• Na Třebíčské ulici se již připravuje obrubník na nový chodník. V pátek 26.10. se má ulice začít asfaltovat od bývalých TSVM až po odbočku na Malou Stránku u Jelínkovy vily.

Junioři HHK drželi dvě třetiny nadějný výsledek. Nakonec v Pelhřimově prohráli

Další utkání jsme sehráli s Pelhřimovem, ale je to Dukla Jihlava „B“.

HC LM Pelhřimov – HHK VM 3:0 (1:0, 0:0, 2:0)

Sestava HHK Velké Meziříčí: Svoboda (Juda P.) – Pacalová, Karásek, Kameník, Doležal – Dundálek, Burian M., Úlovec – Šandera, Havliš, Švejda – Bartoš, Klár, Makovička – Bartošek, Strádal, Zacha.

Rozhodčí: Marek – Erat, Kotrba.

Vyloučení: 5:3, využití: 1:0, v oslabení: 0:0

Střely na branku: 52:29 (19:7, 18:8, 15:14)

Diváci: 36

Hodnocení utkání hlavním trenérem Štěpánem Oberreiterem: další utkání jsme sehráli  s Pelhřimovem, ale je to Dukla Jihlava „B“. V prvním utkání s Duklou jsme utrpěli vysokou porážku, hráli jsme hodně otevřenou hru. V tom druhém utkání jsme se zaměřili na obranu a spoléhali jsme na brejkové situace. Dvě třetiny jsme hráli vyrovnanou partii, těch několik šancí, které jsme měli, ty jsme nevyužili a tak to bylo po dvou třetinách 1:0. pro domácí družstvo. Ve třetí třetině nám soupeř odskočil na 3:0 a utkání bylo rozhodnuto. V dalších utkáních musíme zvýšit tlak do branky a zkusit se prosadit v předbrankovém prostoru. Bez gólů se vyhrávat nedá. Příští  dva zápasy hrajeme doma a věříme, že budeme bodovat.

Ostatní výsledky sedmého kola: HC Vajgar Jindřichův Hradec – HC Rytíři Vlašim 9:6, SKLH Žďár nad Sázavou „B“ – SK HS Třebíč 5:0.

MLADŠÍ A STARŠÍ ŽÁCI HHK MĚLI O VÍKEDNU VOLNO.

Program mládeže na tento týden:

Pátek  12.10.2018 HHK VM junioři – HC Vajgar Jindřichův Hradec,

začátek utkání v 19.00hod. (zimní stadion Velké Meziříčí)

Sobota 13.10.2018 HHK VM mladší žáci – HC LM Pelhřimov,

začátek utkání v 9.15hod. (zimní stadion Velké Meziříčí)

Sobota 13.10.2018 HHK VM starší žáci – HC LM Pelhřimov,

začátek utkání v 11.15hod. (zimní stadion Velké Meziříčí)

Neděle 14.10.2018 HHK VM junioři – HC Rytíři Vlašim,

začátek utkání v 12.15hod. (zimní stadion Velké Meziříčí)

Neděle 14.10.2018 Turnaj minihokeje přípravek 2010,

začátek turnaje v 15.00hod. (zimní stadion Velké Meziříčí)

tabulka-rlj-po-7-kole.xls

tabulka-st-zaku-po-4-kole.xls

tabulka-ml-zaku-po-4-kole.xls

Autor: HHK VM

22. 10. 2018 - Junioři HHK v posledním kole základní části prohráli v Třebíči

Přinášíme vám výsledkový servis zápasů týmu dorostu, starších a mladších žáků HHK Velké Meziříčí.

4. 9. 2018 - Junioři HHK vstoupí do ligy utkáním proti rezervě Žďáru

O víkendu startuje regionální liga juniorů. V prvním kole zajíždí junioři HHK do Telče, kde má domovský stánek rezerva SKLH Žďárů n. S.

26. 2. 2018 - Městská liga 2017/18 - PLAY OFF: 9. kolo

Výsledky zápasů: 3. kolo nadstavbové části městské ligy 2017/18 ve Velkém Meziříčí.

12. 9. 2018 - Začal letní hokejový turnaj

I když venkovní teploty tomu moc nanasvědčují, byl zahájen letní turnaj v ledním hokeji. Taková tradice na rozehrání před začátkem městské ligy.