Hledá se: mzdová účetní, nákupčí, zámečník/svářeč
  • Ulice Pod Strání u katovny je do 15. prosince uzavřena. Probíhá zde celková oprava ulice i budování nového chodníku.
  • Na mostě přes dálnici je nové zábradlí. Otevřen bude už od tohoto pátku.
  • Svah v lokalitě U Tří křížů prochází kvůli rozšíření dálnice velkou proměnou.
  • Všímavý občan nás upozornil na nebezpečnou situaci na mostě na Vrchovecké ulici. Menší dítě může propadnout do řeky kvůli chybějícím zábranám v zábradlí mostu.
  • Most přes dálnici na Fajťák byl vyasfaltován. Protihluková stěna se opět vrátila až mostu. Otevřen má být tento pátek 25. října.

Junioři HHK si dovezli z Českého Krumlova všechny body. Čtyřmi góly v utkání se blýskl Honza Úlovec

SPORT - HOKEJ - 19. 11. 2018 - komentářů 0

Přinášíme vám výsledkový servis zápasů týmu juniorů HHK Velké Meziříčí.

18 11.2018 – neděle - junioři

HC Slavoj Český Krumlov – HHK VM 5:11 (0:2, 0:5, 5:4)

Góly a asistence HHK: 03:15 Bednář P. (Báňa), 15:56 Úlovec, 27:09 Bednář D. (Burian M.), 29:13 Úlovec (Dundálek, Škrdlová), 30:10 Šandera (Burian M., Báňa), 31:15 Dundálek (Bednář P., Karásek), 35:21 Dundálek (Úlovec), 45:15 Šandera, 46:39 Úlovec (Bednář P., Dundálek), 56:51 Báňa (Úlovec, Dundálek), 58:01 Úlovec (Doležal).

Sestava HHK Velké Meziříčí: Pestr (Juda P.) – Karásek, Báňa, Kameník, Doležal, Škrdlová – Dundálek, Bednář P., Úlovec – Šandera, Bednář D., Burian M. – Makovička, Strádal, Procházka – Zacha, Klár.

Rozhodčí: Štofa – Karda, Bělohlav

Vyloučení: 5:6, využití: 1:2, v oslabení: 0:0

Střely na branku: 32:34 (8:12, 11:13, 13:9)

Diváci: 36

Hodnocení utkání hlavním trenérem Štěpánem Oberreiterem: další utkání sehráli junioři HHK v Českém Krumlově. Do utkání jsme doslova vlítli s obrovskou chuti a nasazením, dvě třetiny jsme soupeře k ničemu nepustili a výsledkem bylo sedm branek po krásných kombinacích. Po druhé třetině jsem hráče upozorňoval, aby zápas dohráli ve stejném tempu a nasazení, ale opak byl pravdou. V naší třetině jsme soupeře nechali doslova hrát, co chtěl, a po našich hrubých chybách jsme soupeři dovolili vstřelit pět branek. Sice jsme ještě čtyři přidali, ale celkový dojem  z utkání nám třetí třetina pokazila. Stínem utkání je zranění kapitána Michala Báni, který vede tým jako skutečný vůdce. Doufám, že se dá do soboty dohromady, kdy na vlastním ledě přivítáme Strakonice. Věřím, že i v dalším utkání potvrdíme střeleckou formu.

Ostatní výsledky čtvrtého kola: HC DDM České Budějovice – HC LM Pelhřimov 1:3, HC Strakonice – HC Chotěboř 1:7.

Předehrávka pátého kola: HC LM Pelhřimov – HC Hlinsko 4:3.

MLADŠÍ A STARŠÍ ŽÁCI HHK MĚLI O VÍKENDU VOLNO.

Program mládeže na tento týden:

Sobota 24.11.2018 HHK VM mladší žáci – SK HS Třebíč,

začátek utkání v 9.15 hod. (zimní stadion Velké Meziříčí)

Sobota 24.11.2018 HHK VM starší žáci – SK HS Třebíč,

začátek utkání v 11.15 hod. (zimní stadion Velké Meziříčí)

Sobota 24.11.2018 HHK VM junioři – HC Strakonice,

začátek utkání v 16.30 hod. (zimní stadion Velké Meziříčí)

Sobota 24.11.2018 Turnaj přípravek 2009,

začátek turnaje v 9.00 hod. (zimní stadion Velká Bíteš)

Neděle 24.11.2018 SKLH Žďár n. S. – HHK VM mladší žáci,

začátek utkání v 10.00 hod. (zimní stadion Žďár n. S.)

Neděle 24.11.2018  SKLH Žďár n. S. – HHK VM starší žáci,

začátek utkání v 12.00 hod. (zimní stadion Žďár n. S.)

Neděle 25.11.2018 Turnaj přípravek 2011,

začátek turnaje v 11.30 hod. (zimní stadion Velké Meziříčí)

Autor: HHK VM

7. 3. 2019 - HHK Velkého Meziříčí se ujalo vedení v semifinálové sérii

Ve středu v 18 hodin bylo na našem zimním stadionu vhozeno úvodní buly semifinále mezi týmy HHK a SKMB Boskovice.

21. 3. 2019 - Hráči Velkého Meziříčí získali ve vyrovnaném zápase první finálový bod. Stav série 1:0

Ve středu na našem zimním stadionu odstartovala finálová série play off krajské ligy, ve kterém se hráči HHK střetnou o mistrovský titul s hráči SHKM Hodonín. Finálová série se opět hraje na...

9. 4. 2019 - Mladí hokejisté HHK zabojovali

6. - 7. 4. 2019 proběhl hokejový turnaj ročníku 2010 a mladších BOSPOR CUP 2019 – Bohumín, kterého se zúčastnili i naši mladí hokejisté HHK Velké Meziříčí, kde získali krásné čtvrté místo...

18. 3. 2019 - Nedělní vítězství posunulo hráče Velkého Meziříčí do finále play off

V neděli viděla rekordní divácká návštěva rozhodující páté semifinálové utkání play off krajské ligy.