• Problém na dálnici se po 23. hodině se přesunul až k nám. Za pluhy se tvoří dlouhá kolona a hlídka PČR musí budit spící řidiče kamionů.
  • Aktuálně: Po 23. hodině se několik blikajících sypačů snaží zprůjezdnit dálniční most. Za nimi se tvoří dlouhá kolona aut.
  • Město zasypává sníh. Během krátké chvilky nasněžilo několik centimerů sněhu.
  • Celodenní sněžení přináší komplikace. Od večera je uzavřena dálnice od 141. km Velké Meziříčí až po 125. km, kvůli průjezdu sypačů.

Junioři HHK získali po vítězství nad Hlinskem první mistrovské body v nadstavbové části

SPORT - HOKEJ - 12. 11. 2018 -

Přinášíme vám výsledkový servis zápasu týmu juniorů, starších a mladších žáků HHK Velké Meziříčí.

HHK VM – HC Hlinsko 4:3 (2:0, 0:2, 2:1)

Góly a asistence HHK: 12:39 Makovička (Báňa), 19:59 Bednář (Dundálek, Burian M.), 47:52 Bednář (Dundálek), 54:06 Burian M. (Dundálek, Havliš). Sestava HHK Velké Meziříčí: Pestr (Svoboda) – Karásek, Báňa, Kameník, Doležal – Dundálek, Burian M., Bednář P. – Šandera, Havliš, Bednář D. – Procházka, Strádal, Makovička – Zacha.

Rozhodčí: Čuňočka – Brzobohatý, Kráľ Delegát: Jeřábek

Vyloučení: 2:5, navíc: Bříza (HLI) 10 + 20 + 25 za nesportovní chování

Využití: 1:0, v oslabení: 0:0

Střely na branku: 28:34 (11:11, 9:12, 8:11)

Diváci: 42

Hodnocení utkání hlavním trenérem Štěpánem Oberreiterem: chtěli jsme od začátku utkání hrát nátlakový hokej, což se nám v první třetině dařilo, až na dvě střídání. Dobře jsme napadali v útočné třetině a dostávali jsme soupeře pod tlak a výsledkem byly dvě branky v síti soupeře. Druhou třetinu jsme začali špatně, ustoupili jsme od náročné nátlakové hry a soupeř toho využil a po dvou prohraných buly v naší třetině soupeř srovnal. Ve třetí třetině jsme se vrátili ke hře z první třetiny. Přesto šel soupeř po naší hrubce do vedení. Následně jsme dokázali dobrou hrou v předbrankovém prostoru nejen vyrovnat, ale jít do vedení. To jsme udrželi až do konce utkání. Ještě jedna perlička, soupeř v poslední minutě se odhodlal k power play, my jsme se dostali do jeho třetiny a mohli jsme dát další branku, ale náš nejmenovaný střelec ze dvou metrů netrefil prázdnou branku. Všichni hráči podali bojovný výkon a zasloužili se o první body v nadstavbové skupině a hlavně v brance máme od obou brankářů jistotu, kterou potvrdil Míra Pestr.

Ostatní výsledky třetího kola: HC Strakonice – HC DDM České Budějovice 0:12, HC Chotěboř – HC Slavoj Český Krumlov 5:2.

MLADŠÍ A STARŠÍ ŽÁCI HHK SI PŘIPSALI JEDNOZNAČNÁ VÍTĚZSTVÍ.

HHK VM – BK Bystřice n. P. 9:0 (1:0, 4:0, 4:0)

Góly a asistence HHK: 14:49 Karmazín P. (Hammer), 24:28 Vrzal (Karmazín P.), 31:57 Modl (Vrzal), 33:04 Katolický M. (Musil), 34:17 Vejmola, 41:25 Modl (Vejmola), 43:34 Vrzal (Karmazín P.), 56:06 Modl (Karmazín P.), 59:16 Modl (Karmazín P.).

Sestava HHK Velké Meziříčí: Mašek – Karásek, Musil, Vejmola, Hammer, Krejčí, Jurný – Jašek, Strnad J., Němec - Bíbr, Katolický Š., Karmazín P. – Vrzal, Katolický M., Modl.

Rozhodčí: Tichý – Juda M., Karásek.

Vyloučení: 6:1, navíc: Bíbr – 10 minut OT za naražení protihráče

Diváci: 49

Ostatní výsledky devátého kola: HC Ledeč n. S. – SK HS Třebíč 2:2, HC LM Pelhřimov – BK Havlíčkův Brod 3:13, TJ Náměšť n. O. – HC Dukla Jihlava 0:23.

HHK VM – BK Bystřice n. P. 13:0 (6:0, 4:0, 3:0)

Góly a asistence HHK: 07:48 Petrčka (Mátl), 10:38 Petrčka, 13:10 Ostrý (Zeman), 14:32 Navrátil (Ostrý, Zeman), 18:27 Petrčka (Pavelka), 19:31 Nesvadba (Karmazín L., Černá), 28:24 Petrčka, 28:55 Ostrý (Zeman, Rašovský), 29:59 Zeman, 33:25 Mátl (Petrčka), 50:57 Karmazín L. (Doležal, Černá), 54:47 Navrátil (Doležal), 56:04 Černá (Pavlidis).

Sestava HHK Velké Meziříčí: Antalík (Brož) – Karmazín L., Navrátil, Černá, Nesvadba, Doležal, Caha – Ostrý, Mátl, Zeman – Rašovský, Petrčka, Pavelka – Pavlidis.

Rozhodčí: Strádal, Karásek.

Vyloučení: 2:3, využití: 1:0, v oslabení: 2:0

Diváci: 51 Ostatní výsledky devátého kola: HC Ledeč n. S. – SK HS Třebíč 8:4, HC LM Pelhřimov – BK Havlíčkův Brod 5:8, HC Světlá n. S. – HC Dukla Jihlava 4:5.

Program mládeže na tento týden:

Sobota 17.11.2018    Turnaj přípravek 2009,

začátek turnaje v 9.45 hod. (zimní stadion Velké Meziříčí)

Neděle 18.11.2018    HC Slavoj Český Krumlov – HHK VM junioři,

začátek utkání v 11.00 hod. (zimní stadion Český Krumlov)

TABULKY:

3-tabulka-rlj-nadstavba-po-3-kole.xls
4-tabulka-st-zaku-po-9-kole.xls
5-tabulka-ml-zaku-po-9-kole.xls

Autor: HHK VM

19. 11. 2018 - Junioři HHK si dovezli z Českého Krumlova všechny body. Čtyřmi góly v utkání se blýskl Honza Úlovec

Přinášíme vám výsledkový servis zápasů týmu juniorů HHK Velké Meziříčí.

10. 9. 2018 - Junioři HHK v prvním mistrovském utkání prohráli

Přinášíme vám výsledkový servis zápasu týmu juniorů HHK Velké Meziříčí.

19. 11. 2018 - Hráči HHK prohráli druhé utkání v sezoně. Vítězství si připsal nováček z Březiny

Utkání „blbec“ začalo již páteční cestou po D1, kdy cesta do Vyškova se protáhla o 45 minut. Takže prakticky bez rozcvičky a po kratičkém rozbruslení do zápasu.

12. 9. 2018 - Začal letní hokejový turnaj

I když venkovní teploty tomu moc nanasvědčují, byl zahájen letní turnaj v ledním hokeji. Taková tradice na rozehrání před začátkem městské ligy.