• Pohádku o rozpustilém štěňátku Dášence v neděli odpoledne dětem přivezlo divadlo Scéna Zlín.
  • Fotbalisté dnes zvítězili nad Dolním Benešovem 2:1.
  • V sobotu ráno byla odstraněna zahrádka před Jupiter clubem.
  • Páteční večer v Jéčku patřil osobitému humoru Josefa Dvořáka coby vodníka Čochtana.

Starší dorostenky i přes bojovný výkon na body nedosáhly

SPORT - HÁZENÁ - 7. 10. 2018 -

K prvnímu podzimnímu domácímu utkání jsme nastoupili v nových dresech, s novým impulsem po úvodním nepovedeném vystoupení ve Vršovicích a mohli jsme využít herní potenciál tří hostujících hráček Bohunic.

Sobota 6. října

2. liga starší dorostenky

TJ Sokol Velké Meziříčí – Sokol Kobylisy II 26:38 (14:18)

Od prvních minut se dařilo plnit předzápasové pokyny, i když jsme tahali za kratší konec, hra měla řád a koncept. Obě strany měly útočné choutky, předváděly zdařilé pohledné akce. Fyzicky lépe disponovaný soupeř oplýval daleko vyrovnanější spojkovou souhrou, nás zdobila bojovnost a nasazení. I přes změny v sestavě jsme drželi tempo hry a byli tak rovnocenným soupeřem. Závěr první půle jsme ovšem nezvládli takticky a v poslední minutě dvakrát zcela zbytečně inkasovali!!! Na přestávku jsme tak odcházeli se čtyřgólovou ztrátou. Po změně stran se nám i díky nasazení a dobrého výkonu Jarmily Šabacké v brance dařilo ještě do 50. minuty držet Pražanky „na uzdě“ (23:27). V závěrečné desetiminutovce jsme řadou neproměněných šancí, chyb a ztrát nabídli šance soupeřkám, fyzicky upadali a závěr utkání tak byl zcela v režii vítězného týmu, škoda

V dresu soupeře se mimořádně střelecky dařilo Michaele Rakové, která byla úspěšná v 19 – ti případech, v našem týmu se brankově prosadila většina týmu.

Příští sobotu opět v domácím prostředí přivítáme dobře známý tým Pardubic, se kterým máme za poslední dvě sezóny negativní bilanci, ale každé utkání začíná za stavu 0:0 a končí po šedesáti odehraných minutách, takže ……

7m – hody 5/4, 7/7, vyloučení 2:0.

Sled branek – 1:0,1:4,3:5,5:6,5:8,7:8,7:10,8:12,12:13,12:1514:16,15:19,15:21,18:22,20:25,23:27,23:29,24:32,25:35.

Hrály: Blažková Veronika, Šabacká Jarmila – Pacalová Lenka (9/4), Pospíšilová Markéta (5/1), Cahová Kristýna (4), Borkovcová Tereza (2), Dusilová Valérie (2), Kuřátková Klára (1), Houdková Valérie (1), Pospíšilová Magda (1), Sedlářová Tereza (1), Šmídová Tereza, Horká Vendula.

Trenér ing. Vincenc Záviška, vedoucí družstva Andrea Kuřátková, asistent Tomáš Partl.

Pozvánka do sportovní haly „za Světlou“ :

sobota 13. října

11,00 hodin                 II. liga starší dorostenky   DHK Pardubice

13,00 hodin                 I. liga ženy                           SHK Kunovice

Autor: Vincenc Záviška

27. 8. 2018 - Přípravný turnaj starších žákyň TJ Sokol Velké Meziříčí

V letní přípravě zajely starší žákyně do Havlíčkova Brodu, kde sehrály jednodenní přípravný turnaj.

22. 5. 2018 - Ukončení letošní školní ligy v miniházené

Ve středu 16. 5. a ve čtvrtek 17. 5. 2018 proběhly poslední turnaje letošní sezóny školních lig v miniházené, které organizoval místní TJ Sokol Velké Meziříčí ve spolupráci s Dózou svč VM.

22. 5. 2018 - Mladší žáci v Havlíčkově Brodě

V sobotu 21.5. jsme zavítali na třetí turnaj finálové skupiny Ligy Vysočiny. První dva turnaje jsme nepoznali hořkost porážky, což jsme bohužel nedokázali až tak úplně potvrdit.

15. 5. 2018 - Starší žáci házené mají za sebou úspěšný víkend

O víkendu 12. a 13. května odehráli obě naše družstva své skupiny Ligy Vysočiny starších žáků. Hrací doba byla 2x15 minut.