• Kolona na dálnici D1 u Velkého Meziříčí znamená téměř vždy kolony ve Velkém Meziříčí.

Dorostenci zajížděli na utkání do Kostelce na Hané jako mírní favorité utkání.

Neděle 14. října 2018

2. liga mladší dorostenci Morava Jih – 4. kolo

TJ Sokol Centrum Haná – TJ Sokol Velké Meziříčí 32:42 (15:25)

Začátek utkání tomu ale moc nenasvědčoval, když jsme po pěti minutách prohrávali 0:4 a museli brát oddechový čas. Kluci se vzpamatovali, postupně hru vyrovnali, zrychlili a vycházeli z dobře organizované obrany. Třetí desetiminutovku jsme vyhráli 12:1 a stanovili poločasový výsledek 15:25.

Do druhé půle jsme opět nevstoupili dobře a soupeř umazal něco z náskoku, nicméně stále jsme udržovali pohodlný náskok až do závěrečného hvizdu. Kluci si vyzkoušeli především hru na dva pivoty. Kromě zaběhnutého obranného systému 1-2-3 jsme také zkoušeli obranný systém 0-6, protože soupeř také často praktikoval hru na dva pivoty. To nám ukázalo mezery v obranné spolupráci dvojic. Nicméně kluci hráli s chutí a nasazením, všichni se brankově prosadili, oba brankaři odvedli svůj kus práce a z toho vyplynulo vítězství 42:32.

Za dva týdny nás v domácím prostředí čeká lídr soutěže HBC Olomouc 1966.

Sestava a branky: Tomáš Krčál, Lukáš Deraha – Tomáš Rosa (4), Jakub Mach (6), Ondřej Krajíček (1), Jakub Russ (3/1), Vítek Viktorín (11), Radek Navrátil (6), Jakub Strýček (5/2), Štěpán Klapal (2), Filip Plavec (7), trenér Ladislav Šidlo, vedoucí družstva Radek Navrátil.

Autor: Ladislav Šidlo

2. 3. 2020 - HÁZENÁ: Dorost prohrál gólem v poslední vteřině

Dorost zajížděl ke svému druhému letošnímu střetnutí do Kostelce na Hané. Zde se utkal s celkem bojujícím v horní části tabulky.

8. 6. 2020 - Minižáci házené úspěšní na Sokolských přeborech.

Naši minižáci a přípravka se zúčastnili 6.6. Sokolských přeborů které pořádal tým z Prahy 8, Sokol Kobylisy.

9. 12. 2019 - HÁZENÁ: Po výhře ženy přezimují na 1. pozici

V posledním zápase podzimní části se ženy postavily proti aktuálnímu lídru tabulky. Bohumín byl v dosavadním průběhu soutěže stoprocentní a neztratil ani bod. Náš tým ale doposud také nepoznal hořkost porážky a...

18. 11. 2019 - HÁZENÁ: V Brně torzo dorostenců bojovalo bez úspěchu

Dorost zajížděl na palubovku souseda z tabulky v okleštěné sestavě. Měli jsme jen jednoho hráče na střídání a z toho celá polovina týmu jsou navíc věkově ještě starší žáci. I tak jsme...