• Sociální služby města Velké Meziříčí pro veřejnost upořádaly v Jupiter clubu ve středu zábavu s dechovkou Jiřího Helána.
  • Před mostem na Třebíčské jsou již obrysy chodníků a nového zeleného pásu s keři a stromy.
  • Ďábelský virtuóz Ivan Herák se po čtyřech letech vrátil do Velkého Meziříčí. Vyprodaný koncert sál tleskal vystupujícímu triu ve stoje.
  • V Jupiter clubu od 15 hodin probíhá přehlídka středních škol.

Fotbalisté třikrát skórovali v Uničově

SPORT - FOTBAL - 5. 11. 2018 -

Utkání se hrálo v tradičním čase domácích v neděli 10.15 hod. Hřiště bylo lehce podmáčené, ale jinak výborně připravené.

Nejlepší hráči : Smejkal, Mezlík, Šuta

Sestava domácí : Spumý – Purzitidis, Antl, Bala, Vejvoda ‚ (46.Bača) (58 Bača) - Svoboda, Bina, Kryazel, Seibert – Krč, Komenda (46.Mučka) – na lavici Jeřábek, Ivízl a trenér Žmolík

Sestava hosté : Kruba – Kriegsmann, Šimáček, Komínek, Matulka (61.Bouček) – Dolejš, Mezlík, Smejkal. Šuta (75. Mucha), Demeter (84. Krejčí) - Simr   na lavičce trenér Smejkal

Zápas se od začátku hrál velmi opatrně. Přesto domácí měli mírnou převahu a delší držení míče. Ve 12 minutě vystřelil nebezpečnou střelu Svoboda, ale naštěstí těsně vedle branky Krubi. V 18 minutě zahrál Demeter přesný rohový kop na Simra a ten se v těchto situacích nemýlí 0-1. tento gól náš tým nakopl a začali jsme být postupně lepším týmem. Ve 21 minutě poslal křížný centr Šuta na Demetera, ten si míč zpracoval, krásně prošel mezi dvěma hráči domácích a křižnou střelou zvýšil na 0-2. ve 32 minutě tvrdou střelu Krče zlikvidoval Kruba. Ve 38 minutě spáli tutovku ve vápně po centru Demetera Simr. Hlavou netrefil takřka prázdnou branku domácích.

Druhý poločas začal rohovým kopem domácího týmu, kdy Krč trefil spojnici Krubovi branky. O 2 minuty později Mučka hlavičkoval do náručí Krubi.V 65 minutě pop křižném pasu Smejkala na rozběhlého Dolejše, Petr zatáhl míč k rohovému praporku a krásným centrem našel hlavu Pavla Simra 0-3. Domácí tým si v závěru utkání připravil 3 rohové kopy, ale nedostal se z nich do šance. V 78 minutě se protáhl vápnem Smejkal, levou odcentroval na P. Simra, ale ten hlavou nedal hatrick. V 89 minutě posall krásnou střelu na braku Kruby Purzitidis, jeho střela však lízla jen naše břevno.

Vyjádření trenéra Smejkala: Po dnešním utkání musím před hráči hluboce smeknout klobouk. Na hřišti splnili do puntíku vše co jsme si řekli v kabině. Náš tým není moc dobrý v defenzívní činnosti, ale dneska to zvládl na jedničku. Moc bych si přál, aby tento herní výkon hráči z opakovali i v posledním utkání v derby z Vrchovinou.

Autor: Jaroslav Mynář

28. 10. 2018 - Fotbalisté remizovali v Kroměříži

Zápas se hrál za umělého osvětlení na velmi dobře připraveném hřišti.

25. 8. 2018 - V duelu Meziříčí se více radovali domácí FCVM

Úvod utkání byl ve znamení nepřesností na obou stranách a tak diváci čekali na první nebezpečnou akci do 10. min, kdy pronikl po křídle Petr Dolejš, jeho pokus o centr však hostující...

19. 4. 2018 - Vítězství nad Hulínem se rodilo velmi těžce

V 1. min se po centru Dvořáčka dostal na malém vápně k zakončení Minář, ale bokem bránu minul.

4. 6. 2018 - FCVM U11 vyhrálo turnaj na Zbrojovce

FCVM U11 se v sobotu 2.6. 2018, v rámci utkání hvězd na Zbrojovce Brno, stalo vítězem turnaje starších přípravek STARCUP 2018 v konkurenci 28 týmů.