• U příležitosti Dne Policie uspořádalo v úterý 18. června odpoledne Krajské ředitelství koncert Posádkové hudby a hudby Hradní stráže v parku Gustava Mahlera v Jihlavě. Zněly hlavně známé hity z detektivek.
  • Jarní divadelní sezónu zakončilo v pondělí večer odložené představení Třetí prst na levé ruce. V hlavních rolí sester se představily Iva Pazderková a Martina Randová.

Hokejový B tým prohrál na úvod se Zastávkou

Prvních deset minut zápasu patřilo domácím hokejistům.

HHK Velké Meziříčí „B“ – HC Zastávka 3:4 (1:0, 1:1, 1:3)

Rozhodčí:Dostál – Sibera, Mezlík

Diváků:31

Branky: 4. Šoukal (Kudláček J. ), 35. Střecha L. (Buďa, Šoukal), 59. Střecha L. (Šoukal) -

-28. Gejdoš (Bednář, Kozárek), 49. Šedý (Provaz), 50. Bednář, 54. Provaz (Lesonický, Fišer)

Vyloučení:0:3

Využití:0:0

Oslabení:0:0

Zastávka:Ševčík (Vybíral) - Fiala, Vyhnalík, Burian, Fišer, Kliner, Soběský, Šedý, Stromecký, Kozárek, Gejdoš, Bednář, Jelínek, Švestka, Mikule, Provaz, Lesonický

Prvních deset minut zápasu patřilo domácím hokejistům. Vytěžili však z toho pouze jediný gól – ve čtvrté minutě skóroval Šoukal po přihrávce Jiřího Kudláčka. Po polovině třetiny začali více tlačit hráči hostů, ale jejich snaha o vyrovnání končila většinou u Štourače v bráně HHK.

Ve druhé části utkání ztratila hra na tempu a útočné akce na obou stranách k ničemu nevedly. Až ve 28. minutě z ojedinělého protiútoku vyrovnal Gejdoš. Asistence si připsali Bednář a Kozárek. Meziříčští pak zvýšili aktivitu ve hře, vypracovali si i vyložené šance, ale jejich zakončení bylo žalostné. K brance jim pomohla teprve přesilová hra. Ve 35. ´, těsně po jejím skončení, se ještě udrželi v útočném pásmu a Libor Střecha po kombinaci Budi se Šoukalem, opět dostal domácí do vedení.

O výsledku utkání se rozhodlo v polovině poslední třetiny. Ve 49. minutě nejprve srovnal na 2:2 Šedý po příhře od Provaze. Hned o minutu později využil kiksu domácích na útočné modré Bednář. Nájezd dvou na jednoho vyřešil trefou pod víko. Hráči HHK se pak několik minut nemohli z tohoto obratu probrat. Hra se jim úplně rozpadla a není divu, že toho Zastávka ještě jednou využila. V 54. ´ dává Provaz čtvrtý gól, který mu připravili Lesonický s Fišerem. Poté už jejím hokejistům stačilo narušovat rozehrávku soupeře a držet ho tím co nejdál od Ševčíkovy brány. Béčku HHK se tak podařilo výsledek pouze zkorigovat. Minutu před koncem zápasu s asistencí Šoukala střílel Libor Střecha .

Zbývající výsledek:V. Bíteš „B“ – Náměšť 1:10

Bystřice – volno

Výsledky 1. kola:Zastávka – V. Bíteš „B“ 9:0

Náměšť – Bystřice 6:3

Příští zápas odehrajeme v Náměšti a to v sobotu 20. 10. 2018 od 17.00 hodin.

8. 1. 2019 - Junioři HHK prohráli v Hlinsku

Přinášíme vám výsledkový servis zápasu týmů juniorů, starších a mladších žáků HHK Velké Meziříčí.

6. 11. 2018 - Hokejová městská liga odehrála šesté kolo

Přinášíme vám oficiální výsledky šestého kola městské ligy v ledním hokeji, která se hraje na zimním stadionu ve Velkém Meziříčí.

26. 3. 2019 - Hráči HHK doma těsně zvítězili a ujali se vedení ve finálové sérii 2:1

V neděli bylo na programu třetí utkání finále, které se tentokrát hrálo na našem zimním stadionu.