Dnes je 20. července 2019, svátek má Ilja, zítra Vítězslav.
  • Discobalkán s obrovskou energií lidem na náměstí v pátek přestavila partička, která si říká Circus problem.
  • Ještě stále není městská policie přestěhována a již je rozbité sklo u pravých vstupních dveří.
  • Je léto, náměstí plné turistů... prostě nejlepší čas na natírání laviček, aby se nedalo kam sednout, povzdechla si jedna starší paní.
  • V úterý v noci přesně o půl dvanácté nízko nad jižním obzorem šlo porozovat maximální fázi částečného zatmění Měsíce.

Dorostencům se vstup do soutěže vydařil

SPORT - HÁZENÁ - 27. 9. 2018 - komentářů 0

Nově vzniklé družstvo mladšího dorostu zajíždělo na palubovku brněnského Juliánova.

Sokol Julianov - TJ Sokol Velké Meziříčí 18:46 (13:21)

Náš tým je složen především z mladých hráčů, kteří loni nastupovali či i letos ještě nastupují v žákovské kategorii. Pro většinu to tedy byla premiéra v dorostenecké kategorii. Kluci přistoupili k utkání výborně a od začátku si vypracovali vedení. Soupeř hru vyrovnal, ale naši hráči postupem času na hřišti získávali více jistoty a rozdíl ve skoré postupně narůstal. V poločasu to bylo „jen“ o 8 branek. Ovšem ve druhé půli soupeři docházeli fyzické síly a ze zápasu se spíše stala exhibice našich hráčů, kteří si s chutí zastříleli a každý vstřelil branku. Na družstvu je vidět, že spolu nestrávil příliš mnoho času, ale to by se mělo postupně zlepšovat.

Nutné pochválit všechny hráče za nasazení a brankáře za předvedené výkony.

7m-hody 2:4 vyloučení: 3:4, diváku 35

Sestava a branky: Tomáš Krčál, Deraha Lukáš – Cerkal Alex (9), Rosa Tomáš (2), Mach Jakub (6), Russ Jakub (1), Navrátil Radek (14/1), Strýček Jakub (3), Klapal Štěpán (2/1), Dobejval Lukáš (9/1), Trenéři Ladislav Šidlo, Radek Navrátil vedoucí družstva Pavel Svoboda.

Autor: Ladislav Šidlo

18. 3. 2019 - Starší dorostenky vydřely dva body v Pardubicích

Výkon jako noc a den ve dvou poločasech předvedly velkomeziříčské dorostenky.

25. 2. 2019 - Dorostenci si na úvod jarní části zastříleli proti Juliánovu

Proti družstvu ze spodní části tabulky byla od začátku patrná převaha na naší straně a postupně jsme si budovali náskok až na poločasový výsledek 19:7.

14. 5. 2019 - HÁZENÁ: Muži si výhrou zajistili 4. příčku

V posledním domácím zápase letošní sezony jsme přivítali 5. celek soutěže z Kuřimi.

3. 3. 2019 - Starší dorostenky vybojovaly doma bod s lídrem tabulky

V úvodním utkání odvetné části předvedl domácí tým s vedoucím družstvem ligové tabulky dramatickou podívanou.