NÁPOJE HOMOLA: 30 druhů RUMŮ!
Dnes je 16. října 2018, svátek má Havel, zítra Hedvika.
  • Probíhá betonování nájezdu na most.
  • Připravuje se také betonování nájezdu na nový most ze strany od Jelínkovy vily. Finální asfaltování nové silnice přes most až na začátku listopadu.
  • V neděli na Ostrvůku proběhlo indánské léto.
  • Páteční noc patřila velkému flámu s travesti skupinou Screamers.
  • Kontrolní den na stavbě mostu a zároveň probíhá betonování nájezdu na most.

Házenkáři v posledním kole nadělovali a zajistili si konečnou čtvrtou příčku

SPORT - HÁZENÁ - 15. 5. 2018 -

V posledním soutěžním kole letošního ročníku druhé ligy jsme na domácí palubovce přivítali desátý celek tabulky z Prostějova. Ten dorazil v neúplné sestavě, jen se dvěma hráči na střídání, což se ve finálovém zúčtování ukázalo jako rozhodující.

2. liga mužů Morava Jih – 22. kolo

TJ Sokol Velké Meziříčí – Sokol II Prostějov 42:25 (17:14)

Vstup do utkání jsme měli dobrý a rychle jsme se ujali vedení 2:0. Avšak v útoku jsme se snažili zbytečně kombinovat, což vedlo k řadě chyb, které soupeř dokázal trestat. Navíc v obrané fázi jsme byli pomalí, což vedlo k řadě vyloučení. Soupeř postupně přebíral otěže zápasu. Nezlomila je ani přímá červená karta hned v 9. minutě. A když sedm minut před koncem poločasu soupeř čtyřmi góly v řadě otočil na 10:12, bylo zaděláno na drama. V závěru poločasu naše družstvo hru zjednodušilo, zrychlili jsme dopředu a Prostějovu evidentně docházeli síly. Opět jsme překlopili vedení na naši stranu a tři vteřiny před koncem půle pečetil parádním gólem přes celé hřiště Pavol Živčic na 17:14.

Začátek druhé půle se nesl ve vyrovnaném duchu jen do 35. minuty (21:17). Od této chvíle se již projevila naše plná střídačka a soupeř, který v tu chvíli disponoval jen jedním hráčem na střídání, nám fyzicky nestačil. Duo Večeřa-Lečbych zlepšili svoji spolupráci uprostřed obrany, navázal na to dobře hrající Tomáš Stupka a rychlou šňůrou branek jsme odskočili na 31:19. Soupeř již složil zbraně. Zbytek zápasu se spíše jen dohrával a my měli možnost vyzkoušet různé herní situace. Konečné skóre se zastavilo až na 17 brankovém rozdílu.

Touto výhrou jsme potvrdili konečné 4. místo druholigové tabulky, což můžeme hodnotit jako dobrý výsledek a vylepšení loňské sedmé pozice.

Sled branek: 2:0, 2:4, 7:6, 10:8, 10:12, 14:13, 21:17, 25:19, 31:19, 37:21, 40:22, 42:25

7m hody 0/1:3/3, vyloučení 7:1, navíc Prostějov ČK, diváků 100

Sestava:  Ondřej Poul, Libor Kotík, Vojtěch Drápela –Vítězslav Večeřa (7), Pavol Živčic (7), Pavel Strašák (7), Tomáš Stupka (6), Jan Lečbych (5), David Kubiš (4), Ladislav Šidlo (3), Jiří Kaštan (3), Miloš Necid, Filip Macoun, Dominik Buchta, trenéři Ladislav Šidlo, Michal Bezděk a vedoucí družstva Petr Kácal

9. 4. 2018 - Lídr soutěže zdolal meziříčské házenkáře vysoko 30:19

V sobotu ráno zajížděli muži na palubovku jasného lídra soutěže – do brněnských Maloměřic, kdy jsme chtěli zopakovat senzaci z minulého kola a obrat favorita o body.

28. 3. 2018 - Oba putovní poháry zůstaly ve Velkém Meziříčí

V sobotu 24. 3. 2018 se v házenkářské hale ve Velkém Meziříčí konal již IV. ročník Memorálu Karla Kaštana v miniházené.

30. 5. 2018 - O víkendu budou mladí házenkáři bojovat o Mistra ČR

Od pátku do neděle budou naši mladší žáci bojovat o titul Mistra ČR v házenkářském desetiboji.

7. 10. 2018 - Házená: Muži podlehli Tatranu Bohunice

Ve třetím kole na sebe narazili doposud neporažené celky. Souboje s Bohunicemi bývají vždy vyrovnané a rozhodují v nich povětšinou maličkosti.