• Ve státní svátky 1. a 8. května bude kancelář notářky Trutnové ve SVITU ve Velkém Meziříčí uzavřena.
  • Fanděte nám na FACEBOOKu. Již nás sleduje 3.700 uživatelů. Stačí dát LIKE stránce www.fb.com/NovinyVM.cz. Odkaz naleznete také v pravém sloupci nahoře, stejně tak jako na YouTube kanál s videi a TWITTER.
  • Pasáží Nového Svitu od dnešního dne projdete každý den včetně sobot a nedělí a svátků od 6.00 do 23.00.
  • Rekordních 30 absolventů výtvarných oborů Základní umělecké školy Velké Meziříčí ve čtvrtek odpoledne převzalo ocenění na slavnostní vernisáži výstavy v Jupiter clubu.
  • Po Třebíčské už se jezdí.

B tým HHK nastřílel v Bíteši pět gólů a zaslouženě vyhrál

SPORT - HOKEJ - 7. 11. 2018 - komentářů 0

Zápasy dvou béček v Krajské soutěži jsou především bojem od první do poslední minuty a nejinak tomu bylo i v jejich posledním utkání.

HC Spartak Velká Bíteš „B“ - HHK Velké Meziříčí „B“ 0:5 (0:1, 0:2, 0:2)

Diváků: 36

Rozhodčí: Pekárek – Erat, Mareček

Branky: 14. Střecha T. (Střecha L. , Pokorný), 26. Chlubna, 29. Střecha T. (Kudláček J. ), 47. Kudláček J. (Střecha L. , Štěpánek), 49. Chlubna (Barák)

Vyloučení: 6:3

Využití: 0:0

Oslabení: 0:0

Střely na branku: 28:38

HC Spartak „B“: Chadim (Škoda Miroslav) – Marek, Škoda Jiří, Budín, Dvořák, Komínek David, Fischer Tomáš, Nič, Urbánek, Zelinka, Burian Pavel, Frantl, Dočkal, Burian Luboš

HHK „B“: Štourač – Střecha Libor, Pokorný - Peterka, Bradáč – Buďa, Burian Martin – Smažil - Kudláček J. , Štěpánek, Šoukal – Smejkal, Tůma Martin, Vrána – Chlubna, Barák, Tichý - Bernat

Zápasy dvou béček v Krajské soutěži jsou především bojem od první do poslední minuty a nejinak tomu bylo i v jejich posledním utkání. Hosté z Meziříčí byli lepší ve všech herních činnostech, ale Bíteš to nahrazovala bojovností a obětavostí. Výsledek sice vypadá jednoznačně, ale vítězové to vůbec neměli zadarmo.

Skóre otevřel ve čtrnácté minutě, po nahrávkách Pokorného a Libora Srřechy, Tomáš Střecha. Protože další šance už oba gólmani pochytali, skončila úvodní část 0:1.

Ve 26. minutě přidal druhou branku HHK Chlubna po samostatné akci. O tři minuty později, z nejhezčí akce zápasu, zvýšil Tomáš Střecha na 0:3. Sám projel až před Chadimovu svatyni, přihrál na levou tyč Jířímu Kudláčkovi a ten mu to vrátil před prázdnou bránu. Třetina se pak dohrála víceméně mezi oběma brankami a až na výjimky bez zakončení.

Na další změnu stavu si museli diváci počkat až do poloviny poslední části. Nejprve ve 47. ´ Jiří Kudláček proměnil pěknou kombinaci Štěpánka a Libora Střechy. Dvě minuty nato pověsil Chlubna bekhendem pod víko Barákovu náhru a stanovil tak konečné skóre zápasu.

Zajímavostí bylo množství přesilovek 5:3. Domácí ji měli jednou a jejich soupeř dokonce třikrát!Jejich proměňování však bylo problémem na obou stranách. Kaňkou na utkání pak bylo zranění kolene bítešského Luboše Buriana, pro něhož byla povolána sanitka.

Další výsledek:Bystřice – Zástávka 2:7

Náměšť – volno

V příštím kole máme volno. Hrát budeme až za 14 dní, v sobotu 17. 11. 2018. Představíme se v Rosicích, kde budeme od 17. 30 hodin hrát se Zastávkou.

9. 3. 2019 - Muži HHK prohráli v Boskovicích. Stav semifinálové série je 1:1

Druhé semifinálové utkání viděli diváci v pátek v Boskovicích.

9. 10. 2018 - Zápas s Kroměříží skončil jednoznačným vítězstvím mužů HHK

Přinášíme hodnocení utkání hlavním trenérem Karlem Vejmelkou

22. 10. 2018 - Muži HHK deklasovali hodonínské Drtiče

V sobotu další výzva – soupeř s nejlepší obranou v soutěži – Uherský Ostroh.

2. 4. 2019 - Hokejisté Velkého Meziříčí v rozhodujícím utkání prohráli a obsadili druhé místo v krajské lize

Zatímco velkomeziříčští hráči po většinu rozhodujícího utkání diktovali tempo hry a zásobovali hostujícího gólmana střelami, hostující Hodonín čekal na chyby soupeře a dokázal pětkrát udeřit.