhlo indánské léto.
  • Páteční noc patřila velkému flámu s travesti skupinou Screamers.
  • Kontrolní den na stavbě mostu a zároveň probíhá betonování nájezdu na most.

2. kolo krajského atletického přeboru družstev

SPORT - ATLETIKA - 15. 5. 2018 -

V sobotu 12.5.2018 proběhlo na atletickém stadionu v Třebíči 2. kolo KPD mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek a staršího žactva.


V kategorii mužů a žen vybojovali tituly přeborníků kraje závodníci z Pacova. V mužích na druhém místě skončila Třebíč a třetí Jihlava. V kategoriích žen druhé místo vybojovala Ledeč nad Sázavou, třetí místo Jihlava.

Pro kategorie mužů a žen  to bylo zároveň i závěrečné kolo, družstva mladších kategorií v soutěži pokračují dalším kolem 27.5. v Pacově.

 

Oddílový rekord zaběhla štafeta žákyň na 4x60 m ve složení Puzrlová, Švihálková, Rašovská a Pavlidu a  dorostenka Eliška Maloušková na 1500 m.

Dařilo se našim výškařů – zvítězili v kategorii mužů, juniorů i dorostenců, v žákovských kategoriích obsadili 3. a 7. místo.

 

Ve  2. kole bodovali:

Zuzana Rašovská (21), Věra Podrábská (19), Tomáš Neufuss (16), Filip Ludes (14), Tereza Lišková (14 bodů), Sára Pavlidu (11), Martin Neufuss (9), Petr Vokoun (9), Denisa Čejková (9),

Mike Aminu Abu (8), Eliška Mašterová (8), Ivo Březka (8), Pavel Hekrdla (7), Tomáš Pirochta (7),  Milan Strádal (7), Vendula Švihálková (5,5), Eliška Maloušková (5), Aneta Ventrubová (3),

Natálie Báňová (1), Dana Harvey (1).

 

Z výsledků (uvádíme bodovaná umístění):

Starší žactvo

60 m

1. Sára Pavlidu                                         8,18 s
5. Zuzana Rašovská                                  8,53 s
8. Vendula Švihálková                             8,62 s
7. Tomáš Neufuss                                     8,05 s
8. Filip Ludes                                           8,10 s

300 m

3. Věra Podrábská                                    45,35 s
4. Zuzana Rašovská                                  45,63 s                                           
2. Petr Vokoun                                         39,23 s


1500 m

1. Věra Podrábská                                    5:34,00

100 m překážek

8. Aneta Ventrubová                                17,65 s

výška

3. Eliška Mašterová                                  148 cm

7. Tomáš Neufuss                                     148 cm

dálka

3. Zuzana Rašovská                                  489 cm

8. Vendula Švihálková                             441 cm

3. Tomáš Neufuss                                     527 cm

koule

4. Tereza Lišková                                     8,96 m

10. Natálie Báňová                                   7,46 m

4. Filip Ludes                                           10,48 m

 
disk

10. Dana Harvey                                      16,10 m

7. Filip Ludes                                           22,91 m

kladivo

4. Tereza Lišková                                     17,30 m


štafeta  4x60 m

1. VELME „A“ ( Puzrlová, Švihálková, Rašovská, Pavlidu)               31,72 s

 

dorost

100 m

2. Martin Neufuss                                     12,14 s                                            

4. Mike Aminu Abu                                 12,21 s

400 m

2. Martin Neufuss                                     57,15 s

3. Ivo Březka                                            57,88 s

 
100 m překážek

3. Ivo Březka                                            19,44 s

výška

1. Mike Aminu Abu                                 177 cm

dálka

6. Martin Neufuss                                     523 cm

8. Ivo Březka                                            509 cm

 

1500 m                                                    

2. Eliška Maloušková                               5:26,69

 
koule

3. Denisa Čejková                                    10,46 m

 
disk

7. Denisa Čejková                                    19,30 m

kladivo

2. Denisa Čejková                                    24,17 m

 

štafeta 4 x 100 m

3. VELME ( Březka, Kubíček, Neufuss M., Aminu Abu)                    47,90 s

 
junioři

výška

1. Pavel Hekrdla                                       183 cm

 
muži

výška

1. Tomáš Pirochta                                      177 cm

 
dálka

1. Milan Strádal

 
Pořadí družstev TJ Sokol Velké Meziříčí ve 2. kole:

3. starší žákyně

4. starší žáci

5. dorostenky

5. dorostenci

3. junioři

3. muži

 

Kompletní výsledky najdete zde.
Fotografie najdete zde.


Autor: VELME

Publikoval: -kas-

Čtěte také

24. 5. 2018 - Atletická II. liga mužů a žen

V sobotu 19.5. zahájili v Jihlavě Meziříčtí atleti svou druhou sezónu ve II. lize.

14. 9. 2018 - XIII. ročník Evropských dětských atletických her EKAG 2018

Od 10.9. do 12.9.2018 se Brno opět stalo centrem dění evropských atletických talentů.

28. 8. 2018 - Atleti potvrdili postup do baráže o I. ligu

V sobotu 25.8. 2018 ve Vyškově skončila základní část II. atletické ligy.

20. 3. 2018 - Atletika - halové M ČR žactva

O prvním březnovém víkendu se konalo v atletické hale v Ostravě Mistrovství ČR žáků a žákyň.


Komentáře ke článku

Vážení diskutující, chceme vám umožnit svobodnou diskuzi, ale vyhrazujeme si právo neukládat či mazat příspěvky urážlivé, vulgární, xenofobní, odkazy na jiné internetové stránky či takové příspěvky, které odporují obecné lidské slušnosti.

Facebook Twitter g+ Youtube
Nejnovější Nejdiskutovanější Nejčtenější

NovinyVM.cz - nezávislé internetové noviny pro Velké Meziříčí, mikroregion Velkomeziříčsko a kraj Vysočina.
Publikování nebo další šíření obsahu serveru NovinyVM.cz je bez písemného souhlasu ZAKÁZÁNO.
Pokud chcete informace o inzerci nebo napsat redakci - pište na email redakce@novinyvm.cz.
Příspěvky v sekci "Od Vás" nevyjadřují názor redakce, jejich obsah není redigován.
Redakce upřednostňuje rychlost zveřejnění a aktuálnost před gramaticky a slohově bezchybnými články.


Vytvořil Zdeněk Málek - Tvorba webových stránek | SEO by: Optimalizace pro vyhledávače

×

Váš prohlížeč blokuje reklamu

Vážený uživateli, jelikož jste naším pravidelným návštěvníkem, zvažte prosím vypnutí AdBlocku na této doméně.
Příjmy z reklamy nám umožňují nabízet čtenářům obsah zdarma.

V horním panelu prohlížeče klikněte na ikonku ruky na červeném pozadí a zvolte
“Nespouštět na stránkách na této doméně”. Děkujeme!

AKČNÍ NABÍDKA: ELEKTRO RAUS, Radnická, Velké Meziříčí
TOPlist