• Problém na dálnici se po 23. hodině se přesunul až k nám. Za pluhy se tvoří dlouhá kolona a hlídka PČR musí budit spící řidiče kamionů.
  • Aktuálně: Po 23. hodině se několik blikajících sypačů snaží zprůjezdnit dálniční most. Za nimi se tvoří dlouhá kolona aut.
  • Město zasypává sníh. Během krátké chvilky nasněžilo několik centimerů sněhu.
  • Celodenní sněžení přináší komplikace. Od večera je uzavřena dálnice od 141. km Velké Meziříčí až po 125. km, kvůli průjezdu sypačů.

B tým HHK vyhrál v Bystřici až v prodloužení

SPORT - HOKEJ - 4. 12. 2018 -

Výhra, porážka, výhra. Taková je bilance meziříčského béčka z posledních tří utkání, která všechna shodou okolností skončila v nastavení základní hrací doby.

BK Zubři Bystřice nad Pernštejnem – HHK Velké Meziříčí „B“ 6 : 7

po prodloužení (2 : 3, 1 : 1, 3 : 2, 0:1)

Diváků: 60

Rozhodčí: Fiksa – Štětina, Balcar

Branky: 11. Jan, 16. Škorpík (Peňáz), 25. Jan (Kintr), 52. Jan, 54. Peňáz (Škorpík), 60. Peňáz (Šimon, Ludvík) – 1. Štěpánek (Pokorný), 14. Barák (Střecha L. , Vrána), 19. Vrána (Střecha L. ), 39. Pokorný (Šoukal, Štěpánek), 43. Střecha L. (Kudláček J. , Tichý), 53. Barák (Šoukal, Střecha L. ), 63. Štěpánek (Kudláček)

Vyloučení: 5 : 2, navíc trestné střílení proti HHK (neproměněno)

Využití: 0 : 2

Oslabení: 0 : 0

Střely na branku: 35 : 37

Zubři: Beno (Dinga) – Kintr, Ludvík, Šimon, Dudák, Čejka, Škorpík, Jakeš, Peňáz, Jedlička, Jan, Musil, Pavelka, Svoboda

HHK „B“: Štourač (Šeba) – Pokorný, Střecha Libor – Chlubna, Bradáč - Kudláček Jiří, Štěpánek, Šoukal – Barák, Smejkal, Vrána - Tichý

Jelikož obě vítězství jsou ze soupeřových kluzišť a prohra sice doma, ale se suverénem soutěže, tak je to vcelku úspěšná série. I nyní, v Bystřici, jsme sahali po třech bodech. Opět jsme však ztratili v poslední třetině dvoubrankový náskok. Tentokrát smolně v závěrečné power-play Zubrů, kdy už došly síly, protože jsme hráli pouze v jedenácti lidech.

Ale popořádku. Do vedení šli hosté už z prvního útoku, kdy Štěpánek zúročil Pokorného přihrávku. Domácí na to odpověděli v 11. minutě zásluhou Janovou, ale o tři minuty později dostává Barák znovu HHK do vedení. Asistovali Vrána a Libor Střecha. V 16. ´ už to bylo 2 : 2 po střele Škorpíka, ovšem minutu před koncem úvodní třetiny využil přesilovku Vrána po nahrávce Libora Střechy.

V prostřední části vynikali hlavně oba gólmani. Ne že by se na ledě nic nedělo, právě naopak. Hrál se velmi svižný a pohledný hokej, jenom to zakončení vázlo. Zubři sice vyrovnali už po pěti minutách, ale žádný obrat ve skóre se nekonal. Naopak. Znovu před koncem třetiny a zase v početní výhodě dostal hosty do vedení Pokorný po kombinaci Štěpánka se Šoukalem.

Než se domácí hokejisté dostali do závěrečného náporu, tak dostali gól. Ve 43. minutě překonal Bena Libor střecha, jenž zakončil akci Tichého a Jiřího Kudláčka. A ten nápor přišel vzápětí. Bystřice zjistila, že čas utíká hrozně rychle a tlačila svého soupeře před vlastní bránu. Hráči béčka HHK odolávali až do 52. minuty, kdy snížil svým třetím gólem Jan. A pak to šlo rychle za sebou : 53. ´ Barák - 4 : 6; 54. ´ Peňáz – 5 : 6 a pak přišla v poslední minutě hra bez brankáře domácích, v níž 13 vteřin před koncem propasíroval puk do brány Mezu Peňáz.

Při hře 3 proti 3 v prodloužení nejprve hosté přežili trestné střílení, se kterým si Jiří Štourač bravurně poradil. A pak přišlo rozhodnutí z hole Lukáše Štěpánka. V čase 62 : 45 mu přihrával Jiří Kudláček.

Další výsledek: Náměšť – Zastávka – odloženo pro marodku hostů

Příští zápas odehrajeme v sobotu 8. 12. 2018 doma s béčkem Bíteše. Začátek v 17. 15 hodin.

15. 10. 2018 - Áčko veze vítězství z Uherského Brodu

V sedmém kole zajíždělo první mužstvo HHK do Uherského Brodu. Soupeř v minulém kole na domácím ledě podlehl ambicióznímu týmu z Hodonína a tak chtěl své fanoušky potěšit lepším výsledkem v utkání...

3. 10. 2018 - Muži HHK nastříleli v Hradišti devět gólů

Pouhých 15 hodin od vyhroceného utkání s Boskovicemi nasedl první tým HHK do autobusu a zamířil k dalšímu mistrovskému utkání, které odehrál v Uherském Hradišti netradičně již od 14.30 hod.

29. 10. 2018 - Hokejisté B týmu zvítězili v Bystřici

Úvodní třetina vyrovnaného utkání byla na góly nejplodnější.

12. 11. 2018 - Junioři HHK získali po vítězství nad Hlinskem první mistrovské body v nadstavbové části

Přinášíme vám výsledkový servis zápasu týmu juniorů, starších a mladších žáků HHK Velké Meziříčí.