• V jazzových rytmech bavil diváky v neděli večer na náměstí Humpoleckých dixieland.
  • Most na Fajťák byl v pořádku usazen.
  • Demolice bývalého statku pokračuje.
  • Zkušební plocha na Zahradní ulici už má asfaltový povrch.
  • Hráz rybníka v Mostištích byla upravena.

Junioři HHK si dovezli z Českého Krumlova všechny body. Čtyřmi góly v utkání se blýskl Honza Úlovec

SPORT - HOKEJ - 19. 11. 2018 - komentářů 0

Přinášíme vám výsledkový servis zápasů týmu juniorů HHK Velké Meziříčí.

18 11.2018 – neděle - junioři

HC Slavoj Český Krumlov – HHK VM 5:11 (0:2, 0:5, 5:4)

Góly a asistence HHK: 03:15 Bednář P. (Báňa), 15:56 Úlovec, 27:09 Bednář D. (Burian M.), 29:13 Úlovec (Dundálek, Škrdlová), 30:10 Šandera (Burian M., Báňa), 31:15 Dundálek (Bednář P., Karásek), 35:21 Dundálek (Úlovec), 45:15 Šandera, 46:39 Úlovec (Bednář P., Dundálek), 56:51 Báňa (Úlovec, Dundálek), 58:01 Úlovec (Doležal).

Sestava HHK Velké Meziříčí: Pestr (Juda P.) – Karásek, Báňa, Kameník, Doležal, Škrdlová – Dundálek, Bednář P., Úlovec – Šandera, Bednář D., Burian M. – Makovička, Strádal, Procházka – Zacha, Klár.

Rozhodčí: Štofa – Karda, Bělohlav

Vyloučení: 5:6, využití: 1:2, v oslabení: 0:0

Střely na branku: 32:34 (8:12, 11:13, 13:9)

Diváci: 36

Hodnocení utkání hlavním trenérem Štěpánem Oberreiterem: další utkání sehráli junioři HHK v Českém Krumlově. Do utkání jsme doslova vlítli s obrovskou chuti a nasazením, dvě třetiny jsme soupeře k ničemu nepustili a výsledkem bylo sedm branek po krásných kombinacích. Po druhé třetině jsem hráče upozorňoval, aby zápas dohráli ve stejném tempu a nasazení, ale opak byl pravdou. V naší třetině jsme soupeře nechali doslova hrát, co chtěl, a po našich hrubých chybách jsme soupeři dovolili vstřelit pět branek. Sice jsme ještě čtyři přidali, ale celkový dojem  z utkání nám třetí třetina pokazila. Stínem utkání je zranění kapitána Michala Báni, který vede tým jako skutečný vůdce. Doufám, že se dá do soboty dohromady, kdy na vlastním ledě přivítáme Strakonice. Věřím, že i v dalším utkání potvrdíme střeleckou formu.

Ostatní výsledky čtvrtého kola: HC DDM České Budějovice – HC LM Pelhřimov 1:3, HC Strakonice – HC Chotěboř 1:7.

Předehrávka pátého kola: HC LM Pelhřimov – HC Hlinsko 4:3.

MLADŠÍ A STARŠÍ ŽÁCI HHK MĚLI O VÍKENDU VOLNO.

Program mládeže na tento týden:

Sobota 24.11.2018 HHK VM mladší žáci – SK HS Třebíč,

začátek utkání v 9.15 hod. (zimní stadion Velké Meziříčí)

Sobota 24.11.2018 HHK VM starší žáci – SK HS Třebíč,

začátek utkání v 11.15 hod. (zimní stadion Velké Meziříčí)

Sobota 24.11.2018 HHK VM junioři – HC Strakonice,

začátek utkání v 16.30 hod. (zimní stadion Velké Meziříčí)

Sobota 24.11.2018 Turnaj přípravek 2009,

začátek turnaje v 9.00 hod. (zimní stadion Velká Bíteš)

Neděle 24.11.2018 SKLH Žďár n. S. – HHK VM mladší žáci,

začátek utkání v 10.00 hod. (zimní stadion Žďár n. S.)

Neděle 24.11.2018  SKLH Žďár n. S. – HHK VM starší žáci,

začátek utkání v 12.00 hod. (zimní stadion Žďár n. S.)

Neděle 25.11.2018 Turnaj přípravek 2011,

začátek turnaje v 11.30 hod. (zimní stadion Velké Meziříčí)

Autor: HHK VM

30. 3. 2019 - Hokejisté HHK v Hodoníně prohráli. O celkovém vítězi rozhodne nedělní páté utkání na našem ledě

Výsledkový servis ze 4. finálového utkání v Hodoníně a pozvánka na rozhodující 5. finále ve Velkém Meziříčí.

26. 2. 2019 - Velkomeziříčští hokejisté nastříleli rosické Štice tucet gólů, ve středu čtvrtfinále s Bíteší!

V posledním kole základní části se ve Velkém Meziříčí představil tým HC Štika Rosice, který je v tabulce krajské ligy na posledním místě.

8. 1. 2019 - Městská liga odehrála 3. kolo nadstavbové části

Po třetím kole vévodí městské lize bez ztráty bodu tým ICE VM (bývalý SANBORN) a překvapivě také tým SK Mostiště.

4. 3. 2019 - Hráči HHK porazili okresního soupeře i v odvetě a v semifinále vyzvou tým SMKB Boskovice

V pátek byla na programu druhá utkání čtvrtfinále play off krajské ligy. Hráči Velkého Meziříčí měli po prvním utkání mečbol, který chtěli stvrdit druhou výhrou na ledě velkobítešského Spartaku.