Na ČARODĚJNICE jedině STAROBRNO.
Dnes je 22. dubna 2019, svátek má Evžénie, zítra Vojtěch.
  • V Jabloňově chystají na 25.-26.5.2019 výstavu historických traktorů.
  • V Dolních Heřmanicích v neděli létaly motorky. Konalo se Mistrovství Moravy v motokrosu.
  • Nová silnice na Třebíčské už se rýsuje.
  • Nová silnice na Třebíčské pohledem z rozhledny.
  • Na Bílou sobotu se dobrovolní hasiči ujali stavění vatry na blížící se čarodejnice. Video najdte na našem YouTube kanálu, odkaz v sekci Bleskovky.

Handicap Sport Club - atletika

SPORT - HANDICAP SPORT - 2. 10. 2018 - komentářů 0

Z atletických závodů.

Poslední atletické závody tohoto roku se konaly za krásného počasí na atletickém stadiónu TJ Baník Stříbro.

Z velkomeziříčského oddílu se jich zúčastnil Pavel Chovanec, Bohumír Dvořák a Jaroslav Polívka. Atleti absolvovali technické disciplíny vrh koulí, hod diskem a oštěpem a předvedli asi nejlepší výkony v letošním roce. Po zásluze si ze závodů odvezli šest umístnění na stupních vítězů. Pavel Chovanec ve vrhu koulí zvítězil v osobním rekordu 6.91 m, na druhém místě skončil Bohumír Dvořák a Jaroslav Polívka obsadil 4. místo. V hodu oštěpem Pavel Chovanec obsadil 1. místo a Jaroslav Polívka 3. místo. V hodu diskem obsadil Bohumír Dvořák 1. místo a Pavel Chovanec 2. místo.

Sportovní klub děkuje všem sponzorům, městu Velké Meziříčí, Kraji Vysočina, MŠMT, firmě Wiegel CZ žárové zinkování a obci Vídeň za finanční podporu.

Mediálním partnerem sportovního klubu jsou ,,NovinyVM.cz“

Autor: Jiří Charvát Předseda Handicap Sport Club Velké Meziříčí,z.s.

Fotogalerie

14. 12. 2018 - Boccia se hrála v Brně i Plzni

Z velkomeziříčského sportovního klubu se 16.-18. listopadu zúčastnili František Malec kategorie BC 2 a Ivoš Smolík kategorie BC 1, Mezinárodního otevřeného turnaje boccia cup Plzeň 2018 v plzeňské sportovní hale ZČU.

21. 3. 2019 - Handicapovaní sportovci z celé ČR o víkendu ve Velkém Meziříčí soutěžili v boccie

Na ZŠ Školní se o víkendu 16.a 17. března 2019 konalo 1. kolo turnaje v boccie.

9. 3. 2019 - Máme rádi boccciu

Zájem o sport boccia na Březejci stále trvá. Primárně je tento sport určen pro lidi s těžším stupněm postižením, a to proto, že je jediným sportem, který tito lidé mohou provozovat.

25. 9. 2018 - Velkomeziříčští handicapovaní atleti zúčastnili Podzimní atletiky SH

1. září se velkomeziříčští handicapovaní atleti zúčastnili Podzimní atletiky SH, která proběhla na atletickém stadiónu v Bílině.